Párty Hárd (2019)

České prcičky z wishe. Banda loserů s tím že jeden chčije, druhý sere, což mimochodem ani snad není možné. Můj "HELE" counter mi začal hlásit v polovině filmu error. Nesmál jsem se ani jednou. Ten film o kterém všichni moji kamarádi tak básní, byl nakonec tak stupidní, že se to nedá prakticky ani hodnotit. Herecké výkony byly doopravdy otřesné. Já cením že někdo chtěl udělat "České prcičky", ale bylo tolik možností, jak to udělat zajímavé. Vždyť i ta zápletka vcelku měla i smysl (důvod té jedné hvězdičky). Proč cpát do filmu z roku 2019 staré soundtracky typické pro American Pie? Takhle to vypadá, že jste hodili film do kopírky a počmárali ho sadomaso pičovinama a debilníma problémama se zadržováním výkalů a moči. Kdyby se Pohl zaměřil například na to, jak by Prcičky vypadaly v moderním Česku, tak by mi to bohatě stačilo.

Overflow (2020) (seriál)

Čekal jsem že se poslední díl zvrhne v trojku, jinak bych dal pět ;(

Star Wars: Vadná várka - Metamorfóza (2023) (epizoda)

Nevěřím svým očím...My jsme se po jedenácti epizodách dozvěděli co bude hlavní zápletka po zbytek série. Já myslím že s titulem "Bad Batch" by se nemělo zacházet jako s titulem "Clone Wars." V Klonových Válkách scénaristé mohli opustit od hlavní linie seriálu a udělat nějakou tu single epizodu, protože jsme z období Klonových Válek neměli žádné příběhy ani knowledge jak probíhala. V Bad Batch bychom měli vidět především tu hlavní dějovou linku, protože máme jenom jednu skupinku hlavních postav, která žije v celku nudný život, zato v klonových válkách jsme měli zápletky z pohledu různých postav během války kdy se pořád něco děje. Radši udělat míň sérií bez zbytečného natahování. Fakt Disney s tím skrblením trošku přehání.

Městečko South Park - Cupid Ye (2023) (epizoda)

Velmi doporučuji. Po lehkém poklesu humoru v dílech v posledních sériích, se dle mého názoru tento díl dost vrací na staré dobré koleje, kdy byl South Park na jeho vrcholu.

Star Wars: Vadná várka - Pohřbení (2023) (epizoda)

Co jsem to vlastně teď viděl? Co to bylo za mašinu a proč by někdo dělal díl o tom, že Omega řeší hádanky a pak ve finále všichni bojují s příšerkou? Nedávám XD. Ale tak co s tím udělám, nebylo to tak že bych se vyloženě nudil.

Willow - Děti šarkana (2023) (epizoda)

Díl to byl asi nejlepší, ale také musíme započítat do hodnocení, že to bylo finále. Proto se přikláním pouze ke třem hvězdám, protože to bylo takové moc "hromy blesky sem a tam."

Willow - Divohvozd (2022) (epizoda)

Opět dějově velmi slabý díl. Doposud se v seriálu od první epizody nestalo nic klíčového pro zvrat děje. Celkově jsem ze seriálu ohledně dějové stránky velmi nespokojený.