Černé zrcadlo - Černé muzeum (2017) (epizoda)

Vícepříběhová epizoda s několika nenápadnými připomenutími postav či příběhů z jiných přechozích epizod pro "pravidelné" diváky.

Černé zrcadlo - Železná vůle (2017) (epizoda)

Hezky akčně stylizovaná postapokalyptická honička s hi-tech hlídacím psem a automobilovou honičkou s českou Octavií. A že to nemělo pointu?! Ale mělo - drsně smutně malichernou, kterou v závěru možná někdo nepostřehne. Většina jiných epizod ze série má však více propracovanější zvraty.

Černé zrcadlo - DJ na odstřel (2017) (epizoda)

Jedna z ne mnoha epizod s nenásilným laděním, tak říkajíc "na pohodu", s humorným nadhledem.

Černé zrcadlo - Krokodýl (2017) (epizoda)

Temně drsná a seversky pochmurně mrazivá epizoda se zlomyslně typickým závěrem.

Jak se fotí... - Chamonix (2019) (epizoda)

Docela si naši průvodci užili zimní radovánky, ale to focení přírody a na sněhu mi připadalo dosti zjednodušené. Pár inspirujících tipů co fotit, ale málo toho jak fotit.

Into the Badlands - The Fort (2015) (epizoda)

Úvodní díl série jsem si dal jen jako ochutnávku a ani moc nepočítám, že se podívám na další díly (z časových důvodů). Úvod nebyl vůbec špatný, akce pěkná, trochu tajemna... Jen si říká, že to bude docela natahované. 3-4 hvězdy.

Černé zrcadlo - Arkangel (2017) (epizoda)

Opatrnosti není nikdy dost ...nebo jí je až moc. Pěkné nadstandardní drama se zajímavým námětem, v rámci Black Mirror však jen takový dobrý průměr. Očekával jsem poněkud jiný závěr, více do "sci-fi hororu". Na druhou stranu jsem rád, že jsem to hned na počátku neodhadl.

Černé zrcadlo - Nenávist národa (2016) (epizoda)

Povedený vědeckofantastický detektivní seriálový díl o délce celovečerního filmu. Podobný případ by se klidně mohl objevit ve složce Muldera a Scullyové s podtónem skandinávských detektívek z posledních let ...alespoň to mne hned napadlo (a jak se dívám na komentáře, tak i mnoho dalších). Velmi dobré. 4 až 5 hvězd.