• Thriller

Day 5 (2016) (seriál) odpad!

Budovateľaký seriál. Nech už sa to skončí, aby sa konečne začali natáčať opäť normálne filmy.

Psychiatr (2018) (seriál) odpad!

Budovateľský seriál

The Loch (2017) (seriál) odpad!

Budovateľský seriál

The Cloverfield Paradox (2018) odpad!

Už keď som videl Abramsovo meno medzi producentami, tak som tušil, že pôjde o budovateľský film. Nastupujúcu éru Číny zobrazili pomerne svojským spôsobom. Čínska kozmonautka rozpráva v medzinárodnej posádke ako jediná svojím jazykom a samozrejme jej všetci rozumejú. :) No a do sci-fi hororu nasilu pchať humor v podobe Chrisa O'Dowda... vznikne tak pekný guláš. Kto sa trošku orientuje v hollywoodskej tvorbe, tak správne odhadne, kto sa nakoniec zachráni. Osoba správneho pohlavia a správnej farby pleti, ako vždy.

Ghost Wars (2017) (seriál) odpad!

Budovateľský seriál. A navyše aj reálne nuda.

Vzteklina (2018) (seriál) odpad!

Seriál, ktorý má za cieľ vyvolávanie pocitu kolektívnej viny.

Povodeň (2005) (TV film)

Ďalší dôkaz, že výprava nie je to, čo robí film filmom. Výborné.

Dny zoufalství (2017) (studentský film) odpad!

Ten s tým zobákom mi najviac pripomínal Macuru a jeho herecký výkon v Uhříněvsi. Autori zúfalstvo doby a v nej žijúcich hlavných hrdinov demonštrujú náhodným pokrikovaním slov ako "kurva", "do hajzlu" a rôzne vyskloňovaným slovom "zmrd". Akurát žiadna gradácia týchto vulgarizmov neprichádza a neprichádza. Počas celého príbehu sa to drží na zhruba rovnakej úrovni, žiadna zápletka ani vyvrcholenie výkrikov.