"Týden Elvise Presleyho" je v plném proudu a ulice Las Vegas jsou zaplaveny dvojníky krále rokenrolu. Pět Elvisů, má ovšem v pouzdrech místo kytar zbraně. Michael (Kurt Russell) se svým někdejším spoluvězněm Murphym (Kevin Costner) dokonale naplánovali vyloupení casina, ale když nakonec se 3 miliony dolarů opouštějí v helikoptéře město, zůstává za nimi zničený hotel a hromada mrtvol. Díky Murphyho brutalitě se chytrá loupež změnila ve zběsilou přestřelku. Navíc se Murphy rozhodne zradit své komplice a veškerý zisk shrábnou pro sebe. Michael se však zabít nenechá, zmocní se lupu a společně se svou náhodnou společnicí Cybil (Courteney Cox) i jejím desetiletým synem se vydává napříč Spojenými státy, aby u překupníka ukradené miliony vypral. V jeho stopách se vydává nejen policie, ale i Murphy toužící po svých penězích a hlavně po pomstě. (oficiální text distributora)

Martin741

Hollywoodsky brak urceny najsirsiemu mainstreamovemu divakovi. Krasny dokaz toho, ze samotny Christian Slater /Jmeno Ruze/ sa definitivne zosupol z A -ckovych vod do B- vod. A pekne nasledoval Kilmera, MacLachlana a Carlosa esteveza - vsetci uz v sucasnosti /po roku 2010/ ziju len zo slavnej minulosti a v depresivnej pritomnosti. Hroza tak za 5 % ()

raptorrr

Kevin Costner je ve forme, ostatni znama jmena v tomto filmu vetsinou moc dlouho neprezii. Standartni thriller ktery sice nenudi, ale na druhou stranu nenabizi nic extra (az na scenu Costnerovy smrti). ()

cariada

Akční snímek o skupině Elvisů co při jejich sraze v Casinu ho vykradou a pak se samozřejmě handrkují o prachy. Jeden z vůdců v podání Kevina je totální magor a snaží se všechny zabít, jenže se mu to jak jinak než nepovede. A tak je tu boj oprachy mezi dvěma chlápky. Jenže do toho se zaplete máma se synem, kteří jsou párek k pohledání s nimiž si jedn zprotagonistů užije až běda. Slušná porce akce i humoru. Vcelku povedený snímek. ps-hláška "Co na tom sádelníkovi mají? Už je 20 let po smrti " ()

dr.fish

Tohle je alespoň nadsázka. Není to nic světoborného, ale taky si to na nic světoborného nehraje. Takový John Wick, který je něco podobného, to je střihačské inferno, je proti tomuto filmu naprostá nuda. Tady jsem se alespoň zasmál. 70% ()

otík

Absolutně zvrhlý film, ve kterém je zlo představeno jako dobro a malý kluk má za morální příklad muže, kteří si neberou servítky a zabíjejí často i bez rozmyslu. Naprosto špatný film, neboť ani nepobaví, ani neponaučí, spíše jen škodí a nudí. A Costnerův maniak je vážně nechutný. ()

Triple H

Neskutočne nudná slátanina, ktorá sa okato a bohužiaľ absolútne neúspešne snaží parazitovať na Tarantinovi. Dialógy nie sú cool, nie sú vtipné, a herci všetci vyzerajú pomerne znudene. 62 miliónov? Tak to si hádam niekto robí prdel. ()

Stegman

Film u něhož mě dost překvapila drsnost některých scén (čekal jsem komedii o lupičích, kterým se zabíjení příčí). :) Jinak ale docela slušný a netradiční akčňák. A Courteney Cox, ta je tady teda víc než slušná. Připomněla, proč ji producenti Přátel původně zamýšleli obsadit jakožto krásku Rachel (vybrala si Monicu - byla ji svou povahou bližší). ()

BS

Tímhle filmem ze sebe Kurt Russell a Kevin Costner udělali voly. Ještě že Courtney si budeme pamatovat spíš jako Monicu z Přátel... ()

asirtes

"Na kinga mi nesahej!" Elvis forever podľa Lichtensteina a Costner s Russellom vo forme. Vybranie kasína silný šmak! ()

lennyd

Všechno bylo skvěle naplánováno, a loupež 3 milionů dolarů z místního kasína měla být jen příjemnou procházkou. Jenže se to zvrtlo, a vše skončilo brutální přestřelkou. Murphy (Kevin Costner) se možná i díky tomu rozhodne zbavit všech společníků, a nechat si peníze pro sebe. Ale Michaela (Kurt Russel) nelze jen tak jednoduše zabít, a když se mu podaří s penězi a šéfkou místního penzionu Cybil (Courteney Cox) a jejím synem uprchnout, musí se Muprhy vydat v jejich stopách.. Uhm, tak tento filmem mne teda dvakrát nezaujal. Vlastně .. ani jednou. Po zajímavé (a velmi akční) půl hodince se rozjela série podrazů - co pět minut někdo někoho podrazil, až chudák divák (= já) netušil, kdo s kým proč a zač. Vše vyvrcholilo zmatenou přestřelkou, která bez jakéhokoliv smyslu zanechala ty dobré naživu, a padouchy odeslala do věčných lovišť. A ani herecké obsazení (Kurt Russel, Kevin Costner, Courteney Cox) to bohužel nezachrání... ()

LeG!oN

Milé překvapení, nic jiného mě momentálně nenapadá. Hvězdné herecké obsazení, skvělej příběh při kterým sem se ani na chvili nenudil a to bylo kolem půlnoci. A navíc celkem sranda. ()

Brain-D

Začalo to velice slibně, takovým Tarantinským stilem, ale pak ta zábava postupně opadala a opadala. Kurt Russell a Kevin Costner byly jinak parádní :) ()

Scar

Pokým klasický "elvisovský" američan môže tomuto filmu jednu hviezdičku pridať, ja musím byť kritickejší. Nemožno poprieť že so sebou nesie pointu o skazenosti sveta peňazí, no posledné slovo aj tak ostane prestrelkám v štíle Rambo, ktoré väčšinu európanov odrádzajú. ()

prasacimor

Až pri tomto filme som si všimol že Courteney Cox je v podstate sexi. A to sakramensky! Samozrejme tie štyry* nie sú len kvôli nej. Výborná oddychovka. ()

ssfan

Na to, jací herci ve filmu hrají jsem čekal rozhodně něco lepšího. Děj není ale zase tak špatný a akční scény rovněž ujdou. Ve výsledku se jedná o průměrný akční film, který nenudí, ale podruhé se na něj dívat nebudete.50% ()

spikey1

ukázka úžasných herců ve zvláštních pozicích a rolích. Vidět Kevina Costnera v maniakální pozici je prostě zážitek navíc když přitom vypadá jako Elvis. Do toho tu Kurt hraje tvrďáka jakým prostě je a to krásně sedí do celého konceptu. Tvrdý film plný kulek a ukradeného balíku peněz. Ne každému sedne ale za herce v kostýmech Elvise to stojí:) ()

Jello Biafra

Béčkový thriller so stupídným scenárom nám predstavuje Kurta Russela, Kevina Costnera a bandu kriminálníkov, ktorí sa snažia v prevlekoch za Elvisa vykradnúť casino v Las Vegas. Banda magorov, hlúpy plán a ešte horšie prevedenie spôsobí, že sa celé prepadnutie zmení na jatky. Po úteku sa pridávajú osobné rozpory o delenie zisku, ktoré skončia ďalšou prestrelkou a tak zostanú len ústredné dve herecké hviezdy, ktoré si idú vzájomne po krku naprieč celou Amerikou. Film neoplýva nejak extra hereckými výkonmi. Najviac ma sklamal Costner, ktorý kedysi "tancoval s vlkmi" a teraz nehorázne prehráva v roli vyšinutého magora. Akčné scény tiež nie sú nič extra, režisér ich pokazil chaotickým používáním strihu takže si ich nemôžeme poriadne vychutnať ako sa patrí. Ešte k tomu sa pridávajú krečovité pokusy o humor a film sa rúti do hlbín podpriemeru. Pozrite si radšej nejaký film od Johnna Woo alebo od Tarantina a dajte vale tejto lacnej slátanine. ()

Lucas vs Elvis

Lucas vs Elvis

12.08.2008

Není to ani týden, co George Lucas začal mluvit o pátém dobrodružství Indiana Jonese, a už teď si chystá náhradní program, kdyby mu to nevyšlo. Slavného archeologa ale úplně opustit nehodlá. Shia… (více)

Kanibalové ve 3D

Kanibalové ve 3D

02.05.2008

Demian Lichtenstein, režisér právem zapomenutého elvisovského krváku 3000 mil na útěku, strávil nějaký čas na placu Cameronova Avataru a cvičil se tam v zacházení s nejmodernějšími 3D technologiemi.… (více)