Cíl (2004)

Uf, mám za sebou první film s Hrithikem Roshanem (Krrishem). Pravděpodobně taky poslední. Na hudební scény v indických filmech jsem si už zvykl, ale když vojáci začnou tančit a zpívat u palebné linie, tak to mě přece jen trochu ruší. Lakshya (Cíl) je takovým náborovým snímkem indické armády. Přestože jsem film sledoval dvojnásobnou rychlostí, některé scény byly pořád příliš pomalé. :-) A patetické proslovy Amitabha Bachchana jsou takové pořád stejné. Ty dvě hvězdy jsou za to, že to na tu dvojnásobnou rychlost bylo docela k smíchu.

Bombay Boys (1998)

Kris z New Yorku, Ricardo z Austrálie a Zeres z Londýna. Tito tři se setkají na letišti v Bombaji, kam všichni přiletí, aby poprvé navštívili vlast svých předků. Každý z nich má před sebou svůj cíl: Kris chce hrát v Bollywoodském film, ale z producenta se vyklube gangster, který chce vyprat špinavé peníze, Ricardo najít svého bratra, který se kdesi ztratil, a Zeres, aby našel svoji pravou lásku.

Om Jai Jagadish (2002)

Ovdovělá Saraswati Batra žije ve svém domě v Bombaji. Má tři syny: Om pracuje v hudebním průmyslu, Jagadish studuje na indické univerzitě a Jai studuje v USA. Saraswati má největší starosti s tím, aby své syny oženila. Om a Jai její přání splní, ale Jaiova žena je Indka narozená v USA. V Indii se jí nelíbí a přemluví Jagadishe, aby se zpátky odstěhovali do USA. V stejnou dobu Jagadishe vyhodí ze školy, protože pronikl do školní sítě. K dovršení všeho požaduje Omův přítel Shekhara vrácení peněz, které Omovi půjčil na Jaiova studia. Protože je mu ihned nemohou vrátit, připraví je o jejich dům a musejí se vystěhovat. Ale Saraswati si přeje zemřít v domě, kde žila se svým manželem.

Kabhi Haan Kabhi Naa (1993)

Sunil místo studování hraje v kapele a miluje zpěvačku Annu. O Annu se uchází i spoluhráč ze skupiny Chris. A zdá se, že je úspěšnější. Sunil se neštítící nasadit i nejtěžší kalibry, aby Annu získal. A jejich skupina dostala příležitost vystoupit v nočním klubu.

Chameli (2003)

Aman Kapoor je investiční poradce. Jedné noci se mu jeho auto porouchá v opuštěné části Bombaje, kde se setkává s prostitutkou Chameli. Je nucen strávit noc na ulici v její přítomnosti a dozvědět, jak to tam chodí.

Love Ke Liye Kuchh Bhi Karega (2001)

Dva kamarádi, Rahul a Harry, žijí v podnájmu a už půlroku nezaplatili nájem. Nemají práci. Rahul je navíc zamilovaný do dcery jejich domácího, která se má do měsíce provdat. V zoufalství se rozhodnou vydat se na cestu zločinu. Jejich první obětí je Prakash, který si vzal Sapnu, dceru boháče Chopry. I přes Prakash není šťastný zacházením svého tchána a snaží se sehnat peníze na své osamostatnění. Přemluví Rahula a Harryho, aby na oko unesli jeho manželku a získali na jejím otci bohaté výkupné, které si rozdělí.

Vishwatma (1992)

Inspektor Prabhat Singh je vyslán z Indie do Keni, aby získal důkazy proti kmotrovi Azghar Jurhad, který navenek vystupuje jako bezúhonný občan.

Cachorro (2004)

Pedro je homosexuál žijící pestrým společenským životem, s širokým okruhem přátel, ale bez touhy se vázat. Bez nadšení souhlasí, že se postará o svého synovce Bernarda, jehož matka odjíždí na dva týdny do Indie. V Indii je ale zatčena pro pašování drog a Pedro se o Bernarda musí starat mnohem déle, než původně chtěl. Jejich vzájemný vztah se promění. Objeví se ale Bernardova babička, která se neštítí ničeho a snaží se Bernarda si přivlastnit.

Umrao Jaan (1981)

Amirana je unesena od svých rodičů a prodána do bordelu, kde si získá věhlas díky své poezii, zpěvu a tanci. Chtěla by odejít, ale nemá štěstí.