Birdman (2014)

jedno velké WTF. Hvězda za kameru.

Interview (2014)

Komedie od retardovaných amíků pro retardované amíky. Sorry, ale tehnle druh fekálního-buzi-trapno humoru mě nebaví, nepříjde mi inteligentní a celkové poselství je taktéž na bodu mrazu. Jedna hvězdička za vykradenou hlášku: Slova jsou silnější než zbraně. Víc škoda slov... 100% Souhlas s: Verbal

Predestination (2014)

nejhorší time-mind-fuck ever. Naprosto nudné, trochu odpuzující (transky) a v závěru zbytečně překomplikované až inbecilní. Thx. Verbal za přesný popis fuckself filmu. Možná by to fungovalo jako krátká povídka do scifi lowbudget magazínu, ale jako celovečerák je to zbytečná ztráta času.

Síla života (1985)

ano, ano, na 100x přehrané pirátské videokazetě a určitě mi bylo pod 10let. Ještě dnes si na některé silné okamžiky vzpomínám, málem jsem se u toho počůral strachy a několikrát se nevyspal kvůli nočním můrám. Nostalgie.

Létající oko (1983)

ano, ano, na 100x přehrané pirátské videokazetě. Dnes už bych to asi po 5min. vypnul :)

Appleseed Alpha (2014)

CG není vše. Příběh dost průměrný už v 80tých letech. Dialogy lehce retardované. Záporňáci, kteří přežijí skoro vše (granát aj.), a stále se objevují na scéně a naopak jiní kterým stačí lehký kulomet a už nevstanou - tahle logická nevyváženost mě fakt nebavila. Kamera dost ubohá!!! Na to, jak se nyní točí originálně/efektně - 15ti minutové bezestřihové průlety kamerou, stopmotion, originální úhly pohledu aj. a tady je to trapně nastříhané jak ve Walker Texas Ranger. A vůbec, myslím že to má dost společného s Walkerem, tím myslím jak hlavní dvojce je neprůstřelná a všechno ví. Napětí na bodu mrazu. Myšlenky, zaměr, pointa... no tragédie. To si radši znovupustím GITS nebo Akiru, než tyhle duchaprázdné CG animace. Slabá hvězda za design cyborgů a druhá za cyborga záporňačku - měla docela fajn Motion capture.

Sabotáž (2014)

Nechápu ty pětihvězdový nášupy. Film je fakt naivní a tváří fuckersky drsně, Arnií kličkuje mezi kulkama jak neprůtřelný koloušek. Akční scény samý střih, herecký výkony standard. Vadili mi tuny nelogičnosti a všeobecné klišé.

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

famózní, bezkonkurenční, pravdivé, s láskou, souznící s vesmírem, poctivé, od srdce - od duše... Duše K

Klub rváčů (1999)

Jeden z nejlepších filmů, ever. Famózní příběh, dokonalé herecké výkony a nadčasové myšlenky. I must see again list!