Broučci (1995) (seriál)

Krásný loutkový večerníček. Jan Hartl mě svým hlasem opravdu dostal, je velmi příjemný.

O loupežníku Rumcajsovi (1967) (seriál)

Les Řáholec patřil v mém dětství k nejoblíbenějším místům. Rumcajs je člověk na svém místě a ví co se sluší a patří. Určitě je tento Večerníček lepší než spousta amerických násilných kreslených seriálů, i když se zde také párkrát vystřelí.

Žofka a její dobrodružství (1988) (seriál)

Kvality Fíka a Macha a Šebestové to sice nedosahuje, avšak je tu znát, že se na tom podílel Miloš Macourek. Opice sice patří na strom, ale budiž.

O chytré kmotře lišce (1983) (seriál)

Dívám se, že nejsem sama, kdo by chtěl mít ve svém okolí řezníka Špejlíka. Avšak mě by možná stačilo to houpací křeslo;-)

Říkání o víle Amálce (1975) (seriál)

Jeden z nejkrásněji nakreslených Večerníčků, s roztomiloučkou vílou Amálkou, která vždycky všem pomohla. Když se dívám na ty její očka tak mě jen napadá: Ty máš kukadla, jak zrcadla.

O makové panence (1972) (seriál)

Sice Večerníček patří k těm méně oblíbeným, ale je pěkně namalovaný a pan Brodský má tak pěkný hlas. Ústřední dvojce je fajn, ale jejich "kamarádi" mi tak moc sympatičtí nepřipadají. Především jsem neměla ráda díl s Emanuelovým dvojníkem.

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi (1978) (seriál)

Především velmi mile nakreslené, hodný hajný Robátko, roztomilá Josefka a zlý pan Kotrč, kterého časem odnesla velká voda, to se mi tenkrát ulevilo, ale ten prevít se stejně vrátil od třetího moře a zase chvíli nedal pokoj... Jo je to fajn Večerníček.

Bubáci a Hastrmani (1999) (seriál)

Miluju obrázky pana Lady a tento večerníček patří určitě jedněm z nejlepších...