One Punch Man: OVAs

• Japonsko ワンパンマン OVA (více)
Promo

Série(2) / Epizody(12)

Recenze uživatele Starletka k tomuto seriálu (6)

Shinobi yorisugiru kage (2015) (S01E01)

Krátká, humorná epizodka zaměřující se na každodenní život Saitamy když zrovna nebojuje s mimozemšťany. A Genos už fakt potřebuje odbornou pomoc :D 8/10 ()

Hanashibeta-sugiru deishi (2016) (S01E02)

Druhý speciál (proč jsou tady vždycky rozdělené?), tentokrát pro změnu v čele s ukecaným Genosem, s trochu větším fanservice a taky s lehce slabším dějem. Ale pořád je to sranda. 7/10 ()

Kojire-sugiru ninja (2016) (S01E03)

V pořadí třetí speciál sleduje trable traumatizovaného Jack-o'-lantern Panicka na cestě k zotavení z osudového střetnutí se Saitamou. Nebýt neustálého zjevování onoho flashbacku a konce, dalo by se i konstatovat, že hraje na vážnější notu. 7/10 ()

Gōin-sugiru Bang (2016) (S01E04)

Speciálem číslo čtyři tentokrát provází vytrvalý Silver Fang zvaný Bang, snažící se zverbovat Saitamu pro své dojo. Zajímavá to sice postava, ale jeho díl mi ze všech speciálů zatím přišel nejslabší. 5/10 ()

Iroiro ari-sugiru kyōdai (2016) (S01E05)

Pátý speciál se zaměřuje na jednu ze super-sester, která se v seriálu prakticky jen mihla, ale bohužel, to otravné, uřvané, létající, zelenovlasé děcko se tady objeví taky. Jinak tato OVA pouze opět dokazuje, že bez Saitamy je to prostě nuda. Zbytečné, zcela zbytečné. 4/10 ()

Fukanō-sugiru satsujin jiken (2016) (S01E06)

Šestý a poslední speciál se odehrává v onsenu, kde nejlepší cenzurou je Saitamova hlava, a hotelu, kde dojde k odpornému zločinu (jehož výsledek je předvídatelný). Taková pěkná tečka za seriálem. 6/10 ()