Reklama

Reklama

Barbie a Tři Mušketýři

  • USA Barbie and the Three Musketeers
Trailer

Obsahy(1)

Barbie jako hvězda Corrine, která touží, aby se stala mušketýrkou. Když opustí její domovskou zemi, do Paříže, potká další tři dívky, které chtějí být mušketýři taky. Ale když objevili zlé spiknutí, unést Prince Louise, musí všechny dát svůj talent do zkušebního uložte ho a království! Může Corrine a její přátelé zachránit prince v čas, a všichni budou plnit své sny stát se mušketýři? Po tom všem, s přátelstvím na jejich straně je jedna za všechny a všechny za jednoho. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

IrisHelenka 

všechny recenze uživatele

Přátelé, toto byl opravdu nářez... Lepší než Barbie Růženka. Čtyři silné, sebevědomé, emancipované ženy, které se nebojí dokázat, že mají právo stát se mušketýry, každá má jiné vlasy, jiné šaty s těma nejpěknějšíma sukýnkama na světě a každá umí něco jiného. Opravdu mě pobavil jejich příchod na ples ("lady Barbecue") a poté ta neuvěřitelně krutopřísná, bojová akce, která v podstatě začala voňavkou... No tak, tohle přece musíte brát s nadsázkou! ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Podobně jako ve filmu Princezna a Švadlenka, jenž byl prvním muzikálem v sérii a adaptací klasické klučičí látky podle Marka Twaina Princ a chuďas, i tady se setkáváme s dívčím přepisem chlapecké klasiky. Alexandr Dumas starší napsal své Tři mušketýry v roce 1844 a od té doby inspirovali mnoho adaptací. Holčičí varianta není vyloženě novinkou, jak by se mohlo zdát, ale Barbie rozhodně posloužila jako velice dobrý odrazový můstek pro jeden z jejích nejlepších filmů. Nejedná se o nic pobuřujícího vůči klasice, jde jen o umné přiblížení tradičního příběhu nejmladší generaci. ()

Reklama

Belbo 

všechny recenze uživatele

No, škoda nevyužitého tématu. Barbie a Tři mušketýři měla potenciál stát se milníkem animovaného filmu, kdyby... není tam nic, co by nefungovalo v Labutím jezeře nebo Diamantovém zámku, ale nemohu si pomoci, mám takový pocit jak kdyby scénárista pořádně nevěděl jak s látkou naložit. Proto tak nízké hodnocení. ()

(Z)denny 

všechny recenze uživatele

Starej dobrej Dumas by se asi ve svém hrobě točil jak ventilátor, kdyby věděl, jak s jeho dílem někteří nakládají. Ale zase na druhou stranu ruku na srdce, viděl jsem i horší adaptace, které vycházejí z jeho předlohy. Ještě musím dodat, že jsem rád, že jsou všechny postavičky kreslené, protože pokaždém když jsem vyděl ta anorektická děvčata běhat, tak jsem měl strach, že se jim ulomí nožičky v kolínkách.. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Jestliže někomu ve filmech vadí mužský šovinismus, jak nazvat tohleto? Svět, kde chlapi jsou od toho, aby po zasažení papírovým ubrouskem padli k zemi, kde malá kočička (ne kocourek, kočička) honí velkého, zlého zámeckého psa (chlapa) a vyhrává nad ním a pes se jí bojí, a kde navzdory názvu ale vůbec nejsou mušketýři, ale Barbie(TM) jako D´Artagnanová a tři její kámošky, které jí pomáhají utancovat zlou družinu neschopných gardistů, kteří mečem nedokážou přeseknout vějíř (!) a když jdou ve čtyřech na jednu holku, poslušně čekají, až jim holka hodí na hlavu meloun, dýni, a oni mohli padnout k zemi. Animace je strašná, ani ve hrách se postavy tak mizerně necukají. Navíc chybí vnitřní konzistentnost třeba komnat na zámku, kdy jsou pokaždé někde jinde nebo se do nich jde jinudy, stejně jako v závěru na střechu jako by vedly snad tři vchody, když předtím tam byl sotva jeden. Spousta náhod, jen aby holčičky vyhrály a porazily ty fuj fuj, zlé chlapy. Jednom princ má hezká kukadla a může si maximálně dovolit pozvat Barbie na let balónem, ale to víte, povinnost čeká a ona zas někam trajdá zachraňovat Francii. Jedinou zajímavostí tak je, že se část hudby natáčela v Praze. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (2)

  • Část hudby k filmu byla natáčena ve studiích v Praze s českými hudebníky a českým dirigentem. (honajz)

Reklama

Reklama