Irčan (2019)

Působí to jako poslední hurá určité skupiny herců a tvůrců. Byť je to kvalitní a precizní, připomíná to návštěvu starších příbuzných. Je to zdlouhavé a někdy i otravné, ale protože je máme rádi, tak to vydržíme.

Špindl (2017)

Někdy mi připadá, že produkce mezi sebou soutěží, kdo natočí větší shit

Zakázané uvolnění (2014) odpad!

Těžko uvěřit, že ten samý člověk, co stojí za Pelíšky a Musíme si pomáhat, vytvořil něco tak nekoukatelneho jako je tohle

Ženy v běhu (2019)

Příjemné podívání se skvělým témátem umocňují scény s Ondřejem Vetchým, který mi zde přijde velmi zábavný a při každém jeho dialogu jsem se opravdu zasmál. Zároveň je film ale velmi laciný. A jako výslednou hrubku panu režisérovi vytknu, že pokud Zlata trénuje pravidelně, bez problémů a pod dohledem trenéra, tak je nesmysl, aby v cíli byla hluboko poslední na pokraji sil a za lidmi, kteří ji pár záběrů předtím míjeli.

Patrola (2012)

David Ayer dokáže přenést atmosféru ze zásahu na losangeleském předměstí až k divákovi u obrazovky.

Po čem muži touží (2018)

Když genderově korektní komedii uvidí šovinistický sexista. Jediné, co je v tomto filmu dobré je úvodní one man show Jiřího Langmajera. Pak je to plejáda nekvalitního humoru, špatného scénáře a faktických chyb. Například nikdy neuvěřím, že vydavatel Playboye bude mít manželku jako Naďa Konvalinková (bezvýznamné plus za chabý pokus sbalit Polívkovou na firemním večírku). Moje mužská přízemnost nikdy také neuvěří, že osoba, která se ve stavu v jakém se objeví ve firmě získá bez pohovoru práci na recepci. A protože jsem tupý maskulinista, tak mi přijde i nepochopitelné, že osoba bez jakéhokoliv dokladu dostane předepsanou antikoncepci. Při scéně s parkováním jsem si vzpomněl na legendární větu trenéra Hrouzka: řekni starýmu, ať už ti to nepůjčuje!!! Takže jedna hvězda za Langmajera a druhá za uměleckou přidanou hodnotu. Protože když vytvoříš jakoukoliv sračku, tak tím, že nad tím lidé přemýšlí se vlastně jedná o umění.

A dost! (2012) (pořad)

Víte jak rozeznáte, že je reportáž věnována skutečně nebezpečné potravině? Pokud na nějaké téma je natočen pouze jeden díl a bonusové video, nemá vlastně epizoda žádnou hodnotu. Pokud však je něco na více dílů, je třeba zpozornět.

Bohemian Rhapsody (2018)

Skvěle odvedená filmařská práce v popředí s člověkem, jenž má jako jeden z mála právo nazývat se umělcem.

Vesmír: Místo pro život (2018) (seriál)

Nádherná fikce, která se pohybuje mezi dvěma liniema budoucnosti mezihvězdného cestování a historií objevování vesmíru

Černota (2018) (pořad)

S každým dalším dílem upadá kvalita, zpracování i přínos seriálu.