emkon

Na asijské poměry hodně neobvyklé spojení road movie, fantasy a boy love romance do jednoho příběhu. Zápletka se záměnou těl mě hodně odrazovala. Do sledování jsem tak šel jen kvůli Mixovi a Earthovi, představitelům hlavních rolí mého oblíbeného seriálu 1000 Stars režiséra Aofa, který je zde producentem. Jak se ukázalo, obavy byly zbytečné. Earth a Mix zde naplno ukázali svůj potenciál. Celý seriál prakticky stojí na talentu Mixe, pro kterého je tohle teprve druhá seriálová herecká role v životě.  Mix ztvárnil postavu tvrdohlavého, horkokrevného a bezcitného Wina, kterému bych v prvních dílech dal nejraději pár facek. Tato postava ale prochází největším vývojem. Earth zde ztvárňuje Korna, Winova věrného kamaráda z dětství, kterého Win jednoho dne začne nenávidět. Je zde řada emočně vypjatých, a fyzicky náročných scén. Celý seriál je vlastně jedna horská dráha. U první epizody jsem si říkal, jestli to chci vůbec sledovat, a další epizody mě trhaly srdce nebo dojímaly k slzám. Seriál u mě zabodoval i vizuálně a kinematograficky. Zobrazuje  velké množství úžasných scenérií z thajského venkova. Tento naprosto originální seriál velmi doporučuji. Mě se do srdce zaryl hodně hluboko. ()