Norbit (2007)

Myslím, že dosť podhodnotený film. Celkom fajn komédia, ktorá sa dá pozrieť aj viac krát.

Byl jednou jeden polda (1995)

Síce vykrádačka z Policajnej akadémie, ale celkovo sa to dalo pozerať, nebolo to až také zlé.

Bermudský trojúhelník (1996) (TV film)

Pod názvom Bermudský trojuholník si budete predstavovať hocičo iné ako "dej" tohto filmu. Pekná príroda, ale to je tak všetko.

Ils (2006)

Keby to nebolo inšpirované skutočnou udalosťou, tak moje hodnotenie by bolo o dosť nižšie, pretože ten mierne vyšinutý záver zabil takmer dokonalú atmosféru, ktorá trvala 3/4 filmu. Ale ak to, čo sa dialo vo filme sa dialo aj v skutočnosti, tak to je iné kafe.

Ropáci (1988) (studentský film)

Tento kvázi dokument som videl ešte ako malý zasran a dlhé roky som si myslel, že to bolo naozaj.

Monstrum (2008)

Zaujímavý snímok z pohľadu "blairwitchovskej kamery" vám síce veľa vecí nevysvetlí čo a ako sa zomlelo, ale o to je dej napínavejší. Efekty sú efektné, monštrá vám budú pripomínať monštrá z Darabontovej Hmly, len škoda že veľa vecí nebolo vysvetlených a ani v podstate sa nedozvieme ako to skončilo. Iné sa však ani v podstate čakať nedalo, keďže film sa tváril, že bol točený z ručnej kamery, čo dáva dobrú pozíciu pre natočenie ďalšieho filmu podobne ako Blair Witch 2 a myslím, že tentoraz by to dopadlo oveľa lepšie.

Třetí světová válka (2001) (TV film)

Priemerný film, ale vzhľadom na to, že na podobnú tému už bolo natočených viac podobných filmov, ktoré sú prakticky na jedno kopyto, tento film vyzerá byť v tejto skupine takým lepším štandardom.