40. okrsek - Série 5 (2006) (série)
Režie:
Florian KernScénář:
Christoph DarnstädtKamera:
Stefan WachnerHrají:
Heinz-Werner Kraehkamp, Nana Krüger, Anne Kasprik, Horst Kotterba, Lenn Kudrjawizki, Eva Meier, Oliver Elias, Norbert Stöß, Felix Lampe-Jovanovic, Folker Banik, Ill-Young Kim, Florian Bartholomäi (více)Hrají
Heinz-Werner Kraehkamp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nana Krüger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Anne Kasprik
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Horst Kotterba
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lenn Kudrjawizki
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Vikingové (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Eva Meier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Oliver Elias
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Norbert Stöß
Východní Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Felix Lampe-Jovanovic
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Folker Banik
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ill-Young Kim
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Florian Bartholomäi
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nezvěstní (2014) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Gesa Badenhorst
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Soogi Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ronald Beer
Nejlepší seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Pašák (2000) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Maria Kowalsky
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Heidrun Bartholomäus
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Jasmin Schwiers
Belgie
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Joachim Paul Assböck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Zaklínač (2019) (seriál)
Isabel Tuengerthal
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)