• Pohádka

Trojí život (2018) (TV film)

Obsazení slušné, pobavil hlavně děj po prvním odhalení nevěry. Výtahové scény jsou top  ..

Řemen (1978) (TV film)

Taková vánoční jednohubka. Maciuchové to tenkrát moc slušelo, na krátkovlásku .. Bavila mě minirole Augusty, ten dovedl těžit z minima.. Dvořák byl taky parádní . Jak už lifroval Beneše z bytu, "A nekuřte mi tady, na to nejsem zvyklej" .. Zbytek obsazení mi už tak nějak splynul  .. Ta půlhodina byla akorát  ..

Recepty doktora Kudrny (1975) (TV film)

Bláha mě bavil, Hašek už méně ale Mayerová, ta byla velmi atraktivní. Jedna hvězda za ní , druhá za scénář a třetí za ostatní obsazení.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Nářez.. Od toho myslivce, co balí Andulu na bekání srnce po ležení na hranolu .. !! Jsem rád že jsem si mohl doplnit vzdělání o tento film ..

Zvony pana Mlácena (1973) (TV film)

Skvěle obsazené dílo, velmi vtipné.. Kemr naprosto dokonalý... Ostatní v minirolích též vynikající.. Kopřiva, Hlinomaz atd ..

Kdoví, kdy začne svítat (1988) (TV film)

Z psychologické stránky výrazně silnější než první díl. Asi to není žádný med, nafasovat v lochu cejch a snažit se s ním za socíku žít slušný život. V té čokoládovně to bylo výstižné.. Galatíková to utáhla celé sama, parádní výkon..

Zatmění všech sluncí (1987) (TV film)

Zajímavé dílo. Dobře obsazené. Bavilo mě to. Minirole Poloczka, Vladyky, Bedrny atd potěšily...

Volejte moje číslo! (1966) (TV film)

Paráda, takový humor zbožňuji a tady mi ho bylo dopřáno měrou vrchovatou..

Střevíčky (1961)

Příjemný kraťas s dobře vypointovaným příběhem..