Starrcade

(pořad)
všechny plakáty
Akční / Sportovní
USA, 1999, 194 min

Předposlední profesionální wrestlingová show Starrcade se tentokráte konala před Vánocemi, a to 19. prosince, již potřetí za sebou ve Washingtonu. V tehdy pojmenované MCI Center aréně bylo přítomno osm a půl tisíce diváků, celá show přinesla více zápasů, dohromady třináct. K vidění byl mj. zápas Kevin Nash vs. Sid Vicious či tzv. Ladder match neboli žebříkový zápas. Nad ringem byl zavěšený titul WCW US Championship a první wrestler, kterému se podaří titul v souboji vzít, zvítězí. Závěrečný zápas, ve kterém nehrozila diskvalifikace, sehráli wrestleři Bret Hart a Bill Goldberg. (Stocki)

nevermore

No nevim, Benoit na vrcholu, Ladder match a jeho suicidal style - to je bezkonkurenční záležitost, tady konečně dostal zase jednou U.S. Belt. Vrchol komična je Kevin Nash proti Sid Viciousouvi v Powerbomb Vs. Powerbomb matchi a teď ta absurdita která je, rozhodčí byl mimo (to je běžná věc), ale když se probral, tak mu Kevin Nash oznámil, že už tu Powerbomb dal (no nedal, ale to není podstatné) a rozhodčí mu ten zápas uznal! GODS SAKE, něco tak dementního jsem dlouho neviděl a to mi věřte, že jsem viděl tolik hodin wrestlingu, že bych nerad znal finální počet hodin. Tak on nechá vyhrát jednoho z participujících wrestlerů, na základě jeho slova (heel wrestlera) - neuvěřitelný. No a Main Event Match, na kterej všichni čekali. Nebyl sice vůbec špatný, skroro jsem byl napnutej (jo...skoro), ale při konci zápasu prostě přijde Pajpá a ODNESE pás :D Uprostřed zápasu... Nevěříte? Nedivim se... Hart za ním běží, co že to má ku*va jako bejt a on mu beze slova ten titul prostě dá :D Tak a to je Starrcade..největší akce WCW za celej rok. 6.5/10 ()