Modrý led (1992)

Velmi kvalitní kriminálka, nejen proto, že zde hraje MICHAEL CAINE, ale je to zpracované tak, že chvílemi zapomenete dýchat.

Události, komentáře (1990) (pořad)

Hvězdičky by bylo možné přiznat podle toho, kdo komentuje. Moderátorka Drtinová by musela hodně přidat.

Kněžna Libuše (2008) odpad!

Kravina s vyholeným obočím Kazi a Tety.

Detektiv Martin Tomsa (1994) (seriál)

Bez vůně a šťávy, ale hlavně bez veškerého napětí !

Černá sanitka (2008) (seriál)

To už není možné, co se dneska točí...

Hodina klavíru (2007) (TV film)

Bolek Polívka zde podal vynikající výkon.

Ulice (2005) (seriál)

Taková kravina - to se ještě furt hraje ? (28.9.2010)

Zelené obzory (1962)

Film, poplatný době realného socialismu u nás.

Swannova láska (1984)

Literární díla francouzského spisovatele Marcela Prousta se těžce čtou, rozumět jim vyžaduje notnou dávku sečtělosti a tak si dovedu představit, jakou těžkou práci s tímto dílem měli scénáristé. Nicméně film (ač ve svém počátku velmi nudný), ukazuje na "lepší společnost" a jejich společenský život v polovině 19.stol. velmi zdařile. Postavu syna "zbohatlíka" Swanna ztvárnil JEREMY IRONS a krásnou něžnou prostitutku půvabná ORNELLA MUTTI. Dle ruských spisovatelů bych označila Swanna jako "lišnoj čelověk" t.j. zbytečný člověk, který se nudí a zoufale něco hledá, co by naplnilo jeho život. Zamiluje se do kurtizány a ačkoliv ví, že jej v případě sňatku společnost nepřijme, přesto hnán až nemocnou žárlivosti pronásleduje Odetu na každém kroku, vyčítá, vyhrožuje. Je tam, několik erotických scén, které svým naturalismem jakoby do tak "fajnového filmu" nezapadají. Bez toho bych se obešla. Jednu z vedlejších roli hraje ALAIN DELON (gaye), až jsem se divila, že tento herec drsných chlapců v dámských ložnicích, takovou roli vzal. Zahral to však výborně.( Celkem vzato se na tom nedalo nic zkazit). Dávám filmu lepší průměr vzhledem k 5 megastar, které ve filmu hrály.