• Krátkometrážní
  • Rodinný

Kimecu no jaiba - Zankoku (2019) (epizoda)

Perfektní začátek . Příběh, kresba, animace, hudba, zpracování - prostě vše mě zaujalo. Skvělé.

Sword Art Online - Ken no sekai (2012) (epizoda)

Prostě epické, jak se říká. Velmi mě to zaujalo a sice je to víc jak rok, možná dva, co jsem viděl tuto epizodu, moc se těším, až budu v SAO pokračovat. Díl se mi opravdu líbil. Uvidíme...

Kenpú denki Berserk - Kuroi kenši (1997) (epizoda)

Sice v době, kdy jsem tento díl viděl, se gore a horor řadily k mým nejoblíbenějším žánrům, Berserk mě zklamal. Díl se mi vůbec nelíbil. Asi mě to nějak prostě minulo, ale nic jsem nechápal, přišlo mi to jako jen krev a krev a nic jiného. Brzy se chystám v této sérii pokračovat, tak snad jsem se zmýlil, protože první díl mi toto anime spíš zhnusil.

Eyewitness - Buffalo '07 (2016) (epizoda)

Moc se mi to líbilo. Řekl bych, že za to mohla především intimní scéna hlavních postav a zajímavá atmosféra. Tak uvidíme. Moji pozornost to dostalo.

Hledání - Looking for Now (2014) (epizoda)

Na mě takové moc... surové, nebo jak bych to řekl. Díl to rozhodně nebyl špatný, jen si na to asi budu muset zvyknout. Tématika je mi velmi blízká, takže určitě budu chtít vidět víc.

Cukrárna - Třináctá komnata (2010) (epizoda)

Zase perfektní díl, který ve mně vyvolal spoustu pocitů a přemýšlení. Je to lepší a lepší. Moc se těším na další epizodu.

Cukrárna - Dopis (2010) (epizoda)

Parádní díl, opět upoutal mou pozornost a moc se mi líbil. Konečně pořádný a kvalitní český seriál.

Cukrárna - Prázdný byt (2010) (epizoda)

Nikdy bych neřekl, že mě nějaký český seriál takto chytne. Neměl jsem v plánu televizi sledovat, ale když v ní běžel první díl Cukrárny, nemohl jsem spustit oči. Krásný díl, který s sebou nesl plno pocitů - jako nostalgie, smutek, radost... Moc se mi to líbilo. Konečně něco s hlavou a patou a trochou české povahy.

Žena na konci světa (2009) (seriál)

Viděl jsem pouze dva díly, ale musím říct, že mne to ihned zaujalo. Zajímavá témata, skvělé a poutavé zpracování. Pořad mě donutil se zamyslet nad tímhle světem, což myslím, že je účel... Rád se podívám i na další díly, jelikož vím jistě, že si z nich něco odnesu.