V jediném momentě se život Dannyho Parkera alias Toma van Allena otočil o 180 stupňů. Dnes je z něho troska, zmítající se v nekonečném kolotoči drog, násilí a udávání policii. A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Jen kdyby tehdy se ženou nezůstávali na pláži. Večer pak se stavili v motelu v Salton Sea, kde se tajně vyráběly drogy. Během jejich přítomnosti místo napadli ozbrojení zabijáci, Danny byl postřelen, manželka zemřela a on se z toho všeho zhroutil. Nyní mu však svítá naděje. Pravděpodobně narazil na stopu vrahů. A jediné, co ho ještě drží při smyslech, je touha po krvavé pomstě nesmyslně utraceného života jeho životní lásky... (oficiální text distributora)

Slartibarkfast

Salton Sea na mně v prvních chvílích neudělal velký dojem, ale postupně jak seděj začal rozjíždět.. Nějak se mi Val Kilmer dostal pod kůži a můžu říct, že ke konci filmu jsem byl už opravdu pevně spjatý s hlavní postavou. Prožíval jsem to do posledního záběru. Opravdu dobré drama, které neurazí, naopak potěší. 90% ()

Tomco

Jedna z najlepšie stvárnených rolí Vala Kilmera. Moc zaujímavý film od inak značne priemerného režiséra. ()

Vitason

Film začíná a Val Kilmer hraje na trubku u ohýnku. Hmm příjemná atmosféra u táboráčku. Jenže pak si všimnete, že Kilmer nemá špekáček na klacku. On umírá a chce vám vyprávět svůj příběh. Příběh o tom jak se z trumpetisty stal feťák, jak se z milujícího člověka stala troska a jak se z manžela stal vrah. D.J. Caruso dokázal tento příběh skvěle odvyprávět se spoustou artových a vizuálních hrátek, kdy ho podpořil celý herecký sbor, kameraman i hudba (chválím motiv z Diabla), ale to vše by mu bylo málo platné, kdyby film nestál na kvalitním scénáři s chytrou pointou. Za zmínku stojí roličky Dannyho Trecha a Luise Guzmana. Nejlepší byl ovšem Medvídek Pů:-) Za kilo můžete v Levných knihách dostat skvělý zážitek. ()

FrodoF

Především vizuálně skvěle zpracované, s bizarními postavami, známí herci i ve vedlejších rolích (Trejo, Guzmán, D´Onofrio, Lee Ermy). Ovšem po začátku, který vypadal na snímek o drogách, se ze Salton Sea vyklubala "obyčejná" detektivka, což mě trochu zklamalo. ()

Chrustyn

Velice povedený krimi thriller o muži, kterému zabili ženu a on vymyslí rafinovaný plán pomsty, ve kterém se musí vetřít k narkomanům. Film hlavně vyniká skvělým výkonem Vala Kilmera (nejspíše jeho nejlepší role) a skvělou audiovizuální stránkou. ()

iamek

Jeden z nejnudnějších filmů o pomstě co jsem zatím viděl. Potěšil, ale Val Kilmer, který předvedl parádní herecký výkon. Tohle jsem od takového tragéda vážne nečekal. ()

SeBig

Čekal jsem něco ve stylu Requiem for a dream nebo Trainspotting, ale nakonec mě to dost zklamalo. Nebylo to uplně špatný, ale ten příběh je doost slabej. Nejvíc se mi libil DOnofrio s umělým rypákem, ten byl jedinej na filmu takovej zábavnej. Jinak to bylo vše takový nemastný neslaný a hlavně Kilmer s tou jeho trumpetkou? WTF.. horší průměr. ()

LaciLC

Originálny a vizuálne skvelý film z drogového prostredia, v ktorom Val Kilmer konečne predviedol svoj nesporný talent. ()

heyda

Takových filmů s drogovou tématikou a s vypravěčem - hrdinou, je nespočet a tenhle ničím moc nepřekvapuje. Radši si dám znovu všechny série Perníkového táty, než vydržet znovu tuto hodinu a půl. Na můj vkus fakt nuda, pardón. 40% ()

Janek

Jedna z dalších perliček videopůjčoven - velmi zajímavý Val Kilmer ve snímku, který má úžasný úvod a ucházející závěr. 70% ()

Caelos

Asi jediný film s Valem Kilmerem, který se mi celkem líbil. Ze začátku jsem si říkal, že to bude další film o feťácích. Takové filmy já nemusím. Nicméně, když skončily před kamerou ty hnusné smažky, rozjel se zajímavý příběh pomsty. (7/10) ()

bouncer

Atmosféricky natočený snímek z prostředí drogových dýchánků těch největších ztroskotanců. Film o pomstě a ztrátě chuti do života...výtečný Val Kilmer (překvapení dne!) a skvělý scénář ho vyzdvihávají do levelu, kdy by neměl uniknout vaší pozornosti. ()

Korbitch

Jeden z nejlepších filmů o drogách, co jsem viděl. Takřka přesně takhle, vypadá život feťákův.....takej šňup je vysloveně trapnej. ()

SaNcHeZ_cz

Salton Sea není jen výborně zpracovaným filmem o drogách jakých je poměrně dost, ale i zajímavou sondou do mysli člověka jdoucího po cestě pomsty, který je ochoten obětovat vše. Působivě zpracovaný příběh který překvapivě uteče celkem rychle a bez větších chyb. Jen pár těch nelogičností a klišé mírně kazí výsledný dojem. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf