Epizody(9)

Najuta Azumi je mladý herní vývojář, který tvoří hry na vlastní pěst. Přezdívá se mu „Banksy herního průmyslu“, protože ho nikdo nezná. Po jisté události se rozhodne vést klidný život. Mezitím po něm zoufale pátrají Hračky Atom, dlouholetý výrobce hraček na pokraji krachu, který se chce pustit do výroby videoher. Mladí geniální tvůrci her a podnikatelé překonávají nepřízeň osudu a přijímají nové výzvy, přičemž svou hrdost vkládají do řemeslného umění. Jejich nadšení vytváří novou vlnu vzrušení v herním průmyslu! (Disney+)

HanzoBureshi

Nejlepší seriál o videohrách ever! Nejsem žádný velký hráč, ale tohle se mi sakra líbilo! Je to naivní? Ano! Vadí to? Ne! Nejsilnější stránkou je atmosféra mezi velmi sympatickými postavami, protože tolik vyzařování energie z postav jsem snad ještě nezažil. Každý člověk ze společnosti Atom vykouzlí úsměv na tváři a vždy zvednou náladu. Naprosto skvěle úžasný kolektiv, který nemá chybu. Příběh je celkem super, v některých momentech dokonce i překvapující, kde se klade důraz i na velmi vážné momenty. A ta hudba? Ten hlavní soundtrack, obsahuje něco, co ve mně vyvolalo chuť si pořádně zahrát. Seriál má dvě éry, ta první mi přišla lepší, protože opravdu nabídla mnoho žánrů, ta druhá se nějak vezla, ale stále si držela tu parádní laťku. Možná někdy změním na 5 hvězd. Mé hodnocení: 8/10 ()