Haus am See
Hrají
Ingrid van Bergen
Polsko
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Ursela Monn
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Génesis - Vrahova duše (2006) (seriál)
Hansi Jochmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ulrich Pleitgen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Charlotte Link (1999) (seriál)
Fritz Bachschmidt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Rosemarie Fendel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gudrun Genest
Německá říše
Nejlepší seriály:
Seton dóbucuki: Risu no Banner (1979) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Evelyn Gressmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Hildegard Knef
Německá říše
Nejlepší seriály:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Hans Korte
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Anita Kupsch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Ronald Nitschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ernst Stankovski
Rakousko
Nejlepší seriály:
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Alice Treff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Karl Michael Vogler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Harry Wüstenhagen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (seriál)