Ókami to kóšinrjó

• Japonsko Ōkami to Kōshinryō (více)

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele Hees k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2008) (S01)

Spice and Wolf či Ookami to Koushinryou je vlastne v skutku hlavne romantické anime a tak sa na ňom asi nikdy nepodpíše zub času. Hodí sa na pozeranie vo dvojici, aj keď niektoré diely nudia tak zachováva status quo toho, že dané hlavné postavy spolu interagujú, zbližujú sa a čoraz viac si dôverujú a takým maličkým bonusom sú občasné zaujímavé obchodné taktiky hlavného hrdinu. Vedľajšie postavy ani nie sú dôležité a hlavne pre to, že Lawrence spolu s Holo cestujú z jedného miesta na druhé. Inak milé anime, ktoré sa rozhodne oplatí pozerať po kúskoch pod perinkou a dobrým čajom ..ak máte radi niečo iné, tým myslím jedlo tak si dajte to a uvelebte sa a užívajte si tú romantickú atmosféru. ()

Season 2 (2009) (S02)

Možno trochu viac o obchodovaní ako prvá séria? Zaujímavejšie vedľajšie postavy? Síce príbeh pokračuje a ciel hlavnej hrdinky sa približuje nikto nevie čo sa naozaj stane ak ho dosiahne. Kvalitatívne je to približne na rovnakej úrovni ako prvá séria, ale už bez nejakých extra prekvapení, je to proste o tom istom ako predtým. Koniec neočakávajte v tejto druhej sérii žiadny uspokojivý ... zišla by sa tretia séria, ale bude v roku 2021? Prvá polovica druhej série je napínavejšia a aj lepšia, teda ja konkrétne ju považujem za to najlepšie z dvoch sérii tohto anime. ()

Ókami to kohakuiro no júucu (2009) (S02E01)

Oplatí sa pozrieť aj tento maličký bonus, alebo OVA epizódu, ale ako býva zvykom nič nové sa nedozviete, lebo je to niečo ako filler. (Hodnotenie 3,5) ()