Kino - Program
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Divadlo Horní Počernice
- Divadlo Za plotem
- Dlabačov
- Edison Filmhub
- Kasárna Karlín
- KC Beseda Klánovice
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Balt
- Kino Kavalírka
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Ponrepo
- Kino Radotín
- Kino Světozor
- Kino 35
- Komorní kino Evald
- Městská knihovna v Praze - Petřiny
- Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
- Přítomnost Boutique Cinema
- Rest.art
Praha - CineStar Praha - Anděl
pátek 29.03.2024
Chudáčci |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:00 | 19:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:30 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:45 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:20 | 12:30 | 15:50 | 19:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 12:10 | 14:20 | 15:30 | 17:40 | 18:50 | 21:00 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 | |||||||
Jeden život |
T | 10:30 | 12:50 | 15:10 | 17:30 | 20:10 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 | |||||||
Manželé Stodolovi |
17:20 | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Matka v trapu |
18:40 | 20:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 11:20 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Neviditelné zlo |
T | 16:20 | 22:00 | ||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Přání |
D | 10:30 | |||||||||||
Sladký život |
10:00 | 12:40 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
sobota 30.03.2024
Chudáčci |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:00 | 19:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:30 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:45 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:20 | 12:30 | 15:50 | 19:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 12:10 | 14:20 | 15:30 | 17:40 | 18:50 | 21:00 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 | |||||||
Jeden život |
T | 10:30 | 12:50 | 15:10 | 17:30 | 20:10 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 | |||||||
Manželé Stodolovi |
17:20 | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Matka v trapu |
18:40 | 20:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 11:20 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Neviditelné zlo |
T | 16:20 | 22:00 | ||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Přání |
D | 10:30 | |||||||||||
Sladký život |
10:00 | 12:40 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
neděle 31.03.2024
Chudáčci |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:00 | 19:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:30 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:45 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:20 | 12:30 | 15:50 | 19:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 12:10 | 14:20 | 15:30 | 17:40 | 18:50 | 21:00 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 | |||||||
Jeden život |
T | 10:30 | 12:50 | 15:10 | 17:30 | 20:10 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 | |||||||
Manželé Stodolovi |
17:20 | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Matka v trapu |
18:40 | 20:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 11:20 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Neviditelné zlo |
T | 16:20 | 22:00 | ||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Přání |
D | 10:30 | |||||||||||
Sladký život |
10:00 | 12:40 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
pondělí 01.04.2024
Chudáčci |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:00 | 19:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:30 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:45 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:20 | 12:30 | 15:50 | 19:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 12:10 | 14:20 | 15:30 | 17:40 | 18:50 | 21:00 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 | |||||||
Jeden život |
T | 10:30 | 12:50 | 15:10 | 17:30 | 20:10 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 | |||||||
Manželé Stodolovi |
17:20 | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Matka v trapu |
18:40 | 20:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 11:20 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Neviditelné zlo |
T | 16:20 | 22:00 | ||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Přání |
D | 10:30 | |||||||||||
Sladký život |
10:00 | 12:40 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
úterý 02.04.2024
Chudáčci |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:15 | 19:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:30 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | 14:50 | 16:45 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:10 | 14:20 | 15:30 | 17:40 | 18:50 | 21:00 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:30 | 15:50 | 19:10 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:40 | 20:40 | ||||||||
Jeden život |
T | 12:50 | 15:10 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 | ||||||||
Manželé Stodolovi |
17:20 | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Neposkvrněná |
T | 12:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Neviditelné zlo |
T | 16:20 | 22:00 | ||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:20 | 15:20 | ||||||||||
Sladký život |
12:40 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
středa 03.04.2024
Chudáčci |
T | 13:40 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:15 | 19:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:30 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:50 | 16:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:10 | 14:20 | 15:30 | 17:40 | 18:50 | 21:00 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:30 | 15:50 | 19:10 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 | ||||||||
Jeden život |
T | 12:50 | 15:10 | 20:10 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 | ||||||||
Manželé Stodolovi |
17:20 | 19:40 | 21:30 | ||||||||||
Matka v trapu |
20:45 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 12:50 | 18:40 | 21:50 | |||||||||
Neviditelné zlo |
T | 16:20 | 22:00 | ||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:20 | 15:20 | ||||||||||
Sladký život |
12:40 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
pátek 29.03.2024
Domácí příšerky |
D | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:30 | 17:30 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:50 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:15 | 13:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:45 | 15:50 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 19:10 | 20:10 | ||||||
Jeden život |
T | 12:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 13:20 | 14:20 | 15:10 | 16:30 | ||||||
Manželé Stodolovi |
18:50 | 21:10 | |||||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:15 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:10 | 14:50 | ||||||||||
Přání |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:30 | 12:45 | 15:00 | 17:20 | 18:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||
Wonka |
D | 10:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:50 |
sobota 30.03.2024
Domácí příšerky |
D | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:30 | 17:30 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:50 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:15 | 13:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:45 | 15:50 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 19:10 | 20:10 | ||||||
Jeden život |
T | 12:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 13:20 | 14:20 | 15:10 | 16:30 | ||||||
Manželé Stodolovi |
18:50 | 21:10 | |||||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:15 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:10 | 14:50 | ||||||||||
Přání |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:30 | 12:45 | 15:00 | 17:20 | 18:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||
Wonka |
D | 10:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:50 |
neděle 31.03.2024
Domácí příšerky |
D | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:30 | 17:30 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:50 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:15 | 13:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:45 | 15:50 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 19:10 | 20:10 | ||||||
Jeden život |
T | 12:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 13:20 | 14:20 | 15:10 | 16:30 | ||||||
Manželé Stodolovi |
18:50 | 21:10 | |||||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:15 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:10 | 14:50 | ||||||||||
Přání |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:30 | 12:45 | 15:00 | 17:20 | 18:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||
Wonka |
D | 10:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:50 |
pondělí 01.04.2024
Domácí příšerky |
D | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:30 | 17:30 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:50 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:15 | 13:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:45 | 15:50 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 19:10 | 20:10 | ||||||
Jeden život |
T | 12:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 13:20 | 14:20 | 15:10 | 16:30 | ||||||
Manželé Stodolovi |
18:50 | 21:10 | |||||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:15 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:10 | 14:50 | ||||||||||
Přání |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:30 | 12:45 | 15:00 | 17:20 | 18:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||
Wonka |
D | 10:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:50 |
úterý 02.04.2024
Domácí příšerky |
D | 14:40 | 16:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:30 | 17:30 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:40 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 13:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:40 | 18:10 | 21:00 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | 16:00 | 18:00 | 19:00 | 20:10 | ||||||||
Jeden život |
T | 14:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 14:20 | 16:30 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
15:10 | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:00 | |||||||||||
Sladký život |
13:00 | 15:15 | 17:30 | 18:30 | 19:45 | 20:50 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 |
středa 03.04.2024
Domácí příšerky |
D | 14:40 | 16:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:30 | 17:30 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:40 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 13:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:00 | 15:40 | 18:10 | 21:00 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | 16:00 | 18:00 | 19:00 | 20:10 | ||||||||
Jeden život |
T | 14:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 14:20 | 16:30 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
15:10 | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:00 | |||||||||||
Sladký život |
13:00 | 15:15 | 17:30 | 18:30 | 19:45 | 20:50 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | 16:30 | 20:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Harry Potter a Kámen mudrců |
T | 17:00 |
pátek 05.04.2024
Harry Potter a Kámen mudrců |
T | 17:00 |
Praha - Bio Oko
pátek 29.03.2024
Dokonalé dny |
T | 12:15 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:40 | |||||||||||
Kocour v botách: Poslední přání |
D | 10:00 | |||||||||||
Wonka |
D | 15:00 | |||||||||||
Život Briana |
T | 21:00 |
sobota 30.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:00 | |||||||||||
Myška a medvěd na cestách |
D | 10:00 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 12:00 | |||||||||||
Přišla v noci |
16:10 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 17:30 |
neděle 31.03.2024
Chudáčci |
T | 20:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | |||||||||||
Howlův kráčející hrad |
D | 12:00 | |||||||||||
Kvík |
D | 10:00 | |||||||||||
Mlsné medvědí příběhy - Hurá na borůvky |
14:30 | ||||||||||||
Mlsné medvědí příběhy - Mňamózní svačinka |
14:30 | ||||||||||||
Mlsné medvědí příběhy - Pozdrav od strýčka |
14:30 |
pondělí 01.04.2024
Anatomie pádu |
T | 12:00 | |||||||||||
Chlapec a volavka |
T | 19:40 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:00 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 15:00 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
10:00 |
úterý 02.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 13:00 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 18:00 | |||||||||||
Železní bratři |
T | 10:00 |
středa 03.04.2024
Panenky na útěku |
T | 18:00 | |||||||||||
Se zavázanýma očima |
T | 20:30 |
Praha - Cinema City Flora
pátek 29.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:30 | 13:50 | 17:10 | 20:30 | 21:50 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:50 | 15:10 | 18:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 20:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 18:40 | |||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Sladký život |
10:20 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
sobota 30.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:30 | 13:50 | 17:10 | 20:30 | 21:50 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:50 | 15:10 | 18:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 20:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 18:40 | |||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Sladký život |
10:20 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
neděle 31.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:30 | 13:50 | 17:10 | 20:30 | 21:50 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:50 | 15:10 | 18:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 20:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 18:40 | |||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Sladký život |
10:20 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
pondělí 01.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:00 | 17:15 | 20:30 | 21:50 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:10 | 18:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 20:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 18:40 | ||||||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Sladký život |
15:00 | 17:20 | 19:40 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
úterý 02.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:00 | 17:15 | 20:30 | 21:50 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:10 | 18:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 20:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 18:40 | ||||||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Sladký život |
15:00 | 17:20 | 19:40 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
středa 03.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:00 | 17:15 | 20:30 | 21:50 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:10 | 18:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:40 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 20:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 18:40 | ||||||||
Mai |
T | 20:20 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | 17:20 | 19:40 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
Praha - Cinema City Chodov
pátek 29.03.2024
Crew |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:20 | 15:40 | 19:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:20 | 12:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:40 | 21:50 | ||||||||||
Jeden život |
T | 22:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 19:40 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
11:40 | 13:50 | |||||||||||
Mai |
T | 15:10 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||||
Matka v trapu |
10:50 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 11:20 | 13:10 | 15:00 | |||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:45 | 22:00 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 20:45 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:15 | 13:00 | ||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 14:00 | 15:20 | 16:10 | 17:30 | 18:20 | 19:40 | |||||
Tlapková patrola ve velkofilmu |
D | 11:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 13:20 | 14:20 | 16:40 | 17:40 | 20:00 | 21:00 | |||||
Duna: Část druhá |
D | 17:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | 21:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | 21:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
sobota 30.03.2024
Crew |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:20 | 15:40 | 19:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:20 | 12:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:40 | 21:50 | ||||||||||
Jeden život |
T | 22:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 19:40 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
11:40 | 13:50 | |||||||||||
Mai |
T | 15:10 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||||
Matka v trapu |
10:50 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 11:20 | 13:10 | 15:00 | |||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:45 | 22:00 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 20:45 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:15 | 13:00 | ||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 14:00 | 15:20 | 16:10 | 17:30 | 18:20 | 19:40 | |||||
Tlapková patrola ve velkofilmu |
D | 11:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 13:20 | 14:20 | 16:40 | 17:40 | 20:00 | 21:00 | |||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:10 | 20:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:10 | 18:40 | 21:10 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:0014:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
neděle 31.03.2024
Crew |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:20 | 15:40 | 19:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:20 | 12:30 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:40 | 21:50 | ||||||||||
Jeden život |
T | 22:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 19:40 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
11:40 | 13:50 | |||||||||||
Mai |
T | 15:10 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||||
Matka v trapu |
10:50 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 11:20 | 13:10 | 15:00 | |||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:45 | 22:00 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 20:45 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:15 | 13:00 | ||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 14:00 | 15:20 | 16:10 | 17:30 | 18:20 | 19:40 | |||||
Tlapková patrola ve velkofilmu |
D | 11:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:00 | 13:20 | 14:20 | 16:40 | 17:40 | 20:00 | 21:00 | |||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:10 | 20:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:10 | 18:40 | 21:10 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:0014:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
pondělí 01.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:20 | 15:40 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 12:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20 | ||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:40 | 21:50 | ||||||||||
Jeden život |
T | 22:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 19:40 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:50 | ||||||||||||
Mai |
T | 15:10 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||||
Matka v trapu |
12:15 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:10 | 15:00 | ||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:45 | 22:00 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 20:45 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:00 | |||||||||||
Sladký život |
13:10 | 14:00 | 15:20 | 16:10 | 17:30 | 18:20 | 19:40 | 20:30 | |||||
Tlapková patrola ve velkofilmu |
D | 12:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 14:20 | 16:40 | 17:40 | 20:00 | 21:00 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | 21:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | 21:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
úterý 02.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:20 | 15:40 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 12:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20 | ||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:40 | 21:50 | ||||||||||
Jeden život |
T | 22:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 19:40 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:50 | ||||||||||||
Mai |
T | 15:10 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||||
Matka v trapu |
12:15 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:10 | 15:00 | ||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:45 | 22:00 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 20:45 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:00 | |||||||||||
Sladký život |
13:10 | 14:00 | 15:20 | 16:10 | 17:30 | 18:20 | 19:40 | 20:30 | |||||
Tlapková patrola ve velkofilmu |
D | 12:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 14:20 | 16:40 | 17:40 | 20:00 | 21:00 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | 21:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | 21:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
středa 03.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:30 | 21:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:20 | 15:40 | 19:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 12:30 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:20 | ||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 18:40 | 21:50 | ||||||||||
Jeden život |
T | 22:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 | 13:10 | 14:20 | 15:20 | 16:30 | 17:30 | 19:40 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
13:50 | ||||||||||||
Mai |
T | 15:10 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||||
Matka v trapu |
12:15 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:10 | 15:00 | ||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:45 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:45 | 22:00 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 20:45 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 20:30 | |||||||||||
Protivný sprostý holky |
T | 16:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:00 | |||||||||||
Sladký život |
13:10 | 14:00 | 15:20 | 16:10 | 17:30 | 18:20 | 19:40 | ||||||
Tlapková patrola ve velkofilmu |
D | 12:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 14:20 | 16:40 | 17:40 | 20:00 | 21:00 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | 21:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | 21:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:20 | 16:45 | 19:10 | 21:40 |
Praha - Cinema City Letňany
pátek 29.03.2024
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:40 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:50 | 14:10 | 16:00 | 17:30 | 19:30 | 20:50 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 17:20 | 18:30 | 19:40 | 21:00 | 22:10 | ||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:30 | 15:15 | 16:40 | 18:50 | |||||
Manželé Stodolovi |
21:10 | ||||||||||||
Matka v trapu |
19:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 10:00 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 21:40 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:4011:50 | 12:50 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 18:20 | 20:30 |
sobota 30.03.2024
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:40 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:50 | 14:10 | 16:00 | 17:30 | 19:30 | 20:50 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 17:20 | 18:30 | 19:40 | 21:00 | 22:10 | ||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:30 | 15:15 | 16:40 | 18:50 | |||||
Manželé Stodolovi |
21:10 | ||||||||||||
Matka v trapu |
19:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 10:00 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 21:40 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:4011:50 | 12:50 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 18:20 | 20:30 |
neděle 31.03.2024
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:40 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:50 | 14:10 | 16:00 | 17:30 | 19:30 | 20:50 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 17:20 | 18:30 | 19:40 | 21:00 | 22:10 | ||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:30 | 15:15 | 16:40 | 18:50 | |||||
Manželé Stodolovi |
21:10 | ||||||||||||
Matka v trapu |
19:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 10:00 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 21:40 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:4011:50 | 12:50 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 18:20 | 20:30 |
pondělí 01.04.2024
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 12:40 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:50 | 14:10 | 16:00 | 17:30 | 19:30 | 20:50 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 17:20 | 18:30 | 19:40 | 21:00 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 14:30 | 15:15 | 16:40 | 18:50 | |||||
Manželé Stodolovi |
21:10 | ||||||||||||
Matka v trapu |
19:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 10:00 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 21:40 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:40 | |||||||||||
Sladký život |
10:4011:50 | 12:50 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 18:20 | 20:30 |
úterý 02.04.2024
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:10 | 16:00 | 17:30 | 19:30 | 20:50 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:00 | 17:20 | 18:30 | 19:40 | 21:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | 15:15 | 16:40 | 18:50 | ||||||||
Manželé Stodolovi |
21:10 | ||||||||||||
Matka v trapu |
19:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:00 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 21:40 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 14:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 18:20 | 20:30 |
středa 03.04.2024
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:10 | 16:00 | 17:30 | 19:30 | 20:50 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:00 | 17:20 | 18:30 | 21:00 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 | 15:15 | 16:40 | 18:50 | ||||||||
Manželé Stodolovi |
21:10 | ||||||||||||
Matka v trapu |
19:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:00 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 21:40 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 19:50 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 14:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 18:20 | 20:30 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
pátek 29.03.2024
A máme, co jsme chtěli |
10:45 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:10 | 21:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 13:00 | 16:30 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:20 | 14:20 | 15:40 | 17:40 | 19:00 | 21:00 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | 12:40 | 15:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 17:40 | 18:40 | 20:10 | 21:10 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:1011:00 | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:20 | 16:40 | 17:30 | 18:45 | ||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:10 | 22:10 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
sobota 30.03.2024
A máme, co jsme chtěli |
10:45 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:10 | 21:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 13:00 | 16:30 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:20 | 14:20 | 15:40 | 17:40 | 19:00 | 21:00 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | 12:40 | 15:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 17:40 | 18:40 | 20:10 | 21:10 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:1011:00 | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:20 | 16:40 | 17:30 | 18:45 | ||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:10 | 22:10 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
neděle 31.03.2024
A máme, co jsme chtěli |
10:45 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:10 | 21:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 13:00 | 16:30 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:20 | 14:20 | 15:40 | 17:40 | 19:00 | 21:00 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | 12:40 | 15:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 17:40 | 18:40 | 20:10 | 21:10 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:1011:00 | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:20 | 16:40 | 17:30 | 18:45 | ||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:10 | 22:10 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
pondělí 01.04.2024
A máme, co jsme chtěli |
10:45 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:10 | 21:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 13:00 | 16:30 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:20 | 14:20 | 15:40 | 17:40 | 19:00 | 21:00 | ||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | 12:40 | 15:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:10 | 13:40 | 16:10 | 17:40 | 18:40 | 20:10 | 21:10 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:1011:00 | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:20 | 16:40 | 17:30 | 18:45 | ||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:10 | 22:10 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Sladký život |
11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
úterý 02.04.2024
Dokonalé dny |
T | 19:10 | 21:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:20 | 14:20 | 15:40 | 17:40 | 19:00 | 21:00 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 13:00 | 16:30 | 20:00 | |||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 12:40 | 15:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:40 | 16:10 | 17:40 | 18:40 | 20:10 | 21:10 | ||||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:20 | 16:40 | 17:30 | 18:45 | |||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:10 | 22:10 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Sladký život |
12:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
středa 03.04.2024
Dokonalé dny |
T | 19:10 | 21:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:20 | 14:20 | 15:40 | 17:40 | 19:00 | 21:00 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 13:00 | 16:30 | 20:00 | |||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 12:40 | 15:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:40 | 16:10 | 17:40 | 18:40 | 21:10 | |||||||
Hlasy mrtvých |
T | 21:50 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:20 | 16:40 | 17:30 | 18:45 | |||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:10 | 22:10 | ||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 20:10 | |||||||||||
Sladký život |
12:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | 19:40 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:15 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
pátek 29.03.2024
Bob Marley: One Love |
T | 14:30 | |||||||||||
Crew |
T | 20:20 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:50 | 14:40 | 16:20 | 18:00 | 19:40 | 21:20 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:00 | |||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
12:20 | ||||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 13:10 | 14:30 | 15:40 | 17:00 | 18:10 | 19:30 | 20:40 | 22:00 | |||
Hlasy mrtvých |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Jeden život |
T | 17:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:00 | 14:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:45 | 16:50 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Matka v trapu |
16:50 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Sladký život |
12:30 | 18:00 |
sobota 30.03.2024
Bob Marley: One Love |
T | 14:30 | |||||||||||
Crew |
T | 20:20 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:50 | 14:40 | 16:20 | 18:00 | 19:40 | 21:20 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:00 | |||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
12:20 | ||||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 13:10 | 14:30 | 15:40 | 17:00 | 18:10 | 19:30 | 20:40 | 22:00 | |||
Hlasy mrtvých |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Jeden život |
T | 17:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:00 | 14:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:45 | 16:50 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Matka v trapu |
16:50 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Sladký život |
12:30 | 18:00 |
neděle 31.03.2024
Bob Marley: One Love |
T | 14:30 | |||||||||||
Crew |
T | 20:20 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:50 | 14:40 | 16:20 | 18:00 | 19:40 | 21:20 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:00 | |||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
12:20 | ||||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 13:10 | 14:30 | 15:40 | 17:00 | 18:10 | 19:30 | 20:40 | 22:00 | |||
Hlasy mrtvých |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Jeden život |
T | 17:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:00 | 14:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:45 | 16:50 | |||||||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Matka v trapu |
16:50 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Sladký život |
12:30 | 18:00 |
pondělí 01.04.2024
Bob Marley: One Love |
T | 14:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:50 | 14:40 | 16:20 | 18:00 | 19:40 | 21:20 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:00 | |||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
12:20 | ||||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:10 | 14:30 | 15:40 | 17:00 | 18:10 | 19:30 | 20:40 | 22:00 | ||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Jeden život |
T | 17:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:45 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:10 | ||||||||||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Matka v trapu |
16:50 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Sladký život |
18:00 | 20:15 |
úterý 02.04.2024
Bob Marley: One Love |
T | 14:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:50 | 14:40 | 16:20 | 18:00 | 19:40 | 21:20 | ||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:00 | |||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
12:20 | ||||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:10 | 14:30 | 15:40 | 17:00 | 18:10 | 19:30 | 20:40 | 22:00 | ||||
Hlasy mrtvých |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Jeden život |
T | 17:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:45 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:10 | ||||||||||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Matka v trapu |
16:50 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Sladký život |
18:00 | 20:15 |
středa 03.04.2024
Bob Marley: One Love |
T | 14:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:50 | 14:40 | 16:20 | 19:40 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:00 | |||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
12:20 | ||||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 13:10 | 14:30 | 15:40 | 17:00 | 18:10 | 19:30 | 20:40 | 22:00 | ||||
Hlasy mrtvých |
T | 22:00 | |||||||||||
Jeden život |
T | 17:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:45 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:10 | ||||||||||||
Manželé Stodolovi |
19:40 | ||||||||||||
Matka v trapu |
16:50 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 20:40 | 21:40 | ||||||||||
Opičí muž |
T | 19:00 | |||||||||||
Sladký život |
18:00 | 20:15 |
Praha - Cinema City Zličín
pátek 29.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:10 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:10 | 15:20 | 18:40 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | 17:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:40 | 13:50 | 16:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:40 | 14:10 | 16:40 | 17:50 | 19:10 | 20:20 | 21:40 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 19:20 | 21:30 | ||||||||||
Kočka a pes: Šílené dobrodružství |
D | 11:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | |||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 11:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:20 | |||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:00 | 15:00 | ||||||||||
Přání |
D | 13:15 | |||||||||||
Sladký život |
12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:50 | 20:40 |
sobota 30.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:10 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:10 | 15:20 | 18:40 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | 17:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:40 | 13:50 | 16:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:40 | 14:10 | 16:40 | 17:50 | 19:10 | 20:20 | 21:40 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 19:20 | 21:30 | ||||||||||
Kočka a pes: Šílené dobrodružství |
D | 11:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | |||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 11:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:20 | |||||||||||
Neviditelné zlo |
T | 22:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:00 | 15:00 | ||||||||||
Přání |
D | 13:15 | |||||||||||
Sladký život |
12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:50 | 20:40 |
neděle 31.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:10 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 11:10 | 15:20 | 18:40 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | 17:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:40 | 13:50 | 16:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 11:40 | 14:10 | 16:40 | 17:50 | 19:10 | 20:20 | 21:40 | |||||
Hlasy mrtvých |
T | 19:20 | 21:30 | ||||||||||
Kočka a pes: Šílené dobrodružství |
D | 11:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | |||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 11:10 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:20 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 13:00 | 15:00 | ||||||||||
Přání |
D | 13:15 | |||||||||||
Sladký život |
12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:50 | 20:40 |
pondělí 01.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:10 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | 17:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | 18:40 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 16:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:10 | 16:40 | 17:50 | 19:10 | 20:20 | 21:40 | ||||||
Hlasy mrtvých |
T | 19:20 | 21:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | ||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:20 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:20 | 16:30 | 18:50 | 20:40 |
úterý 02.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:10 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | 17:40 | 19:40 | 21:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | 18:40 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 16:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:10 | 16:40 | 17:50 | 19:10 | 20:20 | 21:40 | ||||||
Hlasy mrtvých |
T | 19:20 | 21:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | ||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:20 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:20 | 16:30 | 18:50 | 20:40 |
středa 03.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:10 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | 17:40 | 21:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | 18:40 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 16:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:10 | 16:40 | 17:50 | 19:10 | 20:20 | 21:40 | ||||||
Hlasy mrtvých |
T | 19:20 | 21:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | ||||||||
Matka v trapu |
17:00 | ||||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:20 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 19:40 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 | |||||||||||
Sladký život |
14:20 | 16:30 | 18:50 | 20:40 |
Praha - Divadlo Horní Počernice
úterý 02.04.2024
Matka v trapu |
14:00 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 19:30 |
čtvrtek 04.04.2024
Gump - jsme dvojka |
19:30 |
Praha - Divadlo Za plotem
pátek 29.03.2024
Domácí příšerky |
D | 14:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
19:30 | ||||||||||||
Gump - pes, který naučil lidi žít |
17:00 |
sobota 30.03.2024
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
19:30 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:30 |
neděle 31.03.2024
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:30 |
pondělí 01.04.2024
Fentasy |
19:30 | ||||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | |||||||||||
Wonka |
D | 14:30 |
středa 03.04.2024
Fentasy |
19:30 | ||||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:00 |
pátek 05.04.2024
A máme, co jsme chtěli |
14:30 | ||||||||||||
Opičí muž |
T | 17:00 | |||||||||||
Smršť |
19:30 |
Praha - Dlabačov
pátek 29.03.2024
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:00 | |||||||||||
Sucho |
20:00 | ||||||||||||
Tři mušketýři: Milady |
T | 16:00 |
sobota 30.03.2024
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Kočka a pes: Šílené dobrodružství |
D | 16:00 | |||||||||||
Matka v trapu |
18:00 |
neděle 31.03.2024
Domácí příšerky |
D | 16:00 | |||||||||||
Monty Python a Svatý Grál |
T | 20:00 | |||||||||||
Můj soused Totoro |
T | 18:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 14:00 |
pondělí 01.04.2024
Manželé Stodolovi |
18:00 | ||||||||||||
Matka v trapu |
20:00 | ||||||||||||
O malých věcech |
16:00 |
úterý 02.04.2024
BLIX NOT BOMBS |
T | 18:00 | |||||||||||
Borromini a Bernini – výzva k dokonalosti |
T | 16:00 | |||||||||||
Elvíra Madiganová |
T | 20:00 |
středa 03.04.2024
Alma a Oskar |
T | 16:00 | |||||||||||
Mamacruz |
T | 18:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Já Kapitán |
T | 20:30 | |||||||||||
Muž zbavený tíže |
18:00 |
pátek 05.04.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Matka v trapu |
20:15 | ||||||||||||
Přízraky v Benátkách |
T | 16:00 |
Praha - Edison Filmhub
pátek 29.03.2024
Bastard |
T | 14:00 | |||||||||||
Muž s kinoaparátem |
T | 19:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 16:30 |
sobota 30.03.2024
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 12:00 | |||||||||||
Král králů |
T | 19:00 | |||||||||||
Michael Kohlhaas |
T | 14:00 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:30 |
neděle 31.03.2024
Kung Fu Panda 4 |
14:00 | ||||||||||||
Monty Python a Svatý Grál |
T | 19:00 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 21:30 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 16:00 | |||||||||||
Večer kejklířů |
T | 12:00 |
pondělí 01.04.2024
Chudáčci |
T | 16:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 14:00 | |||||||||||
Svatá hora |
T | 21:30 |
úterý 02.04.2024
Nedotýkej se mě |
T | 19:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Omar Jahoda |
T | 20:45 | |||||||||||
Sladké snění |
T | 18:30 |
pátek 05.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 21:00 | |||||||||||
Fashion Reimagined |
T | 18:15 |
Praha - Kasárna Karlín
pátek 29.03.2024
Dokonalé dny |
T | 19:00 |
sobota 30.03.2024
Nina a ježkovo tajemství |
D | 17:00 |
neděle 31.03.2024
Laputa: Nebeský zámek |
T | 17:00 |
Praha - KC Beseda Klánovice
sobota 30.03.2024
Zóna zájmu |
T | 19:30 |
neděle 31.03.2024
Gump - jsme dvojka |
16:00 |
středa 03.04.2024
Přišla v noci |
14:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Smršť |
19:30 |
pátek 05.04.2024
Zimní prázdniny |
T | 19:30 |
Praha - Kino Aero
pátek 29.03.2024
Duna: Část druhá |
T | 19:10 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 15:00 | |||||||||||
Život Briana |
T | 17:00 |
sobota 30.03.2024
Anatomie pádu |
T | 17:30 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 20:30 | |||||||||||
Krtek ve snu |
15:00 | ||||||||||||
O kocouru Mikešovi a jeho přátelích - Mikeš u cirkusu |
15:00 |
neděle 31.03.2024
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Wonka |
D | 15:00 |
pondělí 01.04.2024
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | |||||||||||
Ghost Dog - Cesta samuraje |
T | 20:30 | |||||||||||
Vynálezce |
D | 15:00 |
úterý 02.04.2024
Hamletův motiv |
T | 20:00 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 18:00 | |||||||||||
Případ Goldman |
T | 15:00 |
středa 03.04.2024
Opičí muž |
T | 18:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Tancuj Matyldo |
13:30 |
pátek 05.04.2024
Stovky bobrů |
T | 18:00 |
Praha - Kino Atlas
pátek 29.03.2024
Ivetka a hora |
17:30 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 17:00 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 17:15 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 19:30 | |||||||||||
Život Briana |
T | 20:00 |
sobota 30.03.2024
Duna: Část druhá |
T | 19:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:45 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:00 | |||||||||||
Mlsné medvědí příběhy: Na pól! |
13:30 | ||||||||||||
Monty Python a Svatý Grál |
T | 17:30 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 17:00 | |||||||||||
Wonka |
T | 15:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 19:00 |
neděle 31.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak s Máničkou šili všichni čerti |
13:00 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:30 | |||||||||||
Obsluhoval jsem anglického krále |
17:00 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:15 | ||||||||||||
Wonka |
T | 14:30 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:30 | |||||||||||
Život Briana |
T | 19:30 |
pondělí 01.04.2024
Duna: Část druhá |
T | 19:30 | |||||||||||
Fentasy |
17:30 | ||||||||||||
Panenky na útěku |
T | 17:00 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 20:00 |
úterý 02.04.2024
Chudáčci |
T | 19:30 | |||||||||||
Jeden život |
T | 17:15 | |||||||||||
Po prolomení ticha |
17:30 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:00 | ||||||||||||
To se mi snad zdá |
T | 15:30 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 20:00 |
středa 03.04.2024
Chybění |
19:30 | ||||||||||||
Jagna |
T | 17:00 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 17:30 | |||||||||||
Step a mráz |
16:30 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:00 |
Praha - Kino Balt
úterý 02.04.2024
Demolition Man |
T | 17:30 | |||||||||||
Franta mimozemšťan |
20:30 |
čtvrtek 04.04.2024
The VelociPastor |
T | 18:30 |
pátek 05.04.2024
Kanibal! Muzikál |
T | 18:30 |
Praha - Kino Kavalírka
pátek 29.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Sucho |
18:00 |
sobota 30.03.2024
Na cestě s mámou |
T | 18:00 | |||||||||||
Planeta Praha |
15:30 | ||||||||||||
To se mi snad zdá |
T | 20:30 |
úterý 02.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Saulův syn |
T | 18:00 |
středa 03.04.2024
Pán prstenů: Dvě věže |
T | 19:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 18:00 |
pátek 05.04.2024
A máme, co jsme chtěli |
18:00 | ||||||||||||
Čarodějky z Eastwicku |
T | 20:30 |
Praha - Kino Lucerna
pátek 29.03.2024
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:30 | 15:15 | |||||||||||
Matka v trapu |
13:00 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 20:15 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:00 |
sobota 30.03.2024
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:30 | 15:15 | |||||||||||
Jeden život |
T | 13:00 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
20:15 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:00 |
neděle 31.03.2024
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:30 | 15:15 | |||||||||||
Jeden život |
T | 13:00 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 20:15 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:00 |
pondělí 01.04.2024
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:30 | 15:15 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
13:00 | ||||||||||||
Panenky na útěku |
T | 20:15 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:00 |
úterý 02.04.2024
Chudáčci |
T | 19:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:30 | ||||||||||||
Panenky na útěku |
T | 20:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 18:00 | |||||||||||
Sladký život |
15:15 |
středa 03.04.2024
Chudáčci |
T | 20:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:30 | 18:00 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
15:30 | ||||||||||||
Panenky na útěku |
T | 20:15 | |||||||||||
Sladký život |
15:45 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 13:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Nezlomný |
T | 20:00 | |||||||||||
Podivuhodný příběh Henryho Sugara |
T | 20:00 | |||||||||||
Poté |
T | 20:00 | |||||||||||
Rytíř štěstí |
T | 20:00 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 20:30 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 18:00 | |||||||||||
Červená, bílá a modrá |
T | 20:00 |
pátek 05.04.2024
Devadesát pět smyslů |
T | 20:00 | |||||||||||
DogMan |
T | 20:30 | |||||||||||
List praseti |
T | 20:00 | |||||||||||
Naše uniforma |
T | 20:00 | |||||||||||
Pan Blake k vašim službám |
T | 18:00 | |||||||||||
Prezidentova žena |
T | 16:00 | |||||||||||
Sladký život |
13:00 | ||||||||||||
Tlustokožec |
T | 20:00 | |||||||||||
VÁLKA SKONČILA! Inspirováno hudbou Johna a Yoko |
T | 20:00 |
Praha - Kino MAT
pátek 29.03.2024
Gump - jsme dvojka |
18:15 | ||||||||||||
Sladký život |
16:15 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
14:00 | ||||||||||||
Umučení Krista |
T | 20:00 |
sobota 30.03.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Jeden život |
T | 14:00 | |||||||||||
Jesus Christ Superstar |
T | 20:30 | |||||||||||
Přišla v noci |
16:15 |
neděle 31.03.2024
Gump - jsme dvojka |
15:45 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:00 | |||||||||||
Tenkrát na Západě |
T | 19:30 | |||||||||||
Život Briana |
T | 17:30 |
pondělí 01.04.2024
Aristokratka ve varu |
14:30 | ||||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | ||||||||||||
Písně země |
T | 18:15 | |||||||||||
Vlk |
T | 20:00 |
úterý 02.04.2024
Chudáčci |
T | 17:45 | |||||||||||
Pompeje – město hříchu |
T | 16:00 | |||||||||||
Povolání: Reportér |
T | 20:30 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 14:00 |
středa 03.04.2024
Jeden život |
T | 17:45 | |||||||||||
Pár správných chlapů |
T | 20:00 | |||||||||||
Přišla v noci |
16:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Opičí muž |
T | 20:30 | |||||||||||
Smršť |
18:10 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
16:00 |
pátek 05.04.2024
Chudáčci |
T | 16:45 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 19:30 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 14:00 |
Praha - Kino Pilotů
pátek 29.03.2024
Anatomie pádu |
T | 16:30 | |||||||||||
Chlapec a volavka |
D | 10:45 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 18:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:30 | 17:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:00 | 20:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:10 | 16:00 | |||||||||||
Hotel Palace |
T | 19:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:00 | |||||||||||
Mlsné medvědí příběhy: Na pól! |
15:00 | ||||||||||||
Nerozlučná dvojka |
D | 10:30 | |||||||||||
Přišla v noci |
21:20 | ||||||||||||
Sestry z kouřové sauny |
T | 13:10 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 12:00 | 21:00 |
sobota 30.03.2024
Anatomie pádu |
T | 16:30 | |||||||||||
Chlapec a volavka |
T | 14:00 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 21:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 19:15 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:30 | 17:50 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 16:00 | |||||||||||
Hotel Palace |
T | 19:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 15:40 | |||||||||||
Létání pro začátečníky |
T | 12:00 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 10:10 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:30 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 11:50 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 13:50 | 21:20 | ||||||||||
Život Briana |
T | 21:40 |
neděle 31.03.2024
Bastard |
T | 18:00 | |||||||||||
Caravaggiův stín |
T | 13:00 | |||||||||||
Chlapec a volavka |
D | 10:30 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 17:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:45 | 18:50 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:20 | 20:20 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:45 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
15:10 | ||||||||||||
Hotel Palace |
T | 20:45 | |||||||||||
Jorgovani |
17:00 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | |||||||||||
Umění jíst a milovat |
T | 15:20 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 12:15 | 21:20 |
pondělí 01.04.2024
Anatomie pádu |
T | 15:30 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:30 | 18:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:30 | 19:10 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:40 | ||||||||||||
Hotel Palace |
T | 18:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 10:00 | |||||||||||
První den mého života |
T | 16:20 | |||||||||||
Sestry z kouřové sauny |
T | 11:45 | |||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:00 | ||||||||||||
Umění jíst a milovat |
T | 13:30 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:10 | |||||||||||
Železní bratři |
T | 20:45 |
úterý 02.04.2024
Anatomie pádu |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 16:30 | |||||||||||
Jeden život |
T | 15:40 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 18:00 | |||||||||||
První den mého života |
T | 17:45 | |||||||||||
Vynálezce |
D | 15:45 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:15 |
středa 03.04.2024
Anatomie pádu |
T | 18:10 | |||||||||||
Chlapec a volavka |
D | 15:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:20 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 21:00 |
Praha - Kino Ponrepo
úterý 02.04.2024
Pastorále |
T | 20:30 | |||||||||||
Tenkrát o Vánocích |
18:00 |
středa 03.04.2024
Prodaná nevěsta |
T | 19:30 |
čtvrtek 04.04.2024
Hodina pro mou hvězdu |
T | 18:00 | |||||||||||
Ze soboty na neděli |
20:30 |
pátek 05.04.2024
Král Šumavy |
18:00 | ||||||||||||
Odešlo slunce |
T | 20:30 |
Praha - Kino Radotín
pátek 29.03.2024
Gump - jsme dvojka |
17:00 | 20:00 |
sobota 30.03.2024
neděle 31.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:00 |
středa 03.04.2024
Aristokratka ve varu |
20:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Smršť |
20:00 |
pátek 05.04.2024
Gump - jsme dvojka |
20:00 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 17:00 |
Praha - Kino Světozor
pátek 29.03.2024
Cesta do fantazie |
D | 15:00 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:45 | 18:00 | 20:45 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:30 | 20:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
T | 12:15 | |||||||||||
Monty Python a Svatý Grál |
T | 14:15 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 20:15 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 12:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:15 | |||||||||||
Život Briana |
T | 16:15 |
sobota 30.03.2024
Anatomie pádu |
T | 12:15 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 20:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:00 | 15:45 | 20:45 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:45 | ||||||||||||
Monty Python a Svatý Grál |
T | 16:30 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 15:15 | |||||||||||
Přišla v noci |
12:00 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:15 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 17:45 | |||||||||||
Život Briana |
T | 18:30 |
neděle 31.03.2024
Anatomie pádu |
T | 17:15 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:15 | 18:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:15 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | ||||||||||||
Monty Python a Svatý Grál |
T | 14:00 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 20:15 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 12:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:00 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 14:45 | |||||||||||
Život Briana |
T | 16:00 |
pondělí 01.04.2024
Chlapec a volavka |
T | 15:00 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 12:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:15 | 18:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:45 | 20:30 | ||||||||||
Howlův kráčející hrad |
D | 12:15 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
18:15 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 14:45 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 17:30 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 20:15 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 20:15 |
úterý 02.04.2024
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | 20:30 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:15 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
15:00 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 15:15 | 20:15 | ||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:00 |
středa 03.04.2024
Chudáčci |
T | 17:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:30 | |||||||||||
Jeden život |
T | 15:15 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
15:45 | ||||||||||||
Přišla v noci |
14:30 | ||||||||||||
Služebníci |
18:15 |
čtvrtek 04.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:30 | |||||||||||
Holly |
T | 20:45 | |||||||||||
Kos |
T | 20:30 | |||||||||||
Lovely Rita |
T | 18:45 |
pátek 05.04.2024
Hotel |
T | 18:45 | |||||||||||
Od konce světa nic dobrého nečekejte |
T | 21:00 | |||||||||||
Sborovna |
T | 19:00 | |||||||||||
Superpozice |
T | 20:45 | |||||||||||
Výročí v Římě |
T | 17:00 |
Praha - Kino 35
úterý 02.04.2024
Caravaggiův stín |
T | 20:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:00 |
středa 03.04.2024
Anatomie pádu |
T | 17:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:15 |
čtvrtek 04.04.2024
Hranice Evropy |
18:30 |
pátek 05.04.2024
Panenky na útěku |
T | 18:00 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 20:00 |
Praha - Komorní kino Evald
pátek 29.03.2024
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
16:00 | ||||||||||||
Zásah štěstím |
T | 14:00 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 18:00 | |||||||||||
Život Briana |
T | 20:15 |
sobota 30.03.2024
Jeden život |
T | 15:45 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 19:45 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 18:00 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:00 |
neděle 31.03.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
17:45 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:00 | |||||||||||
Sladký život |
15:45 |
pondělí 01.04.2024
A máme, co jsme chtěli |
20:15 | ||||||||||||
Alma a Oskar |
T | 14:00 | |||||||||||
První den mého života |
T | 17:45 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 15:45 |
úterý 02.04.2024
Bob Marley: One Love |
T | 20:30 | |||||||||||
Fentasy |
18:45 | ||||||||||||
Pan Blake k vašim službám |
T | 14:00 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 16:15 |
středa 03.04.2024
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Matka v trapu |
15:45 | ||||||||||||
Přišla v noci |
14:00 | ||||||||||||
Sladký život |
20:15 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny
úterý 02.04.2024
Chudáčci |
T | 16:00 |
čtvrtek 04.04.2024
Tintoretto – rebel z Benátek |
T | 17:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 19:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
úterý 02.04.2024
Hotel Palace |
T | 16:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 19:00 |
středa 03.04.2024
Dokonalé dny |
T | 19:00 |
Praha - Modřanský biograf
pátek 29.03.2024
A máme, co jsme chtěli |
18:00 | ||||||||||||
Gump - jsme dvojka |
20:00 |
sobota 30.03.2024
Domácí příšerky |
D | 12:55 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
18:15 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:40 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 16:30 |
neděle 31.03.2024
Domácí příšerky |
D | 15:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:45 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 |
pondělí 01.04.2024
Ella a černý jaguár |
D | 18:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
20:00 | ||||||||||||
Manželé Stodolovi |
15:00 |
úterý 02.04.2024
Manželé Stodolovi |
19:00 |
středa 03.04.2024
A máme, co jsme chtěli |
20:00 | ||||||||||||
Sladký život |
18:00 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
pátek 29.03.2024
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 14:30 | 18:40 | |||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
D | 17:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:1011:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:4011:55 | 12:40 | 13:50 | 14:40 | 15:45 | 16:40 | ||||||
Matka v trapu |
D | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
D | 10:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 20:55 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | 19:40 |
sobota 30.03.2024
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 14:30 | 18:40 | |||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
D | 17:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:1011:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:4011:55 | 12:40 | 13:50 | 14:40 | 15:45 | 16:40 | ||||||
Matka v trapu |
D | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
D | 10:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 20:55 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | 19:40 |
neděle 31.03.2024
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 14:30 | 18:40 | |||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
D | 17:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:1011:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:4011:55 | 12:40 | 13:50 | 14:40 | 15:45 | 16:40 | ||||||
Matka v trapu |
D | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
D | 10:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 20:55 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | 19:40 |
pondělí 01.04.2024
Duna: Část druhá |
D | 11:00 | 14:30 | 18:40 | |||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
D | 17:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 12:40 | 18:00 | 20:20 | ||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:1011:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:4011:55 | 12:40 | 13:50 | 14:40 | 15:45 | 16:40 | ||||||
Matka v trapu |
D | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
D | 10:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 20:55 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | 19:40 |
úterý 02.04.2024
Duna: Část druhá |
D | 14:30 | 18:40 | ||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
D | 17:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:00 | 18:00 | 20:20 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 14:00 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:40 | 15:45 | 16:40 | |||||||||
Matka v trapu |
D | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
D | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 20:55 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | 19:40 |
středa 03.04.2024
Duna: Část druhá |
D | 14:30 | 18:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:50 | |||||||||||
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí |
D | 17:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 14:00 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 15:45 | 16:40 | |||||||||
Sladký život |
D | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 20:55 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 20:00 |
Praha - Přítomnost Boutique Cinema
pátek 29.03.2024
Chudáčci |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:30 |
sobota 30.03.2024
Chudáčci |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:30 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 17:30 |
neděle 31.03.2024
Chlapec a volavka |
T | 14:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Jeden život |
T | 17:30 |
úterý 02.04.2024
Dokonalé dny |
T | 17:00 |
středa 03.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Žert |
17:30 |
Praha - Rest.art
neděle 31.03.2024
A máme, co jsme chtěli |
19:30 |
úterý 02.04.2024
Těžký rok |
T | 19:30 |
čtvrtek 04.04.2024
Dokonalé dny |
T | 19:30 |