Když je v Thajsku unesena dcera bývalého agenta Jakea Hoppera (Steven Seagal), její otec netuší, že se před ním rozehrává nebezpečná hra plná intrik, nebezpečí a surového násilí. Hopper odlétá do Bangkoku, kde požádá o pomoc své bývalé kolegy a společně se vydávají po stopách skupiny, o které si myslí, že Jessicu unesla. Při pátrání se Jake dostane do centra boje mezi zkorumpovaným thajským generálem a gangem překupníků zbraní. Pomalu přichází na to, že je záměrně vmanipulován do podivných akcí tajných služeb a jeho dcera slouží jako návnada. (Magic Box)

Pontius odpad!

Tak tohle už je fakt moc! Jediné plus filmu (mimo toho, že se jedná spíše o komedii) je zjištění, že i kaskadéři/dvojnící mohou být výbornými herci! I po přetvoření na "Seagaly" (přidání 40 kg pod plandavou košili a koženkový kabát) se dokáží mrštně pohybovat a celkem pohledně výřidit pár nepřátel. Steven jim už dokáže tak akorát dělat ty jeho přípravy před každou rvačkou tj. máchání rukama symbolizující nějaký neznámý bojový shit styl. Možná bych to hodnotil trochu jinak, ale když jsem viděl scénu, kdy Seagal proskočí dveřmi a dopadne přímo na povoz jedoucí na kolejích, teda sotva jedoucí povoz, na kterém v leže vyřídí 15 protivníků bez jediného škrábnutí, musel jsem dojít do odpadu. Navíc ten jeho parťák je prudce nesympatickej! ()

jondzavid

Môj prístup k Seagalovým novým počinom je nasledovný: potrebujem vypnúť a zabaviť sa na niečom, čo je síce hodne primitívne, ale dotiahnuté to takého trashefektu, že sa na tom bavím. Toto zaručuje snáď každá snaha Stevena Seagala o rádobdrsnúcoolkreáciubývaléhosuperkostilámačaktoríužžiaľniejetýmčímbývalalestálesanenašielniktoktobymutopovedal. A čo ma zase pobavilo na tomto kúsku: tak úžasné sú najmä "matrix" scény (zrýchlené pohyby u súčasného Seagala - to je fakt zábavný nápad), ale aby som zase toľko nenadával - niektoré choreografie (napr. záverečná scéna) sú ešte celkom uchádzajúce a thajská síglčára tiež nie je na zahodenie, ale to by bolo všetko k plusom - čo sa týka Seagala (je to stále horšie) a nad príbehom nedajbože scenáristickými perlami sa nemá zmysel zamýšlať - proste typické videobé, ktoré aspoň pobaví (čo sa nedá povedať o podobnej perle, ktorú som sa snažil (t.j. po 10 minútu) pozrieť pár dní predtým - Van Dammeovým Derailed). Takže, čo na záver - no oddýchol som si a môžem ísť na Godarda, Yimou Zhanga a pod. ()

Vojcl

Překvapivě docela povedený nízkorozpočtový akčňák s jednoduchým,ale fungujícím scénářem a spoustou solidně natočených bojových scén. Paradoxně jediným slabým článkem filmu je Seagal, který už na to prostě nemá. Kdyby jeho roli hrál kdokoli jiný,mohl být výsledek ještě lepší. ()

Damiel

Herecký výkon Stevena Seagala je dost rozpačitý. Pro akční nářez by to chtělo energičtějšího herce; Seagal vypadá, jako by se ho nebezpečná akce ani netýkala, prostě jako by šel před večerními zprávami vyvenčit psa. ()

decouble

Mezi námi: je to na odpad! Ale, kdykoliv Seagal bojuje, pláču smíchy, tak dávám za 2*. Musím se taky přiznat, že jsem nikdy neviděl žádnou tak ultradebilní scénu jako bulle-time v tomhle filmu a nic tak nechutného jako starýho tlustýho Seagala při erotických hrátkách s čtyřicetikilovou Asiatkou, která vypadá jako jeho vnučka. A propos, nejmenuje se ten film v originále náhodou Pupek bestie? Podle Seagala? ()

type_B

Vcelku průměrný film, pokud jej budu hodnotit jen jako zábavu nebo nudu. Jenže - dochází zde k úžasnému mixu prvků různých žánrů. Tak jednak tu máme mytologicko náboženskou složku reprezentovanou buddhistickými mnichy a zlotřilým knězem/mágem woodoo. (Což je mimochodem divné, může být woodoo v Thajsku?) Pak je tu složka romantická: spolubojovník, kterému Steve říká "bratře" a jeho pohřeb do vody; dokonce má v tomhto filmu Seagal milostnou scénu. (Nutno uznat, že ona herečka je moc pěkná.) Další prvek, který se podílí na výstavbě filmu je špionážní zápletka - sám Seagal hraje bývalého agenta CIA. Podle marxisticko-leninské teorie boje protikladných prvků si představte řežbu na všech úrovních výstavby a hoplá, mám tu Bestii. Poslední větu věnuji nejhustější scéně, kdy Seagal kulkou sestřelí letící šíp, to říkám: Tak to už je moc. :D ()

Chen

Poslední filmy Segala jsem dokoukával stěží (Poslední mise byl jeden z mála titulů, které jsem nevydržel sledovat do konce), ale Bestie vcelku šla. Bojové scény byly ucházející (i když Segala nahrazoval dublér až nezdravě často) a Segal je na svůj věk ještě docela ve formě. Když mu pomůže chytrá kamera a dobrý střih, v některých okamžících se objeví záblesky herce, kterého si pamatuji z Přepadení v Pacifiku. ()

peto12

Dosť prijateľný kúsok so Seagalom. Seagalova dcéra a jej priateľ sú na dovolenke. Dcéru unesú a jej priateľa zabijú. I tá bitka bola dosť dobrá, jak Seagal bol na vozíku a strieľal zároveň. ()

Martin741 odpad!

Dalsia naprosta zufalost so Stevom. Co nas caka? Dementny scenar, pribrzdene akcne sceny, tragicke herecke vykony /vedie suverenne Stevo, jeho herecky vykon bol najtragickejsi/. Stevo ma pochopitelne zbrane, ktore sa nabijaju same, Gangstri sa mu postavia vzdy tak, aby vyvinul co najmensi pohyb a aby ich hned trafil. ODPAD : 0 % ()

Figu

Čistej průměr. Jednadvacátý století a Steven Seagal nejdou vůbec dohromady. Veškerý jeho filmy můžeme v klidu házet do jednoho pytle s nášivkou "Pozor, nebezpečnej odpad, zn. pukavec Steven". Bestie je jedna světlá vyjímka, která z toho pytle lehce nakukuje ven, ale opravdu jen nakukuje. Sádlo Seagal umí tancovat a pařit kolem šikmookých žlutých těl téměř jako kdysi dokonale, odhazuje každýho 10 metrů daleko a dokonce občas i kopne někoho do kulí... Škoda jen, že si pro tyto scénky nenašel někoho stejně vypasenýho, pač ty záběry chvílema na tlustýho Stevena a chvílema hubenýho dvojníka byly opravdu komický, nemluvě o soubojích kde "Stevenovi" chyběla hlava. Nicméně mám Seagala pořád rád a 86 minut se s ním v pohodičce zabít dá... 50% ()

JohnRambo

,,Pišta Segal,, akosi stráca šmrnc. Keď bol mladý a mal pár kilo dole, ešte sa na jeho filmy dalo pozerať. Ale teraz to s ním ide dolu vodou. Stále je to jeden s jeho filmov na ktoré sa dá pozerať bez zývania. ()

carly

tak prekrásne vymyslené a natočené bojové scény snáď nemali ani v Matrixe. dej bol o ničom, ale koho by už len pri takom úžasnom vizuále zaujímal dej. ()

otík

Hned od prvních záběrů je jasné, že Steven Seagal tentokrát natočil velmi slušnou podívanou a především se trošku vrátil ke svým starším filmům (zvláště Muž s cejchem smrti), které okořenil asijský režisér moderním střihem, slušně natočenou akcí, mnoha zpomalenými záběry a dynamickou hudbou. V úvodní akci Steven stylově vykrade jakéhosi zbohatlíka (přičemž tato scéna nemá s dalším dějem absolutně žádnou souvislost) a následně je unesena jeho dcera někde v Thajsku. Jako bývalý agent CIA (10 let ve výslužbě) se ji vydává hledat s pomocí svého dávného přítele, který si hojí v budhistickém klášteře „ránu“ na srdci po zpackané akci. Společně se vydávají na nebezpečnou cestu skrze několik různých potyček až k závěrečné docela velkolepé vendetě. Snímek samozřejmě není kdoví co úchvatného, ale je to bezesporu to nejlepší ze Seagala od Glimmer Mana (teda kromě už asi nepřekonatelného Lovce policajtů) až po jeho jakýkoli nový film (včetně Dnes zemřeš!). Akce sice není až zas tak moc, asi půl filmu se nic zvláštního neděje, ale když už přijde na akci (střílení, ruce, nože, meče), skutečně stojí za to a je až s podivem, co všechno se dá natočit tak, aby to věrohodně vypadalo, že to dělá sám mistr (nebo je režisér takový machr, aby tohle všechno ze Seagala dostal? =). Je ale jisté, že Seagalovy pohyby tentokrát nejsou tak strnulé, dovolí si skákat, běhat, dokonce i kotoul je evidentně jeho práce. Navíc je mi velmi sympatický jeho návrat do budhistického kláštera a akce spojená s duchovností, což Seagalovi vždy slušelo. A také jakoby on sám byl při filmování potěšen a také to je z filmového materiálu znát. Prostě sečteno a podtrženo, bezkonkurenčně jde o nejlepší novodobou Seagalovku, ktera má hoooodně nedostatků, ale vzhledem k tomu, o kom mluvíme, je velmi rádi přehlédneme a vychutnáme si něco jako Muž s cejchem smrti v moderním asijském hávu po dvaceti letech. Přeji dobrou chuť. Hudba: Mark Sayer-Wade ()

Baker

Úžasný film. Závěrečná bitka se skládá ze dvou záběrů, na kterých je jasně vidět, že seagal i padouch stojí na opačné straně místnosti. Paralelně s tím jde přestřelka se seagalovým pomocníkem, která naopak vypadá velice slušně. Bohužel všichni v tomhle filmu používají airsoftové zbraně (na kuličky) od vietnamců (stojí asi stovku a poznají se tak, že mají šroubky úplně všude, skrz hlaveň a tak). ()