Půlnoční expres (1978)

Dych berúci príbeh, chlapec naivne a hlúpo sa dostane do vážnych problémov, lebo za hlúposť sa neplatí peniazmi, ale v tomto prípade nekonečnou, tvrdou basou.Pokúša sa a trénuje úteky, ale samo peklo sa vrhlo naňho a tak to vzdáva a sám si sadá hrobárovi na lopatu. Zázrak prichádza v podobe jeho priateľky ŽENY, ktorá ho navštívi vo väzení a vidiac ho zrúteného, neplače s ním, ale splňuje mu prosbu a odhaľuje mu svoje krásne, čisté poprsie pritláča ich na to špinavé sklo a šeptom kričí, zobuď sa vstaň, bojuj, utekaj a ži !!! Vytrhne chlapa hrobárovi z lopaty otrepe ho o zem a zachráňuje mu život. Tuto scénu som si pustil trikrát po sebe a znova sa musím a to rád opakovať, že ženy sú tou najpríjemnejšou a dokonca hmatateľnou arómov tejto planety. Ďakujem EL.

Procházka v oblacích (1995)

Tak trochu naivná holka, tak trochu naivný chlap, ale sa tak nejak správne dajú dokopy a ten film robí veľmi dobre mne aj mojej duši a k tomu aj ja sa rád prechádzam a snívam v oblakoch, aby bolo dobre mne aj mojej duši.

To (1990) (TV film)

Tak to to nie. Obdivoval som hercov že to slušne odohrali ale predsa len morálne ponaučenie, v jednote je sila a keď verite v ježiška toho pravého židovského a pochytate sa za ruky a k tomu si zaspievate : Přes spálenište přes krvavé řeky jdou msticí pluky neochvějne dál a dál to už neviem ale na vojne sme to spievali takmer denne a ako senior si to pamätám a ešte som zabudol musíte mať správny prak a potom žiaden démon nemá šancu jupí.

Umírající zvíře (2008)

Penelope naberá na kráse a Ben ako vždy výborný. Ženy by mali vládnuť tejto planéte a určite by tu nebol taky bordel. Pre Consuelu je to jasné, nevidí žiaden problém a David chce ale špekukuje čo niekedy potom a tak mu unikne to krásne a ostane mu len ten rýchly smutný koniec a aj preto ten krátky záber v závere na pláž.

Nevera po slovensky (1980)

Chlapi nepriznávajte sa k nevere, musite stále zatlkať.Mňa keby moja žena priamo načapala ako to robím, ja to zapriem.Ako to urobím ? No ono to prebieha v tom vtrhne moja žena ja sa zľaknem panenko Mária človek si tu na chvíľu omdlie a hneď ho strčia do izby s cudzou, nahou ženskou.Dovoľte pani legitimujte sa ja vás vôbec nepoznám. A keď moja žena povie, veď ty si sa na nej pohyboval a vidíš to je ten dôkaz ako nám ľudia neprajú náš krásny vzťah, nie len že ma omámili, nie len že ma strčili do izby s cudzou nahou ženskou ale oni ma ešte aj rozkývali.

Mluv s ní (2002)

Toľko krásy, čistoty a kryštálového smutku ak prejde tvojim peklom azazeli, buď si istý chlapče že sa ti v tom pekle poriadne ochladí.

Sestřička Betty (2000)

Na film som sa začal pozerať s nie veľni dobrou náladou ale na jeho konci som sa cítil báječne a za to všetko ďakujem Renée Zellweger, ktorá ma doslova platonicky pomilovala,chcel som dať štyri ale nakoniec bude päť hviezdičiek.

Mnichov (2005)

Izrael stratil svojho syna a ja hovorím nie nestratil ,on stratil sam seba,on je Žid, komerčny syn Ameriky, ktorý radí Izraelu už dosť,ale zabúda on, zabúda svet,že Izrael sa len bráni, odpovedá na útoky vraždenie,neutočí prvý ,ale keď udrie svet sa ide posrať,lebo vraj sme udreli prisilno.Na hrubu silu platí len hruba sila a z debilom a primitívom sa nemôžeme rozprávať ako z inteligentom a aj keby sme to urobili nič by nám nerozumeli.Film je natočený podľa skutočných udalostí a Steven do skutočnosti šikovne vsunie psychycky ruciaceho sa Erica Banu a divácka obec na to naletí ako muchy na mucholapku,lebo skutočnosť je úplne iná a aj preto ja nie som na tej mucholapke,ale lietam si voľne ako vták a šťastný tým,že patrím ku vyvolenému národu.Šalom

Nebe a země (1993)

Ten film ma dostal a to pohľadom na Vietnam z iného uhla pohľadu , kde obria hrdinka je vietnamské dievča , ako hrášok a chlap , ako hora pri nej len vrávora a tak aj skonči. Zaujimavá presvedčovacia metoda k prostitucii: No tak daj im , ved ty si len ľahneš roztiahneš nohy a nerobiš nič a tí chlapi si to všetko oddrú a odrobia a ty ešte zarobiš.