Reklama

Reklama

Hanebný pancharti

  • USA Inglourious Basterds (více)
Trailer 1
USA / Německo, 2009, 153 min (Alternativní 147 min)

Začátek Hanebných panchartů zastihuje Shosannu Dreyfus (Mélanie Laurent) v Němci okupované Francii, kde před jejíma očima nacistický důstojník Hans Landa (Christoph Waltz) vyvraždil její rodinu. Shosanna se štěstím uniká do Paříže a ukrývá se tu pod novou identitou majitelky a provozovatelky biografu. Na jiném místě v Evropě se pod vedením poručíka Aldo Rainea (Brad Pitt) formuje skupina židovských vojáků s cílem nemilosrdně mstít činy nacistů a šířit mezi nimi strach. K Aldově "Panchartům", jak si sami říkají, se přidává i německá herečka a britská tajná agentka Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger), jež má za úkol svrhnout vedoucí představitele Třetí říše. A v šeru promítací kabiny zatím Shosanna spřádá vlastní plán odplaty... (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Michalek

Michalek (hodnocení, recenze)

1)mozna 2)myslel jsem to tak ze proste jsem tomu nerozumel ,ale uvidime

na příspěvěk reagoval vyfuk

Michalek

Michalek (hodnocení, recenze)

Mne se pancharti az tak moc nelibili ,ale to bude mozna tim,ze jsem to nevidel dabovane ,coz znamena ze budu mozna mnenit 1.4 ze 4* na 5* ale jeste uvidime

Nobunaga

Nobunaga (hodnocení, recenze)

Origo BR z akce za 250,- to jistí, mmtálně stojí 299 na (ne)jednom eshopu

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jj, kvalitní blu-ray rip jak s dabingem tak pův. znění to jistí.. =]

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

vulu

S tím mlékem jsem to zaregistroval při třetím zhlédnutí, když mě zrovna trápila kocovina :D Takže si myslím, že to opravdu věděl... navíc se mi zdálo, že vypadal, jako by si to náramně užíval a ke konci chtěl něco říci, ale pak si to nejspíš rozmyslel... ta blondýnka (nemohu si vzpomenout na jméno) byla zároveň s jeho užíváním si velmi nervozní 

vulu

vulu (hodnocení, recenze)

 Tak to s mliekom som nezaregistroval, si mi dal teraz chrobaka do hlavy :)

Pre mna bola najlepsia uvodna scenka pri ktorej som ani nedychal,vlasne rozmyslam preco som dal len 4*.

na příspěvěk reagoval Dyas

Nobunaga

Nobunaga (hodnocení, recenze)

IMHO právě o toto jde, ztotožnit se ještě víc s pocity Shoshany, a říkat si- Ví to? Neví to? Ovšem co Landa opravdu ví, nebo neví, o to v té scéně nejde, jde právě o Quentinovo vyšroubování emocí a nejistoty. Ale je to jenom můj názor ;-)

na příspěvěk reagoval Jakkob

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kirk83

kirk83 (hodnocení, recenze)

Chcem sa spytat vsimol som si ze v obsadeni je Mike Myers ale ja som ho tam nevidel neviete kde presne sa ukaze alebo aku postavu hraje ? Dakujem

na příspěvěk reagoval mm13

Uživatel Matqqo smazal svůj příspěvek.

ancientone

ancientone (hodnocení, recenze)

...Postava Žida Baribala mi príde ako odkaz k jednej vete z  Hooperovho Texas Chain Saw Masscare - "Palicou (v toto prípade pálkou) to je lepšie." Viem, že asi prehnane prepájam a zbytočne konštruujem, ale príde mi to tak.

ElrondBig

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Hm. O tomhle spaghetti válečným filmu na kterej sem byl nahozenej link sem teda nevěděl, to je pro mně novinka, dal sem si ho hned do budíčku. Jo a z komentářů pod tím filmem vepsaných tam i před vznikem tarantinova filmu (III/2008) vyplývá, že to je fakt tarantinův favorit a že chce natočit remake tak to asi někde zmiňoval. Tak co tady kérujete do Diskutanta , experti ?   

Diskutant

Diskutant (hodnocení, recenze)

shootThemUpKevSpa: Chcel som iba vedieť rozdiel medzi jednými aj druhými Nehanebnými Bastardmi. No niekto mal za potreby sa do mňa pustiť. Film som nezhadzoval ani samotného Tarantina, nakoľko si tohto režiséra nesmierne cením za jeho kvalitné filmové diela. Myslel som len že je to remake a rovno si idem Tarantinov film pozrieť.  :-)

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

KevSpa: Ak je to aj troll, tak nie je jednoduchšie mu odpovedať, čím ho zatlačíš do kúta, ako sa s ním začať hádať, čím mu nahráš na smeč? A ak to troll nie je, tiež je lepšie mu proste odpovedať... :)

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

moviefilm: Když to máš těžké, tady se to v diskuzích trollama jen hemží, tak jak má člověk poznat, že jde o seriózní dotaz? :D

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

Čo keby ste mu namiesto hlúpeho napádania normálne vysvetlili, ako to je? Film Inglorious Bastards z roku 1977 nemá nič spoločného s Tarantinovým. Okrem názvu. A práve ten mohol zmýliť redaktorov v tom časopise. 

Diskutant

Diskutant (hodnocení, recenze)

KevSpa: Film som nevidel nehanební bastardi len v jednom časáku som čítal že Tarantino zremakoval film tak som salen pýtal čo je natom zlé?

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Diskutant: Zeptám se tě upřímně. Jsi jen další nudný troll, nebo jsi tak hloupý?

shootThemUp

shootThemUp (hodnocení, recenze)

Diskutant: to sice ne, ale ví to člověk, který si myslí, že tarantino točí remaky a to mi stačí.

Související novinky

Guy Ritchie chystá válečný thriller

Guy Ritchie chystá válečný thriller

22.02.2021

Režisér Podfu(c)ku či Gentlemanů Guy Ritchie si zdá se vyhlídl svůj příští projekt. Britský filmař se čerstvě upsal režii snímku Ministry of Ungentlemanly Warfare pro studio Paramount. Kromě režie se… (více)

Jeremy Irons ve filmu o Mnichovské dohodě

Jeremy Irons ve filmu o Mnichovské dohodě

04.11.2020

Netflix obsadil první herce do chystané adaptace knihy Mnichov, jež není nijak spjatá se stejnojmenným filmem Stevena Spielberga z roku 2005. V novém snímku, který vychází z bestselleru spisovatele… (více)

Star Trek 4 našel režiséra

Star Trek 4 našel režiséra

20.11.2019

…a není jím Quentin Tarantino. Na eRkovou verzi Star Treku od režiséra Pulp Fiction nebo Hanebných panchartů si nejspíš budeme muset ještě nějakou dobu počkat, mezitím ale studio Paramount najalo… (více)

Tarantinův Hollywood ještě delší?

Tarantinův Hollywood ještě delší?

25.05.2019

Okolo nového snímku Quentina Tarantina (Pulp Fiction) je po premiéře na festivalu v Cannes dost rušno. Většina recenzentů film chválí, našli se ale i tací, které neoslnil režisérův přístup k ženským… (více)

Reklama

Reklama