Ryuuhei

No, nevím. Isekai titulů je jak nakadíno, první díl tohoto jsem zkoukl až po důkladném pročtení prvních dojmů, které chválily nejlepší opening a ending sezóny, či úžasný vizuální styl. (Což byl sarkasmus, mimochodem.) Ve výsledku pojednává o týpkovi, co je z blíže neznámých důvodů vydírán svou sestrou a donucen na 100 % dohrát otome hru, kterou v podstatě nesnáší kvůli všemu - příběhu, postavám, či světu, který absolutně chaoticky a nelogicky mixuje fantasy a sci-fi. Samozřejmě z vyčerpání upadne ze schodů dolů, zřejmě zemře a paradoxně se reinkarnuje do tohoto samého ujetého fantasci-fi světa jako plebejec. Nejdřív chce využít svých znalostí a udělat v onom světě chaos, pak se mu už nechce a chce žít poklidný život na venkově a nakonec je donucen vydat se na cestu, aby se vykoupil z domluveného sňatku a mohl nastoupit na akademii. Popravdě nevím, co od toho čekat, co je vlastně hrdinův cíl, čeho chce dosáhnout. A nevím, zda mě dvakrát láká to vůbec zjišťovat. Nápad není úplně na škodu, ale zpracování je celkem laciné a jestli se příběh požene stejně divným tempem a bude plácat páté přes deváté, jsem si jist, že se toto anime klenotem sezóny rozhodně nestane. Takže to asi vzdávám už po první epizodě. ()

Časové pásmo bylo změněno