Dva tajní agenti sexy Sally a mužný Heiner při honbě za mikrofilmem zavítají do Tyrolské vesnice. Háček je v tom, že mikrofilm se skrývá v jedné z kapes pánských kožených kalhot. Nezbývá, než je prověřit všechny... (dayvee)

mira007

Narazil jsem na tohle prehistorické veledílo dabované, dneska to je jen jako kuriozita, u které dokážu ocenit - léto, hory, jezera, porsche 911 a nahatý holky ( Němci měli před čtyřiceti roky s nahotou menší problém než dnešní amíci ) ()

artas

Pamätám si na to, keď to po nežnej revolúcii začali dávať na televízii TA3 (alebo tak nejak sa volala, pozor to nemá nič spoločné s terajšou spravodajskou TA3). Bolo to nedabované, po nemecky som nerozumel a pozeral som to hlavne kvôli erotickým scénam a situačným gagom. Je to odpad, ale z dávam 2*. ()

MickeyStuma

Kultovní ztřeštěná erotická komedie neztrácející nic na své kráse. Horská vesnička a všude pobíhající nahé dívky. Kterému mužskému oku by se to nelíbilo. Není divu, že se tu neustále myslí jen na ten sex. A kupodivu se tu prohání i nějací agenti a pátrají po nějakém mikrofilmu. A tak se tu neustále běhá, souloží a blbne. Při hlubším ohledání stylu tohoto lechtivého počinu jsem si uvědomil, že se to tehdy točilo úplně stejně, jako dnes točí Zdeněk Troška své komedie. Podobnost čistě náhodná? Snad. Každopádně se na to koukat stále dá a to nejen kvůli těm hambatinám. ()

Nocturno culto

Taková oddechová kravinka s občasnými vtipnými momenty ...například pumpař na lanovce, místní policista, obří sedlák a nebo Miss Bobr 1974 ... ()

Martin_cz

Vrchol německé kinematografie. Lechtivá komedie natočená uprostřed hor, kam stejně jako tajný vzorec někdo jednou přivezl kameru a tamní svérázná kultura se rozhodla popsat svůj pohanský život. ()

boni

Takový menší kult určité části mojí generace, takže z nostalgie neobjektivní 3*, protože přeci jen první setkání s lehkou erotikou... tak na to se nezapomíná. ()

vozralec

Propracovaná zápletka, chytlavý humor, kvalitní zpracování. Tak to tu rozhodně nehledejte. Zde se hraje na častý sex a trapný humor. V paměti pak zůstane častý sex, trapný humor, dlouhán v kraťasech a držkopád na kole. Úlet za slabé tři hvězdy. ()

garry odpad!

Když jsem to viděl tak jsem plakal. Německý humor. A ty dialogy a zápletka. Babovřesky jsou proti tomu přelomové filmové dílo a Zdeněk Troška režisér kvalit Sergeje Bondarčuka. ()

JQK

"Lechtivá", ať už tenhle přídomek znamená cokoliv, komedie ve stylu filmu "Nástrahy velkoměsta". Naprosto dokonalá je příroda a vůbec bavorské reálie, tyhle části by si zasloužily převod do HD. Folklór také není špatný, i když to už je chvílemi ve stylu "Alles Gute" v podání dvojice Šteindler - Vávra (a v pozadí Čtvrtníček). Humor se nedá nazvat jinak, než "třeskutý", svou inteligencí ho hravě překoná kterýkoliv "Kameňák" nebo "Byl jednou jeden polda". No a lechtivé scény... potěší svou přímočarostí a poměrně dobrým výběrem kvalitních hereček. Logiku v tom ovšem nehledejte, účelem je ukázat co 3 - 5 minut nahé ženské tělo nebo chvíli soulože, ke konci filmu i častěji. Ocenění zaslouží fakt, že se jedná o vcelku nevinnou a vkusnou záležitost. Za shlédnutí jednou jistě stojí, přinejmenším proto, aby si člověk udělal obrázek, co všechno se točilo a točí. Věřím, že se nejedná o ojedinělé dílo německé kinematografie, a tím si zasluhuje další plusový bod jako ukázka zcela zvláštního žánru tvořícího svou vlastní kategorii, a to německé (erotické) komedie. Celkové hodnocení tedy také za to, že něco podobného jsem už dlouho neviděl. :-) ()

PORTER44

Alespoň jednu hvězdu za to že se bylo chvílemi na co dívat ze ženských předností ale stejně jsem to nedokoukal ,jako film to je hrozná slátanina,pokusy o vtipy mi přišly trapný než směšný. ()