Cena života (2020)

australskemu 'low budget' scifi na zuby nehledte 😉 neurazi, ikdyz by to mohlo byt po vsech strankach vysperkovanejsi.

Archiv (2020)

pohodove komorni scifko okorenene atmosferickym soundtrackem od stevena price

Jiu Jitsu (2020) odpad!

Tolik zbytecnych vyskoku, otocek a tanecku ve filmech nedelal snad ani Jean-Claude van Damme. A Tony Jaa umi skvele klickovat ve viru strelnych zbrani.

Vyšinutý (2020)

ukazkovy pripad, jak dokaze snaha zavdecit se dobru, obecny pozitivismus a happy end, totalne znicit film s obrovskym potencialem - velka skoda.

Havana Motor Club (2015)

Poeticky kubansky tuning domorobo kchar z 50. let. Nasli jsme v mori motor z lode - dame to tam a vyzkousime kombinace vseho, co se kde najde. Fidelova (komunisticka) revoluce to vsechno zabila - zakaz automobilovych zavodu, ptz to je kapitalisticky sport, kde hraji roli penize a neni to pro "lidi". Od posledniho Grand Prix v Havane v roce 1958 to meli kubanci porad v sobe - tunili a poradali nelegalni zavody. Cekali a tesili se na legalizaci zavodu, aby mohli pomerit sily se svyma vymazlenyma kcharama. Kdyz se konecne dockali, prijel papez a zarizl to 70-lety dedek - utrel jsem slzu. Po Fidelovi nastoupil Raul, trosku to zamichalo kartama, ale na nadseni a poetice kubanskych raceingovych zavodu to nic nezmenilo. Chcete videt sprint Lady s Mmoskvicem, Chevroletu 55 s Porschem, krasu stare Havany a Maleconu nebo nadseni lidi v omezenem svete? Pak si tenhle doc urcite dejte, je to naprosta nadhera.