A jak to bylo dál...

• USA And Just Like That... (více)
USA, (2021–2023), 14 h 41 min (Minutáž: 36–45 min)

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

Kamera:

Tim Norman

Hudba:

Aaron Zigman

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Chris Noth, Sara Ramirez, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, Nicole Ari Parker (více)

Série(2) / Epizody(21)

Nová kapitola Sexu ve městě z produkce HBO Max navazuje na ikonický seriál HBO vysílaný v letech 1998–2004. Nové pokračování s lapidárním názvem A jak to bylo dál... opět sleduje nerozlučné přátelství Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) a Charlotte (Kristin Davis) na jejich složité životní cestě po padesátce. Čekejte romantiku, humor, staré známé včetně pana Božského a úchvatné kostýmy, které seriál podle knižní předlohy spisovatelky Candace Bushnell tak proslavily. (HBO Max)

Recenze uživatele Grimaldi k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2021) (S01)

Nejsem fanoušek Sexu ve městě a nikdy asi nebudu. K seriálu mě přivedla v tu dobu moje partnerka a já se z lásky s ní podíval na celý seriál i oba filmy a ve výsledku to nebylo až takové utrpení, a to se kvalita pro mě měnila díl od dílu. V současnosti jsem se tedy logicky se svou dnes snoubenkou podíval na nové příhody slečen, tedy už starých dam z New Yorku. A bylo to hodně špatné. Už úvodní díl sloužící k navození atmosféry celé série a hned se propadáme do deprese a přehnané korektnosti současného světa. A taky v tom zůstaneme všech deset dílů. Jako by ve stáří už člověk neměl právo na radost, smích a možnost říkat si co chce bez toho, aniž by tím někoho neurazil. Můj švagr říkával už o původním seriálu, že je jen drahou reklamou na tampony, dalo se nesouhlasit.  Když tvůrci zašli ale až tak daleko, že jedním z hlavních témat dílu je tampon a trable s ním, musím mu dnes dát za pravdu. Bohužel. ()

Série 2 (2023) (S02)

Ačkoliv je mé celkové hodnocení nižší než u první série, počet dílů které mi přišli fajn byl větší. Jednak za to mohl návrat starých postav a jednak byl v některých epizodách konečně zajímavý děj. Mám tak aspoň naději, že v budoucí třetí sérii se možná seriál odlepí k lepším zítřkům. Moc bych na to ale nesázel. ()

Seriálový Last of Us až v roce 2023

Seriálový Last of Us až v roce 2023