Stacy Holt (Brittany Murphy), asistentku produkce televizní talk show, přivádí k šílenství neochota jejího partnera Dereka (Ron Livingston) mluvit s ní o předchozích vztazích. Když jí kolegyně Barb (Holly Hunter) "doporučí", aby nahlédla do jeho elektronického diáře, Stacy neodolá a vydá se na cestu Derekovou milostnou minulostí. Postupně se seznámí se všemi jeho bývalými partnerkami, jejichž prostřednictvím se snaží poznat jaký Derek ve skutečnosti je. Tento poznávací výzkum se začíná hroutit ve chvíli, kdy se z jednou z Derekových bejvalek spřátelí... (oficiální text distributora)

casef

Ne moc dobrá romantická komedie, která celou dobu nudí, ale ta pasáž, kdy se jde do živého vysílání, tak to je jedním slovem mazec. Už jsem se těšil, až to skončí, ale díky tomu to dosáhlo na 3 hvězdičky. ()

jayman

Asi v polovici filmu som si uvedomil, že účelom je, aby som prehrávajúcu a najotrasnejší „doma-som-sa-škrtila-aby-som-sa-naučila-takto-rozprávať“ hlas používajúcu Brittany Murphy znenávidel a chcel som dať 4*. Ako to odsýpalo, zistil som, že som sa mýlil. Preveľká zloba, koniec som, tušiac príchod „tej“ speváčky, dotrpel z jedným okom zavretým a za desať sekúnd od vypnutia filmu po otvorenie prehliadača som zabudol na názov. Ale zasa, budem fér, zvyšný ansámbl herecký bol v kľude a námet + záverečná apokalypsa v štýle „potápam jeho, ju, tamtú, teba aj seba“ stáli za to. ()

honzic

Hodně trapný scénář, navíc nezajímaví až odporní herci mi dojem romantiky rozhodně nepřinesly. Za zhlédnutí to podle mne ani nestálo. Hodnocení: 25 % ()

Salvattoree

Myslíš, že je zde spousta odborných názorů plných pojmů, které stejně většina nerozumí. Takže začnu trochu z jiného soudku. Podle mého názoru a pohlaví, tento film rozhodně není vhodný pro slečny, dívky, ženy, které jsou stejné jako já a mají po shlédnutí nutkání prohledat telefon svého přítele. Rozhodně se mi líbilo relativně realistické zakončení, tak jak by to zřejmě skončilo. Žádná přehnaná slaďárna, ale i přes to nádech romantiky :) ()

unclejack

Po väčšinu času ide o nevýraznú komédiu, ktorá si s divákom pohráva v dobre známych tendenciách podvádza-nepodvádza. Musím však priznať, že záver bol skvelý, dobre premyslený a hoci bol miestami prehnane melodramatický, páči sa mi nezvyčajný koniec kedy hrdinka musí opustiť život, ktorý má. Dobrá oddychovka ale zrejme nič viac, pokiaľ samozrejme nie ste zapáleným fanúšikom New Jersey Devils - som zvedavý, koľko hviezd by asi filmu zadelil Kevin Smith... ()

ostre_pero

Nie, nepomýlil som sa. Naozaj päť hviezdičiek. Pri tom množstve komédií, ktoré nám Američania servírujú každý rok, ide o výnimočný kúsok. Oceňujem najmä citlivo vykreslené vzťahy medzi nadriadenými a podriadenými, ale aj zaujímavo podanú analýzu partnerstva. Koniec trochu prekvapí, ale práve v tom je táto komédia výnimočná. Zo začiatku máte pocit, že to bude obyčajný priemer, ale postupne sa z filmu stáva ojedinelý kinematografický skvost. Odporúčam! ()

Pythonator

Bezmála padesátiletá Holly Hunter s neskutečně zachovalým a přitažlivým tělem si hraje na potrhlou o třicet let mladší krávu. A bezmála třicetiletá rozkošná Brittany Murphy si hraje na potrhlou pubertální krávu. To se musí vidět. To nejde popsat. Taková typická holčičí stupidita. Brittany Murphy je jediný důvod, proč to vydržet až do konce. Škoda, že tak roztomilé koťátko muselo zemřít, místo aby nás obdařilo svým úsměvem v dalších filmech. ()

dany.v

Romantický film o tom, jak chytře o vše přijít. Obsahuje rádoby filozofické úvahy. Hlavní hrdinka podává výborný herecký výkon. Děj má spád i překvapení. Přesto bych místo komedie volila popisek drama, velmi romantické, smutné. ()

Cenobita

Stacy by ráda znala minulost svého přítele Dereka. Nechá se přemluvit svou kamarádkou a nahlédne do jeho elektronického diáře. Když postupně odhalí jeho bývalé partnerky, dostane šílený nápad poznat je osobně. Její poznávací výzkum se ale začne hroutit ve chvíli, kdy se s jednou z jeho bejvalek spřátelí. Konečně pořádněj film i o Palmu. Vlastně Palmova hlavní role. 1. ... no jóóó - ženský ... lustrují mobily 2. překlad názvu filmu je dosti ... mimo, ve filmu žádná černá skříňka NENÍ jde o e-diář (stříbrný Palm v černém obalu) - ach jo jestli to mělo být nějaký zajímavý ... tak nebylo. Stačilo by třeba : "Malý černý diář" ale prostě BlackBox byl víc elektronickej 3. zajímavé je jak jedna holka (kuchařka Joyce) s Palmem umí a beamuje si aplikaci a druhá (Stacy) neumí a říká já jsem v tomto panna (palmová panna=vtipnej překlad) No, ale jinak Stacy s Palmem umí hlavně vyhledávat informace v kontaktech a fotkách 4. Stacy ale není zase tak úplně mimo a ví, že když se Palm vybije musí do kolíbky 5. Stacy a Barb dokonce udělají HotSync - v USA jsou ženský přec asi jinde Stacy & Barb 6. Ve filmu hraje Lulu, která o Palmu nic, ale už kvůli ní se film vidět dá: Lulu & Stacy (Josie Maran a Brittany Murphy) Škoda že Brittany Murphy už není. ()