• Thriller

LOVEní (2019)

"On je retardovaný?" "Ne, je to ajťák." :D "Když má chlap na seznamce nahou fotku do půli těla, chce sex, když je tam bez fotky, chce sex a je škaredý." :D :D :D Jo jo, seznamky, tam si člověk užije spoustu srandy.

Karl Lagerfeld, osamělý král (2008) (TV film)

"Nebudu těm pisálkům vykládat žádný osobní příběh, aby ho pak překroutili a mohli si vymýšlet nesmysly. Pro mě jsou to podprůměrní lidé."

Leaving Neverland (2019) odpad!

Nikdy mu nedají pokoj. Hyenismus. Mediální vražda. Není na to nějaký zákon o ochraně osobnosti, která je už dávno po smrti? Uznávám, že Michael Jackson nebyl úplně normální člověk, žil v jiné galaxii. Jak můžete zůstat normální, když kolem vás odmalička hysterčí dav, který by vám byl schopný v davovém šílenství udělat snad cokoliv??? Ovšem tato davová hysterie, kdy se MJ musí odevšad vymazat, protože byl fujky fuj, MYSLETE, LIDI! Vše, naprosto vše, co někdo řekne nebo napíše v médiích je hned pokládáno za pravdu??? MJ vícekrát veřejně prohlašoval, že sdílí postel s dětmi a že by to měl dělat celý svět. (ach jo) Dále naříkal, že rodiče si s dětmi už nepovídají, nejedí u jednoho stolu atd. Mě osobně toto nijak nebere, ale řekněte sami, MJ by musel být s prominutím úplný de**l, kdyby poté klukovi sahal na p*ro..................DOKUMENT opravdu vypadá jinak. Zde je akorát totální manipulace s divákem a hraní na city. Koukám, že tady někdo dopodrobna nastudoval gay porno. Ti dva muži o tom mluví jakoby nic, jako kdyby vykládali, že si šli nakoupit rohlíky a mléko. Jooo, až ke konci pláčou sami nad sebou. Navíc si obě povedené rodinky protiřečí, hrozné lži, žádná fakta. Mnozí chválí, že tento jednostranný a zaujatý "pornodokument" je perfektní studie chování pedofila. Vážení, skutečný pedofil si s hračkami nehraje, není dětinský, používá je pouze k nalákání oběti (to jsem četla v jedné studii, není to z mé hlavy). Rovněž mě fascinuje, jak si to můžou vše tak DO DETAILU pamatovat? Já fakt netuším, co jsem dělala v 7-mi nebo v 10-ti letech. Klucí si nejspíš psali podrobný deníček. Ten jeden týpek před pár lety zažaloval pozůstalost MJ o několik milionů dolarů, ale neuspěl (jako důkaz doložil mailíkovou korespondenci s milou maminkou, která mu napsala, kdy byli u MJ a ještě připsala: "Synáčku, je jedno, kterou verzi použiješ.") Ale tohle média nezajímá. ------------ Proč oba dva nezažalovali Michaela ještě za jeho života? Protože jsou to blbosti = tj. nebyly důkazy a hošánci by z toho nic nevytřískali. Obrázek ať si udělá každý sám. - V USA (a nejen tam) to bohužel funguje tak, že dítě jen pohladíte po vlasech a pokud nejste jeho příbuzný, hned vypadáte podezřele. - Žijeme v době kampaně Mí Tů, takže čekám, kdo další se přihlásí, že mu MJ před více jak 30-ti lety ubližoval. Je jasné, že jakékoliv sexuální násilí je nepřípustné, zvláště, páchá-li se na dětech. Ale nelze někoho odsoudit a vymazat z povrchu zemského jen tak, bez důkazů. Vždyť toto ani není tzv. tvrzení proti tvrzení, toto je jen tvrzení proti zesnulému, který se již logicky nemůže bránit. A jen připomenu následky Mí Tů (vím, jak se to správně anglicky píše, ale je to už bohužel tak zfanatizovaná záležitost, že se to nedá brát vážně....). Takový Woody Allen nebo Kevin Spacey, oba dva BEZ DŮKAZŮ vymazání ze světa. Novodobý hon na čarodějnice. ---------- Spíš než nějakými kluky mi MJ vždy připadal posedlý úspěchem, stále chtěl překonat album Thriller z roku 1982. Jo a tu bundičku, kterou na konci chudáček pálí, tak není originál, ta je vystavena v muzeu. :-) ------------------ Teď si ty dvě odporné fňukny opět zkusí u pozůstalosti MJ Estate vysoudit miliardové odškodnění. O peníze tady přece nejde. A vydají si tu svou knížečku, když lidi tolik fascinují lži. Bude z ní bestseller. Ale o peníze tady opravdu nejde. Však jim se to jednou vrátí, toho se vůbec nebojím. Karma je zdarma. -------------- Díky za skvělé komentáře: Real Tom Hardy, Triple H, zdenzo, JimDeNiro, korbitch22, T2, ledzepfan, EclecticGuy. ;-) EDIT: HBO bude tuto pornohrůzu vysílat ve 20:00 hod.??? A jinak jsou normální??? :-/

Proč? 13x proto - Série 2 (2018) (série)

Kecy, kecy, kecy, zbytečné drama.... důležité pohledy, vyděšené pohledy... pořád dokola. Hannah na každém rohu a také blbě kecá.... A pořád se řěší, kdo za co může a kdo komu ublížil. Nevím, ty dialogy mi často přišly hodně trapné. Omlouvám se všem fans. Pro mě jen poslední 2 díly byly zajímavé. Ach jo, kéž by zůstali jen u 1. řady.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Některé scény hodně silné.... Hannah je občas otravná, to uznávám, ale v jejím věku, no člověk se ještě hledá. Až časem lidé pochopí, co je to opravdová láska. Je zde dobře ukázáno, jak zkažená je dnešní doba, pořád jen mobily, net, chlubení se, přeposílání fotek. Hnus. Lidská psychika a sexualita je zvlášť v tak mladém věku křehká... Skvělý výběr hudby. "The feeling has gone, only you and I.... It means nothing to me.... This means nothing to me.... " (Ultravox - Vienna)

Noční zvířata (2016)

DOKONALOST. Nenacházím slov. Hluboké. Těžké. K přemýšlení. Zajímavé myšlenky. Tom Ford je moje láska. Navždy. (Kniha nic moc, díky za ty změny, Tome. )

Bohemian Rhapsody (2018)

Jako dlouholetá fanynka jsem si film fakt vychutnala a musela jít na něho vícekrát. Opravdu propracovaný do detailu, vtipný, skvěle sestříhaný. Rami Malek naprosto perfektní volba, sice na začátku působil trochu srandovně a zdál se mi až moc hubený, ale jak film běžel, víc a víc se podobal Freddiemu. Zahrál ho skvěle, citlivě. Jednoznačný kandidát na Oscara a jestli ho nedostane, tak jsou Amíci homofobové! Pár detailů: Freddie nosil nagelované vlasy (později, když měl knír) a na vystoupeních se potil.... :-) Čekala jsem nějaký ten sex, prostě vášeň, živočišnost, která z Fredíka sálala skoro na každém kroku. :-) 2 polibky a scéna z gay klubu, no ehm, musím si holt pustit nějaký evropský film k zahnání těchto chutí. :-) S odstupem času ovšem chápu, že to natočili takto přístupné. Btw. - S.B. Cohen by byl naprosto nevhodná volba a z filmu a Freddieho by udělal akorát parodii na entou, tak jsem opravdu vděčná, že Brian & spol. našli Ramiho. Nelíbila se mi scéna ke konci, když pozval svého přítele domů k rodičům na čaj. Pokud vím - rodiče si po celou dobu mysleli, že Jim je jeho zahradník. :D Freddie nepotřeboval svolení. Nikdy a k ničemu.

Superhypochondr (2014)

V lékárně: "Copak máte nového?" "Záleží na tom, co chcete vyléčit." "No, ehm... všechno..." (náš pacient si následně spokojeně odnáší 2 plné tašky léků) --- Scéna z vězení s krysou a broukem neměla chybu! :D

Kingsman: Tajná služba (2014)

Až 81 %, za co??? Zbytečné násilí, samoúčelné, nebavilo mě to. Výcvik agenta probíhájící stylem - "Zastřel pejska".Hrozné. A ještě tam šoupnou mou oblíbenou Slave to love, to je ale drzost! Tato píseň patří snímku Bitter Moon!

Zločin (2011) (seriál)

OBSAHUJE SPOILERY!!! Proč tolik dílů? Snad v každé epizodě nový podezřelý. Moje nervy!!! :-( Třeba se někdy podívám i na 3. řadu, ale zatím na to nemám... Jinak Joel Kinnaman mi byl velice sympatický, dobrý týpek. :-)