Městečko South Park - Série 22 (2018) (série)

Koloběžky (S22E05)

(epizoda)
  • USA The Scoots

Kluci mají v plánu používat e-koloběžky, aby na Halloweena vykoledovali co nejvíc sladkostí. Nejsou ale jediní, koho to napadne. (Netflix)

Spacecore

Předešlé dva díly byly slabší, ale tenhle je zase prvotřídní. Halloweenský díl, strašidelné satirické pojetí. Nemám výtky. Dávám 4* jenom kvůli srovnání se staršíma klasickýma dílama. Jinak po pěti řadách musím konstatovat, že i kdyby další díly byly na hovno, tak se tvůrcům povedla po dlouhé době (od season 18) kvalitní řada. ()

Frajer42

Spoilery! Jsem moc rád, že se tato píčovina dostala v rámci Česka zatím jen do Prahy a ty civilizovanější části Česka prozatím míjí. Není to tak dávno, co jsem četl o tom, že se do budoucna chystá podobný koncept s auty. To se tedy máme na co netěšit. Užívejme si ty okamžiky, kdy ještě tam venku občas svitne kapka naděje na zdravou a normální budoucnost, stejně jako si v South Parku užívali poslední normální Halloween. Že to ovšem stálo úsilí si ho vybojovat. Slabší 4 kousky. ()

• Sladkosť Hi-Chew existuje aj v skutočnosti a pochádza z Japonska. (Real Tom Hardy)