Black Bullet (2014) (seriál)

Black Bullet je jedním z anime, o kterých si říkám "proč jsem to sakra ještě neviděl". Máme tady variaci na covid, kdy to není o kašláníčku, ale rovnou o přeměně na gigantický monstra, jakože, love it. Klasický anime, kde hlavní postavu samozřejmě všechny holky instantně milujou. Je tu akce, je tu takový to roztomilý sexuální napětí, co víc. Není tady žádnej push na big boobs ani přehnanou nahotu, postavy vykreslený úplně super. Ve všech dílech se něco děje, je to hodně protkaný emocema a divák se podle mě s postavama dost sžije. Bohužel klasicky jak už to bejvá, ty dobrý anime maj bohužel jednu sérku co jde shlídnout za večer... Anyway za mě 10/10, anime tohodle typu jsou strop a rozhodně doporučuju na kukandu ;).

Logan: Wolverine (2017)

Upřímně oproti dalším x-menovkám, speciálně na wolverina má hodně co do sebe. Díl navazuje na reálnou rakovinu Hugha Jackmana a je to fakt libec. Wolverine už je starej, má všeho plný zuby a jediny o co mu jde, je se starat o svýho učitele ze školy pro nadpřirozený a u toho náhodou vypít litry chlastu, protože ví, že to už dlouho nedá. Co když se mu do toho všeho objeví dcera ze zkumavky? Jak je to prožitý v kombinaci s libovym soundtrackem? Sorry ale dám si, je to fakt dobrý ;)

Monster musume no iru ničidžó (2015) (seriál)

Je tu napsáno dost negativ, tak přidám taky jednu pozitivní recenzičku. Tohle anime je hodně povedený! Originální koncept, kde hlavní postava má na starosti "hlídat" ženy z jiných ras, který se ho neustále snažej sbalit... Jako sorry, ale dobrý. Erotika je extrémně dobře zpracovaná správně v mezích, neustále se to stáčí k tomu, že se něco stane, ale je tam pouze to napětí, které se nikdy neuvolní. Shlédnuto na jeden zátah a asi si dám v brzký době zase točku. Postavy nádherně nakreslený, roztomilý a ne nějak přehnaný. Ty prsa tam jsou větší, ale si asi přiznejme, to k anime nějak tak patří. Může se zdát, že je tam jistá absence děje a monotónnost, anime ale naopak ukazuje to, že ne každej kluk je hned hajzlík s předsudkama. Za mě určitě zkusit :).