Když si někoho berete, slibujete si lásku na celý život v časech dobrých i zlých. Ale nikdo z vás neočekává, že se bude tento slib prověřovat hned po svatebních radovánkách. Petr (Alec Baldwin) a Rita (Meg Ryan) mají po šestitýdenní známosti svatbu. Po obřadu se objevuje záhadný starý muž, který chce políbit nevěstu. A je to právě ten polibek, jenž posilá tyto dva zamilované lidi na magickou cestu, na níž nikdy nezapomenou. (Bonton Home Video)

helloween93

Maximálně divný film, námět zní dobře a láká na zábavu, ale ta se nekoná. Baldwin je nijakej jako vždycky, Meg Ryan průměrná a myslím si, že by filmu nejspíš slušela klasická romantika než tento weird experiment se žánry. Shlédnuto na AMC HD. 2* ()

deepspace101

Barmanka Rita v podání křehké Meg Ryan nespí, pije jako duha, bojí se života a doopravdy ji neznají ani vlastní rodiče. Přesto jednoho dne potká muže, Petera Hoskinse, do něhož je schopna se zamilovat a který její lásku opětuje. Mladý pár najde společné štěstí, dokonce se brzy koná svatba, ale tím příběh tentokrát nekončí. Všechno naopak teprve začíná... Romantický film, jenž se vyznačuje především výraznou jinakostí, která se možná mnoha lidem líbit nebude, ale já si právě jí cením nejvíc. ()

teddinka1

Ač jsem se dívat nechtěla, milenecký pár v podání A. Baldwina a M. Ryan mě k obrazovce přitáhl a musím přiznat, že jsem to hltala. Holt občas je zapotřebí nějaké té pravé mladé romantiky. ()