1923

• USA 1932 (pracovní název)

Série(2) / Epizody(16)

Ve stopách Yellowstonské rodiny Duttonů z počátku 20. století v USA čelí další generace pandemii, historickému suchu, konci prohibice a nástupu Velké hospodářské krize, zatímco dále prozkoumávají hornatý západ. (SkyShowtime)

Recenze uživatele jjjerry k tomuto seriálu (7)

1923 (2022) (S01E01)

Perfektní atmosféra. Skvělý Harrison Ford a Brandon Sklenar. Tu Africkou linku sem si fakt užíval. Za mě perfektní. ()

Prázdný trůn přírody (2022) (S01E02)

Mě to hodně bavilo. Jen "indiánskou" linku zatím nechápu, přijde mně zbytečná. Nebo jen multikulti učelná? ()

Válka začíná (2023) (S01E03)

Dobrý příběh. Plno akce. Tohle mě bavilo ()

Duch Zebriny (2023) (S01E05)

Zatím nejslabší díl. Loď nuda. Navíc trošku moc přehnané náhody. ()

O oceán blíže k osudu (2023) (S01E06)

zatím nejslabší epizoda. Absolutně zbytečná, nezáživná. Plná trapných zápletek. ()

Pravidlo pěti set (2023) (S01E07)

Zatím nejslabší díl :( Africká linka se nám bohužel uměle natahuje. Indiánská linka i když surová, je nudná a nezaživná. Škoda. ()

Není co ztratit (2023) (S01E08)

slabší a slabší. Linka Spencera uměla zbytečně protahována. Trochu sado maso a jinak nic nového. Závěr zklamání. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

07.02.2023

Seriálové bomby začínají padat už v únoru. Právě jsme se totiž dozvěděli, že jeden z nejsledovanějších a nejúspěšnějších seriálů současnosti – drsné drama Yellowstone od Taylora Sheridana (Sicario,… (více)