Kino - Program
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Divadlo Horní Počernice
- Dlabačov
- Edison Filmhub
- KC Beseda Klánovice
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Balt
- Kino Kavalírka
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Ponrepo
- Kino Radotín
- Kino Světozor
- Kino 35
- Komorní kino Evald
- Městská knihovna v Praze - Petřiny
- Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
- Přítomnost Boutique Cinema
- Rest.art
Praha - CineStar Praha - Anděl
čtvrtek 28.03.2024
Chudáčci |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:15 | 19:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:30 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:45 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:20 | 12:30 | 15:50 | 19:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 12:10 | 14:20 | 15:30 | 17:40 | 18:50 | 21:00 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 | ||||||||
Jeden život |
T | 10:30 | 12:50 | 15:10 | 17:30 | 20:10 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 | |||||||
Manželé Stodolovi |
17:20 | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Matka v trapu |
18:40 | 20:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 11:20 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Neviditelné zlo |
T | 16:20 | 22:00 | ||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Přání |
D | 10:30 | |||||||||||
Sladký život |
10:00 | 12:40 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
čtvrtek 28.03.2024
Domácí příšerky |
D | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:30 | 17:30 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:50 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:15 | 13:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:45 | 15:50 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 19:10 | 20:10 | ||||||
Jeden život |
T | 12:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 13:20 | 14:20 | 15:10 | 16:30 | ||||||
Manželé Stodolovi |
18:50 | 21:10 | |||||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:15 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:10 | 14:50 | ||||||||||
Přání |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:30 | 12:45 | 15:00 | 17:20 | 18:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||
Wonka |
D | 10:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:50 |
Praha - Bio Oko
čtvrtek 28.03.2024
Hrubé národní štěstí |
T | 20:30 | |||||||||||
Moje nová tvář |
18:00 | ||||||||||||
Vynálezce |
D | 15:00 |
Praha - Cinema City Flora
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:30 | 13:50 | 17:10 | 20:30 | 21:50 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:50 | 15:10 | 18:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 20:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 18:40 | |||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Sladký život |
10:20 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
Praha - Cinema City Chodov
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:20 | 15:40 | 19:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:20 | 12:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:40 | 21:50 | ||||||||||
Jeden život |
T | 22:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 19:40 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
11:40 | 13:50 | |||||||||||
Mai |
T | 15:10 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
19:30 | 21:50 | |||||||||||
Matka v trapu |
10:50 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 11:20 | 13:10 | 15:00 | |||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:45 | 22:00 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 20:45 | |||||||||||
Obsluhoval jsem anglického krále |
17:00 | ||||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:15 | 13:00 | ||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 14:00 | 15:20 | 16:10 | 17:30 | 18:20 | 19:40 | 20:30 | ||||
Tlapková patrola ve velkofilmu |
D | 11:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 13:20 | 14:20 | 16:40 | 17:40 | 20:00 | 21:00 | |||||
Duna: Část druhá |
D | 17:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | 21:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | 21:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
Praha - Cinema City Letňany
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:40 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:50 | 14:10 | 16:00 | 17:30 | 19:30 | 20:50 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 17:20 | 18:30 | 19:40 | 21:00 | 22:10 | ||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:30 | 15:15 | 16:40 | 18:50 | |||||
Manželé Stodolovi |
21:10 | ||||||||||||
Matka v trapu |
19:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 10:00 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 21:40 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:4011:50 | 12:50 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 18:20 | 20:30 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
čtvrtek 28.03.2024
A máme, co jsme chtěli |
10:45 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:10 | 21:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 13:00 | 16:30 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:20 | 14:20 | 15:40 | 17:40 | 19:00 | 21:00 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | 12:40 | 15:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 17:40 | 18:40 | 20:10 | 21:10 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:1011:00 | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:20 | 16:40 | 17:30 | 18:45 | ||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:10 | 22:10 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
čtvrtek 28.03.2024
Bob Marley: One Love |
T | 14:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:50 | 14:40 | 16:20 | 18:00 | 19:40 | 21:20 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:00 | |||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
12:20 | ||||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 13:10 | 14:30 | 15:40 | 17:00 | 18:10 | 19:30 | 20:40 | 22:00 | |||
Hlasy mrtvých |
T | 22:00 | |||||||||||
Jeden život |
T | 17:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:00 | 14:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:45 | 16:50 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Matka v trapu |
16:50 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 20:40 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Obsluhoval jsem anglického krále |
18:10 | ||||||||||||
Sladký život |
12:30 | 18:00 | 20:15 |
Praha - Cinema City Zličín
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:10 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:10 | 15:20 | 18:40 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | 17:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:40 | 13:50 | 16:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:40 | 14:10 | 16:40 | 17:50 | 19:10 | 20:20 | 21:40 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 19:20 | 21:30 | ||||||||||
Kočka a pes: Šílené dobrodružství |
D | 11:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | |||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 11:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:20 | |||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:00 | 15:00 | ||||||||||
Přání |
D | 13:15 | |||||||||||
Sladký život |
12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:50 | 20:40 |
Praha - Divadlo Horní Počernice
čtvrtek 28.03.2024
Gump - jsme dvojka |
19:30 |
Praha - Dlabačov
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
To se mi snad zdá |
T | 18:00 | |||||||||||
Zázračný aparát |
T | 16:00 |
Praha - Edison Filmhub
čtvrtek 28.03.2024
Caravaggiův stín |
T | 14:00 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:30 | |||||||||||
Po proudu |
T | 19:00 |
Praha - KC Beseda Klánovice
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 19:30 |
Praha - Kino Aero
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:30 | |||||||||||
Mamacruz |
T | 13:30 | |||||||||||
Monty Python a Svatý Grál |
T | 18:00 |
Praha - Kino Atlas
čtvrtek 28.03.2024
Jiříkovo vidění |
17:30 | ||||||||||||
Mezi tmou a světlem |
T | 18:00 | |||||||||||
Obsluhoval jsem anglického krále |
15:15 | ||||||||||||
Obtíž |
T | 20:00 | |||||||||||
Poznámky z Eremocénu |
20:30 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:00 |
Praha - Kino Balt
čtvrtek 28.03.2024
Praha - Kino Kavalírka
čtvrtek 28.03.2024
Zóna zájmu |
T | 18:00 |
Praha - Kino Lucerna
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:00 | 18:00 |
Praha - Kino MAT
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Monty Python a Svatý Grál |
T | 18:45 |
Praha - Kino Pilotů
čtvrtek 28.03.2024
Anatomie pádu |
T | 20:00 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 18:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:00 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:30 | |||||||||||
Mocná Afrin: V čase záplav |
T | 20:30 | |||||||||||
Netvor |
T | 18:00 | |||||||||||
První den mého života |
T | 15:20 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 14:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:45 |
Praha - Kino Ponrepo
čtvrtek 28.03.2024
Praha - Kino Radotín
čtvrtek 28.03.2024
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
17:00 |
Praha - Kino Světozor
čtvrtek 28.03.2024
Bílý anděl |
T | 18:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:15 | 20:15 | ||||||||||
Queer kemp |
T | 15:30 | |||||||||||
Rybáři proti proudu |
T | 20:30 | |||||||||||
Základna Hollywoodgate |
T | 21:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:45 | |||||||||||
extremisti.br |
T | 16:00 | |||||||||||
Život je skvělý |
T | 18:30 |
Praha - Kino 35
čtvrtek 28.03.2024
A máme, co jsme chtěli |
18:00 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 |
Praha - Komorní kino Evald
čtvrtek 28.03.2024
Malíř jejího těla |
T | 14:00 | |||||||||||
Náhodou prezidentkou |
T | 17:30 | |||||||||||
Únos nevěsty |
T | 19:45 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny
čtvrtek 28.03.2024
Hotel Palace |
T | 19:00 | |||||||||||
Tajemní impresionisté |
T | 17:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
čtvrtek 28.03.2024
Dvojí kolonizace |
T | 21:00 | |||||||||||
Květ burití |
T | 20:30 | |||||||||||
Manifesto |
T | 18:00 | |||||||||||
Venezuela: Země ztracených dětí |
T | 18:30 |
Praha - Modřanský biograf
čtvrtek 28.03.2024
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
18:15 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
čtvrtek 28.03.2024
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 14:30 | 18:40 | |||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
D | 17:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:1011:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:4011:55 | 12:40 | 13:50 | 14:40 | 15:45 | 16:40 | ||||||
Matka v trapu |
D | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
D | 10:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 20:55 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | 19:40 |
Praha - Přítomnost Boutique Cinema
čtvrtek 28.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:30 |
Praha - Rest.art
čtvrtek 28.03.2024
Hotel Palace |
T | 19:30 |