• Thriller

Nikdo tě nezachrání (2023)

Je to asi jeden z nejlepších filmových počinů co jsem kdy o ufonech viděla. A vůbec  mi nevadilo, že je celý film němý, naopak to spíš přidalo na atmosféře až jsem měla husí kůži. Film mě bavil od začátku až téměř do konce, bohužel finále se vůbec nepovedlo a tudíž musím ubrat hvězdu. Díky tomu konci mám v sobě smíšené pocity a vlastně ani nevím co tím režisér chtěl říct, ale jinak to byla vcelku skvělá podívaná a určitě milovníkům scifi doporučuji. Líbilo se mi jak se to už po pár minutách rozjelo a byla z toho parádní naháněčka. Za mě jeden z opravdu top hororů, až na ten konec....

Vlčí mládě - Série 4 (2014) (série)

4. serie byla za mě zatím nejzajímavější a plná zvratů, ani mi tu nijak zvlášť nechyběla Elison.

Drak (2021)

Zajímavý snímek, určitě stojí za shlédnutí, jen mě docela zklamal konec, čekala jsem, že tam bude trochu akčnější vyústění.

Souboj s láskou (2022) (seriál)

Začátek mě nadchnul, pak už tak od 20. dílu nic moc a konec byl už hrozně urychlený.

Plameny vášně (2003) (seriál)

Svého času jedna z mých nejoblíbenějších telenovel a skvělá hudba. :)

Sex O'Clock - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Trochu slabší úvodní epizoda, ale o to lepší rozjezd v dalších dílech.

Sex O'Clock (2023) (seriál)

Velice dobrý a zábavný seriál, který mě chytnul. Škoda, že nemá víc dílů. Po slabším prvním díle se to řádně rozjelo, takže člověk nemůže hned dát na první dojem. :)