Osvícení (1980)

Pointa by se dala sdělit v 10 minutách.

PSY: Gangnam Style (2012) (hudební videoklip)

Není to Vivaldi. Je to absolutní hovadina. A je absolutní zázrak, že to zná celej svět. Apropos - kolik z vás tady zná text ? :-P

Gumídci (1985) (seriál)

Umím něco podobnýho po absinthu. :-)

Mistr neznámého boje (1993)

Usměvavý film jak od Mattela, naprosto jasně průhledný záporňáci a finále který bi "nikdo" nečekal. Vykrádačka kickboxera, ačkoliv má méně kvality a víc ptocent. To jest hodnocení na csfd. Mimochodem Markovi Dacascosovi v průběho finální "bitvy" nemuseli alespoň po každém pádu oplachovat záda. Kdykoliv vstal, byl čistej. A jeho rány zasazené 30 km od obličeje ? Říkejte si, co chcete, ale kickboxer byl a je lepší.. 3* ze soucitu, protože capoeira je nedoceněnej tanec. A vzhledem k počtu scén ve kterých se Mark Dacascos usmívá jak ze žurnálu, doporučuji film sestříhat na délku dvou minut a použít jako reklamu pro křupky - analstick.

Pra pra pra (2000) (seriál)

Už naprosto chápu zdejší hodnocení. Tentokráte se naštěstí nejedná o tupou stádovitost.

Barva kouzel (2008) (TV film)

Po té co jsem viděl Zaslanou poštu, jsem čekal minimálně dokonalost samu. Ovšem to co přišlo, bylo dosti pod průměrem. Netuším, jaký měl film rozpočet a zda je i kniha stejně mizerná, ovšem tady to bylo na pytel. Tupej čaroděj, kterej neumí ani h..vno a čert ví proč si šíleně váží svýho života, Návštěvník, jenž má PODSTATNĚ víc štěstí než rozumu a v hlavě nasr..ný.. No a moc fajn smrt, jež je jeden z důvodů, že mé hodnocení není odpad. Celkově si člověk připadal jako v České republice: Taky jsem jen kroutil nevěřícně hlavou a nechápal, za co že ten film dostal tolik...

Room 8 (2013)

O stupeň lepší než Doodlebug. :-)

Transformers: Recyklace (2007)

Takže děti - recyklujte a stavějte roboty. Jdu se kouknout do zrcadla, jestli jsem to ještě já... no a vy si zatím dejte pivkoo. :-D

Vesmírní kovbojové (2000)

Občas se prostě musí natočit film, kterej vzdá holt starejm veteránům. A občas je to i zábavný. Většinou však spíš průměr...

Probudím se včera (2012)

Timeway. Jest náhodou, že se to vyslovuje skoro stejně jako amway ? Narážky Blba (Jiří mádl) v době komunismu na jeho vládu. Dalo se celkem pochopit, že jeho starší já zůstalo samo, když jste viděli chování "před" a "po". Ovšem něco bylo zase fajn. 40% a víc ani bod..