• Životopisný

U moře (2015) odpad!

Teda vážení, takhle nudný a táhlý film jsem neviděla snad 15 let. Pořád jsem čekala na nějakou gradaci,  ale bohužel ty dvě minuty zvýšeného hlasu to opravdu nezachránili. Brad se snažil jak mohl ale nebylo co hrát. A Angelina vypadala opravdu ošklivě, velmi vyhuble a nezdravě.  Naprostá ztráta času.

Drž se blízko (2021) (seriál)

No pro mě velmi utahané a zbytečně prodlužované. Celé  veledílo by se vešlo tak do tří, čtyř dílů. Žena s temnou minulostí , opravdu nic objevného.  Pro mě zklamání a ztráta času.

Ta dívka z fotky (2022)

Uf, velmi těžký depresivní příběh. Bohužel realita. Opravdu neskutečné co se muže všechno stát a hlavně čeho jsou opravdu lidé schopní.  Opravdové zlo.

Deníček moderního fotra (2021)

Pro mě určitě velké překvapení. Patří k těm lepším oddechovým komediím. Po řadě českých trapných a velmi trapných pokusů o komedii milé překvapení. Mádl a Ramba skvělá dvojka co k sobě velmi dobře ladí.

Chyby (2021)

Určitě velmi dobrý film. Vtáhne vás do děje během pár prvních obrazů. Pan Prušinovský nikdy nezklame.

Život zločinu (2021)

Opravdu dobrý dokument. Amerika ve své syrovosti.

Capitani (2019) (seriál)

Tak to bylo náročné. Ne vyloženě špatné ale velmi dlouhé. Přestože epizody trvaly okolo 26 minut,  měla jsem co dělat abych to dala. Určitě zajímavé vyústění.

Anny (2020)

Smutný život jedné postarší ženy. Takových je mezi námi spoustu. A ne všechny končí takhle.  Jaký si to uděláš, takový to máš. Tak to prostě je.  Opravdu Anny nešlo litovat.  Ono nebylo moc co točit. Její postupné chřadnutí bylo opravdu smutné.

Případ Roubal (2021) (seriál)

Opravdu jsem se velmi těšila.  Tereza Kopáčová je vždy zárukou kvality. Bohužel za mně lehké zklamání.  Velmi malý prostor pro Hynka Čermáka. Jde vlastně o zákulisí  soudního procesu. Vše známě z periodik. Celkem nic nového. Myslím že mnoho z nás čekalo dost něco jiného. Prostě slabý scénář.

Neskutečná Anna (2022) (seriál)

Zajímavý příběh který je úplně zbytečně natahovaný až na devět epizod. První dvě epizody jsem přetrpěla a jsem ráda že jsem vydržela. Nakonec se to docela dobře rozjelo. Bohužel rušivá  pro mě byla novinářka, která přecházela až  do hysterie. Že i velmi chytří lidé jsou jen lidé je jasná věc.