V jediném momentě se život Dannyho Parkera alias Toma van Allena otočil o 180 stupňů. Dnes je z něho troska, zmítající se v nekonečném kolotoči drog, násilí a udávání policii. A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Jen kdyby tehdy se ženou nezůstávali na pláži. Večer pak se stavili v motelu v Salton Sea, kde se tajně vyráběly drogy. Během jejich přítomnosti místo napadli ozbrojení zabijáci, Danny byl postřelen, manželka zemřela a on se z toho všeho zhroutil. Nyní mu však svítá naděje. Pravděpodobně narazil na stopu vrahů. A jediné, co ho ještě drží při smyslech, je touha po krvavé pomstě nesmyslně utraceného života jeho životní lásky... (oficiální text distributora)

LeoH

Začátek: Strašně tvrďácky se tvářící chlapík s očividně namalovaným tetováním očividně markýruje foukání do trumpety mezi očividně simulovanými plameny… a tak to jde celý film, kterému se nedá věřit ani nos mezi očima (pun intended), natož nějaká emoce nebo dějový zvrat (bóže, všimne si to kdejakého univerzitního prstenu a odrazu v zrcadle, ale neví to, jestli si to koupilo osmiranný nebo devítiranný revolver – jestli to měl být odkaz na Drsného Harryho, moc se nepovedl) a navíc se nemůže rozhodnout, jestli bude spíš Pulp Fiction, 8 mm nebo Trainspotting. Hvězdičky za mírnou zábavnost plus povedené jednotlivosti – historické vařičské okénko, slušnou (byť často neorganicky exhibující) kameru, Walk on the Wild Side, nosové pískání Medvídka Pú. ()

Sfinkter

Dobrý film, leč lehce nereálný. Kilmer podává skvělý výkon, ale více bych uvítal, kdyby nevypadal jako chodící vánoční stromeček. ()

Mrkvič

Poprvé jsem z toho měl asi trochu lepší pocit, ale stejně se mi ten film takřka úplně vykouřil z hlavy. Depresivní začátek slibuje něco jiného, než se potom dostaví. Možná bych i řekl naštěstí. Krimi v druhé půlce je zajímavá, ale nic moc převratného se nevidí. Možná až na chrochtajícího pošahance bez nosu. Všechno drží Val Kilmer a naštěstí tady ještě má nějaké charisma a o asi 30kg méně než v současnosti. ()

kinghome

Film je to zajímavej, ale pořád mi tam něco vadilo, Jde o to, že se hrozně nepovedl výběr herců do rolí, fakt Vala nemusím a musím říct, že mi vadil dost i tady, prostě jsem mu nevěřil ani slovo, neudělal jsem si k němu pouto, což je u tohoto typu filmů dost podstatný. Jeho obličejový výrazy jsou strašně falešný a jde to vidět. Hlavní záporák s umělým nosem byl hrozně naspeedovanej a až moc přehrával, ale to všechno bych mohl nějak překousnout, kdyby ten děj byl nějak extra dobrý, ale spíš mi to přišlo hrozně překombinovaný a navíc konec stojí vážně za hovno. Nechápu, jak můžou vždycky koncem tak posrat celej film. Takže pro mě jen průměrný film o drogách, na který za chvíli zapomenu. ()

danoo

Nadupaná jazda s Valom Kilmerom ako anjelom smrti je syntétou feťáckych a akčných filmov, ktorá má navyše doslova optimisticko - pozitívny koniec. Podobné pocity som mal po Nortonovej 25. hodine. Ďakujem. ()

venison

Už vůbec nevím, proč jsem si naplánovala na tenhle snímek kouknout, ale zjistila jsem, že jsem ho už jednou viděla.. Val Kilmer je tu ještě koukatelný, příběh se dá ohodnotit jako průměrný televizní thriller a pointa mě rozhodně neurazila.. ()

Tomesh

Val Kilmer si u mě získal nesmrtelnost jako Jim Morrison. Co na tom, že nemá poslední dobou štěstí na dobré role. Tento film je však výborný. Ono těžko se člověk vyrovnává se ztrátou milované osoby a pomsta se zdánlivě může jevit jako zhojení. ()

dANo

Príbehom priemerný film o pomste a hľadaní samého seba, ktorý jemne pozdvihuje iba herecký výkon Val Kilmera a vcelku zaujímavé herecké obsadenie... Ináč by to bol skôr B-čkový štandard. ()

zdenny

Tak na rozdíl od jiných filmů shodného ražení, mám tento velice rád. Hraje v něm Val Kilmer v době své největší slávy. Celkově má film takovou zajímavou atmosféru. V určitých pasážích jde o temné drama, jindy o černou komedii, jindy zase o tarantinovku. Žánr se přesně nedá určit, celkově ale film vyznívá velice komplexně a celkem slušně atmosféricky. PS: „Můžeš mi říct, co znamená zkratka JFK?“. To byla fakt dobrá scéna. ()

JohnSmith

Slušný film o pomstě. Kilmer byl hodně dobrý. Sice to mělo občas dlouhý prostoje a děj to zpomalilo , ale jinak slušný. ()

cross

Tento film je podivný. Všechny jeho neduhy jsem naprosto ochoten zapomenout, protože je zvysoka předčí herecké výkony všech zúčastněných, skvělá kamera, dynamika vyprávění i velmi funkční hudba. Nadruhou stranu, scénář je sice vynikající, nicméně obsahuje několik drobných nesrovnalostí a možná se až příliš snaží podvolit dobrému konci. Navíc, některé záběry mi sedí spíše do jiných žánrových rovin (např. počítání vystřelených kulek) a film tak poskakuje v tripovém opojení multižánrové podívané.Plné hodnocení dát nemohu, ale tentokrát je to opravdu jen tak tak, protože The Salton Sea je pro mě jedním z největších překvapení konce roku a nechápu, jak se tak kvalitní snímek může vyhnout tuzemským kinům. ()

Philoun1

Tenhle film jsem viděl poprvé už kdysi dávno a pořád jsem ho měl v paměti, sakra dobrej film se zajímavou zápletkou, nádechem tajemna a skvělým Kilmerem. ()

BuryGol

Začalo to hodně slibně, pak to gradovalo a mně se to líbilo čim dál víc a na konci to stálo za starou bačkoru. Val Kilmer se dostane do světa fetek a smažek, na který donáší jen proto aby pomstil smrt jeho ženy, kerou mu polda oddělal. Solidní snímek od D.J. Carusa, kterej nemít pár renonců, tak by se moh dostat mezi "horních 10 000". Nicméně aby člověk mluvil ještě dvě minuty potom co mu palicí projde kulka, že si dealeři během šacování druhýho nevšimnou neprůstřelný vesty, a že s kulkou v pupku bude člověk hrát na trumpetu, to fakt nepřekousnu. A taky to šlo natočit dost syrovějc-něco jako Trainspotting...ale ten je jenom jeden. Nicméně je to docela příjemný překvapení. ()

solskjaer

Moc dobrý film a jistě jeda z nejlepších rolí Kilmera. Příběh byl velmi zajímavý s ještě zajímavějším vyvrcholení a jedinečným závěrem. Nechyběl ani hodně dobrý humor ani pořádná akce. Jen mi trošinku vadili ty uměle natahované, podbízivé a hodně umělé trumpetové scény. Jinak ale veliké překvapení a hodně dobrá zábava. ()

Smileface

Trošičku heustější filmek, rozhodně ne pro slabé nátury. Je v něm několik skvělých postav. Bohužel však dějově např. ve srovnání s 8MM pokulhává. ()

bloodvomit

Dobrý thriller, Val Kilmer jede jako obvykle. Teď v parádní roli feťáka práskače, který tak úplně není tím za koho se vydává. ()

lskala

Takový mix různých žánrů - chvíli komedie, chvíli retro film, chvíli thriller... I přesto se na to dá koukat a jde o vcelku originální záležitost. Val Kilmer je v "oukeji", jedna z jeho nejlepších rolí (Filip Makedonský je nepřekonatelný). Ten maník bez nosu byl dobře ujetej. 65% - 3*** PS: "zavřel jsem mu hlavu do svěráku, nařízl mu lebku pilkou...! ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf