• Pohádka

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Paráda, já se vážně zasmál..třeba scéna s rádoby uhynulou krávou nebo kojící matkou je skvělá. .Charlie byl ňouma, Hank zas macho a Irena je kus, Reneé to tady fakt sekne..

Drahé tety a já (1974)

skvělá show Jiřího Hrzána, jeho mimika a gesta jsou nezapomenutelná..Samozřejmě nelze opomenout vynikající Natašu Gollovou, která i přes své zdravotní trápení měla stále mladistvou jiskru v oku a charakteristický štěbetavý hlas..Díky těmhle postavám měl film spád a humor, jež jemně doplňovaly ještě Janžurová se Svobodovou ..

Prázdniny pro psa (1980)

Klasický letní film s mistrem dětské role, Tomášem Holým, tentokrát u vypečeného dědy na prázdninách.Všetečný a podnikavý děda to s babičkou nemá lehké a když se do toho namotá záškodník co krade psy, tak je příběh a zápletka na světě ..Holý s Navrátilem jsou naprosto úžasní, bavili mně celý film.."Proboha, kde máš zuby?...v kýblu!! " ..

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Geniální, laskavý a především lidský humor v podání těchto mistrů slova, se nikdy neomrzí!!!

Griffin a Phoenixová (2006)

Jelikož znám původní film z roku 1976, tak jsem věděl o co půjde.Zajímalo mě zpracování postav a dané situace, místy to bylo slušné, jindy zas přehnaně patetické, jako celek to ušlo ale ta starší verze mi přišla uvěřitelnější, reálněji podaná ..

Griffin a Phoenixová (1976) (TV film)

Silně emotivní film, který ve mně zanechal hlubokou stopu..Výborný Peter Falk v jiné než Columbovské roli..

Bakaláři - Násilník (1982) (epizoda)

Havelka ve své obvyklé herecké poloze ala stará škola gentlemanů, tentokrát coby násilník, pozoruhodné dílo..

Hezký Štědrý večer (1979) (TV film)

Lehká oddychová jednohubka s parádním obsazením..Na Nárožného mám slabost, ostatně ten nezklame nikdy, uječenou Bohdalku už tolik nemusím ale budiž..Lábus byl taky perfektní, hlavně jak řídí tu jejich užovku, Veškrnka se mu snažila vyrovnant ale dle mě byla nejslabším článkem..za hvězdu byl rozhodně papoušek Bonifác ;-)

Bakaláři - Výměna (1985) (epizoda)

Donutil mě bavil, hlavně situacemi v cestovní kanceláři - kp, vzl a další skryté významy ve zkratkách ..

Non Plus Ultras (2004)

Poprvé jsem to viděl včera večír a nepřišlo mi to tak tragický, jak tu většina píše.Děj sice není na Oscara, ani na Lva, možná tak na plyšového ale jako oddechovka to ujde . David Novotný je tady naprosto perfektní, takový hromotluk-kliďas, který krotí ty vymletý kebule co jsou jeho kumpány.Když se k tomu přidá utiskovaný Jiří Lábus, narazí na Oldřicha Kaisera v hospodě, výsledek je jasný ..Ostatní role nestojí za nějaký obsáhlejší rozbor.."Tyčko, to bude facek jak kvítí"..