Yi chu ji fa (1991)

Známé jako Point of no return. Sammo Hung hraje prosťáčka, co se stane svědkem vraždy policisty. I když se mu nejdříve svědčit nechce, tak je donucen, což se zabijákům zrovna nehodí do krámu..

Joey (2004) (seriál)

Jen doufam, že to bude mít MAXIMÁLNĚ 3 série

Kill Bill (2003)

Nabušenej film se zvládnutou režií a choreografií akčních scén. Jo mimochodem existuje verze, netušim, jestli se prodává u nás, kde nejsou černobílé přechody. Doporučuji, protože to tolik neruší a je to lahůdka koukat na žlutě oblečenou Umu, jak kolem ní stříkají gejzíry rudé tekutiny :-). Líbilo se mi víc než dvojka. Možná

Maltézský sokol (1941)

Nejedná se zrovna o strhující film, ale tak nějak se zareje pod kůži...

V (1984) (seriál)

Kdysi dávno v jedné televizi (byla veřejnoprávní, ale už nevím jak se jmenovala - možná F1) dávali po nocích seriál o invazi mimozemšťanů a o boji proti nim. Dávali to strašně dlouho a já nebyl ještě zrovna nejstarší, ale bylo to o letních prázdninách. A tak jsem se na to díval. Byl jsem z toho uplně mimo. Dost to na mě zapůsobilo a je to jedinej seriál, kterej si pamatuju před Akty X. Nevim jestli to bylo dobrý, ale mě to přišlo naprosto úžasný a nepřekonatelný. Dodneška mam někde schovaný výstřižky z televizních programů s hrdiny seriálu.

Bojová umění Shaolinu (1986)

Staromódní kung fu mlátička, ale nadupaná. Je vidět, že ty maníci (herci :-)) fakt něco umí.

Tenkrát v Číně (1991)

Naprosto jednoznačných 5*. Tenhle film je naprostá kung fu klasika. Tsui Hark, Jet Li a Yuen Woo Ping = neskutečně dobrej film.

Old Boy (2003)

Asijský filmy mám fakt rád a tohle je totální nářez. Jen by mě zajímalo, proč takovej film nenatočí nikdo u nás.

Pařba (2001)

Za toho psa