Mary-Kate a Ashley tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto jet se svými kamarády na školní výlet na Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku! Uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku narazí obě dívky na tajemný starožitný prsten. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná. (oficiální text distributora)

Mercilonka odpad!

Díky tomuhle filmu jsem pochopila i všechny ostatní "pokusy" jejich herectví. Holky si udělaly jméno už v Plném domě a pustili se vážně do hodně projektů - oblečení, kreslený seriál, produkce,... A právě to poslední - produkce - jim umožňuje si užít skvělé chvíle a zažít to, o čem se mnoha lidem ani nezdá (Paříž, Řím, Londýn - tyto města pro nás reálnější než pro američany, Bahamy a plavání s delfíny atd.). Občas prohodit důležité poselství o lásce, rodině a jiných hodnotách, aby to nevypadalo tak blbě, když už si užívají skvělou dovolenou, a teď jen čekat kolik se vrátí peněz zpět. A kdyby nic, pořád to stálo za to, zaplácne se to ziskem z hader nebo fotek. ()

MartyMcFly89 odpad!

Patnáctileré herečky mě moc neberou. Děj je hroznej a i ten otec je k ničemu. No sakra, všechno je tam k ničemu, tak nějak překroucené. Tam, kde by v dobrém filmu to vyznělo dobře, zde to je tragické. Hrůza. Stydím se za to, že jsem se na to díval. ()

soldier8cz odpad!

Kromě toho, že je snímek natočen jako dobrá skrytá reklama hudební tvorby sester Olsenoých a toho, jak se strašně baví kdesi na pláži řešením totálních kravin, které nikoho ani je samotné již po 5 minutách nezajímá a dále předváděním se toho, jak hrozně dobře se mají a jsou bohaté není nic jiného než ztráta času, jelikož film samotný má příběhově dohromady asi 20-25 minut. Zbytek jsou úseky zmíněné již výše. Příběh o ničem, herecké výkony o ničem a kamera hrůza, až bolí, v jednu chvíli mě napadlo, zda kameraman nebere nějaké tvrdé drogy. Doporučuji shlédnout pokud si chcete dobrovolně zvednout tlak, ale pozor na infarkt nebo možnost, že po shlédnutí snímku na tom budete hůře jak kameraman a budete vyhledávat tvrdé drogy, aby jste na tuto část svého života, kterou jste promrhali shlédnutím tohoto snímku nadobro vymazali z paměti. Bohužel se to zřejmě nepodaří. ()

Rorie odpad!

nejhorší film-pokud se to tak dá ještě nazvat, co snad kdo kdy mohl vytočit... může sloužit jako návod jak si užít na bahamách pokud máte milionový rozpočet..jinak -pokud nepotřebujete filmový bedekr-se běžte radši vyspat... ()

Kindernay

Nádhernej film s nejkrásnějšíma herečkama na světě (Olsenky prostě miluju) s nádhernou hudbou (hlavně ta písnička od Play - Us Against The world). Nemůžu tomu dát míň než 5 hvězdiček, tohle se mě líbilo strašně moc. ()

DonParegio

Veľmi chabý dej. Nebyť tej poslednej zápletky tak by som si myslel že je to dovolenkové video sestier Olsenových. Film ako skoro každy v ktorom hrali stále o tom istom. Idú na dovolenku zamylujú sa a na konci filmu chytia zločincov. ()

zuzulend

Mírně podprůměrný film.Místy jsme si i myslela,že mě to baví a místy jsem měla 100 chutí to vypnout.Nakonec jsme tak ale neudělala a dokoukala jsem to do konce. ()

janejudyjune

Většina z nás by toužila po takových prázdninách - slunce, moře, žádný strach o peníze,...Ale když to vidíte v každém filmu s Olsenkami, je to nuda. Když jsem byla mladší, líbilo se mi to víc - holt všichni jednou vyrosteme. Ale jako relax to není úplně špatné, aspoň člověk vypne. ()