Talentmania (2010) (pořad)

Jednu hviezdičku za Patríciu Janečkovú, inak by táto kópia X-Factoru letela do odpadu.

Páli vám to? (2004) (pořad)

Existuje stále dosť o dosť lepších súťažných relácií.

Level majstrov (1996) (pořad)

Slzička nostalgie sa mi zaleskla v oku keď som si spomenul na tento pravek počítačových hier :)

Nikdy nehovor nikdy (2006) (pořad)

Nápad dobrý, zo začiatku sa to ešte dalo, ale postupne to bolo čoraz dementnejšie. Myslím, že Pročko si touto reláciou podpílil pod sebou konár, keď nasral Mojsejovcov.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad) odpad!

Musím konštatovať, že toto je veľmi zlý odvar podobnej relácie, ktorá sa vysiela(la) na Slovensku. V tejto relácii (Nikdo není dokonalý) akosi nepochopili, že základom úspechu tejto relácie sú "odveci" odpovede rôznych indivíduí, ktoré sa dajú stretnúť v uliciach. Keď ešte bežala na Slovensku podobná relácia (Aj múdry schybí), tak som často počúval reakcie "akí sú ti Slováci blbí", ale stačilo sa lepšie pozrieť čo to za "Slovákov" bolo a hneď bolo jasné aké odpovede asi budú nasledovať. A práve polodementné odpovede týchto indivíduí boli základom úspechu tejto relácie. V relácii Nikdo není dokonalý musia pochopiť, že ak z 10 odpovedí je 8 správnych, tak veľa smiechu tam asi nebude.

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Strašná nuda.

Honba za klenotem Nilu (1985)

Trochu slabší odvar prvého filmu, ktorý je zostavený z nápadov, ktoré ako keby sa nevošli do jedničky. Ale inak celkom fajn film.

Doktor Hollywood (1991)

Celkom fajn komédia, uvažoval som aj nad 4*, ale dlho som to nevidel, tak neviem objektívne posúdiť.

Rudý úsvit (1984)

Začiatok veľmi dobrý, potom to kleslo na lepší priemer, ale postupne kvalita klesala. Pozerať sa to dá, v 80-tych rokoch to mohol byť zaujímavý film, ale dnešný divák bude čakať už viac.