Bláznivá dovolená (1983)

Skvělá komedie a jedna z mála, kde si američani dělají srandu sami ze sebe. A Chevy Chase je borec :D

Monstrum (2008)

Ze začátku mě to moc nechytlo ale od té scény v metru to až do konce bylo perfektní. Takže hodně silné 4 hvězdičky.

Nebohá paní Pomsta (2005)

Trochu slabší než Oldboy (taky chci vidět film, který by se mu alespoň trochu přiblížil) ale i tak moc pěkný.

Old Boy (2003)

Jeden z mých prvních filmů z Koreje :) a co si pamatuji, tak mě naprosto dostal

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Dlouho se mi tenhle film vyhýbal a když jsem zjistil, že ho budou dávat, tak jsem si ho celý natěšený pustil. Jediné co tento film u mě dokázal bylo mě naštvat.

Nimeun meongosae (2008)

Pěkný film o ženě (krásná Ae Su, kterí byla skvělá už ve filmu Once in a summer), která se vydává do Vietnamu za svým mužem, který tam bojuje. Přidá se k jedné kapele a začne s nimi obrážet vojenské tábory, kde zpívá vojákům...

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Moje první setkání s korejským filmem (tuším, že to bylo někdy v září-říjnu 2006) a hned nádherný kousek. Díky tomuto filmu jsem se vlastně následně setkal (a stále setkávám) s dalšími filmy z Asie.

Vzpomínky na lásku (2004)

Jeden z nejlepších filmů vůbec. Korejci prostě umí člověka dojmout.

Geu hae yeoreum (2006)

Nádherná romantika se skvělou hudbou a hlavně písničkou od Roye Clarka- Yesterday, která hraje při scéně kdy spolu sedí před krámem a poslouchají desku...