• Rodinný

Moon Knight - Blázinec (2022) (epizoda)

Zábavná epizodka u které bylo hodně zábavy a taky hodně emocí. Předposlední epizoda se povedla a jdeme na finále ! 7/10

Moon Knight - Hrobka (2022) (epizoda)

2 polovina seriálu odstartovala celkem nudně, začátek vůbec nebavil takže jsem si říkal že to bude tak na 2 hvězdy. Konec tomu dodal trošku té šťávy a já byl konečně napjatý co bude dál. 2 polovina seriálu až na konec moc dobře nezačala. 5/10

Donald's Dog Laundry (1940)

Kačer Donald od Disneyho, prostě klasika ! Skvěle pobaví ! 8/10

Moon Knight - Přátelský typ (2022) (epizoda)

I přesto že má epizoda nižší hodnocení tak pobavila, zajimavé místa, skvělé akční scény, a mnoho víc ! První polovina seriálu byla skvělá a jsem zvědavý na druhou polovinu. 7/10

Kluci z Prahy (2020) (pořad)

Skvělý pořad hoši ! Není co dodat. Prostě sakra dobrý pořad 9/10

Jackass 2.5 (2007)

Já nevím proč, ale mě to vtipný nepřišlo. Začátek si mě přitáhnul protože tam byl fakt dobrej humor ale jak se to blížilo ke konci tak to byla kravina. Film se snažil být vtipný a nepovedlo se to protože to bylo spíše nechutné. Jackass 2.5 je blbej díl a fakt nechutnej. 3/10

Moon Knight - Vyvolej oblek (2022) (epizoda)

Další skvělý díl, skvělý start, jen tak dál. Prostě zajimavá epizoda 7/10

Fantastická čtyřka (2015)

Jsem obrovský fanoušek Marvelu, mám nakoukaný všechny filmy, a skoro všechny seriály. Ale tohle ? To je kravina a kdyby jsem nebyl slušnej tak bych napsal hůř. Co tohle bylo za krávovinu, nezajímavý příběh, zpracovaní to byla hrůza na rok 2015 to vypadalo jak v roce 1975 Vetřelec a ten má aji lepší zpracování než tenhle film. Klasická Fantastická čtyřka je o 100x lepší než tenhle díl, prostě nezajímavý film. 2/10

Jak rybařit (1942)

Opět mini film, Goofy skvělá postava opět není co dodat. 9/10