• Pohádka

Harry a Hendersonovi (1987)

Zábavná oddechová komedie s pěknou pointou, postava Harryho je perfektně udělaná, fakt parádní práce, k tomu skvělý Lithgow, Suchet jako fanatický lovec a dohromady to dá kvalitní podívanou ..vážně jsem se bavil..

V tomhle zámku straší, šéfe! (1989) (TV film)

Perfektní finále - Nárožného hlášky doplňované bezvadným Heřmánkem se nikdy neokoukají, opravdu jsem se zasmál a těší mně, že se mi dostalo možnosti podívat na tyhle filmy s Pepanem, Járou a Marcelou ..

Na dvoře je kůň, šéfe (1989) (TV film)

Chudák Pepan snad nikdy nekápne na kšeft, ze kterého by něco měl, tady už to vypadalo slibně ale Jára to svou demencí úplně zničil.Jeho scéna s naháněním uprchlého koníka je skvělá - počkej, tak řikám Ti počkej ..:-) ..

Šéfe, jdeme na to! (1984) (TV film)

Mazec, čekal jsem sestupnou tendenci ale omyl, tenhle díl to zas perfektně vytáhnul nahoru..Nárožný jede pořád bomby ale co předvádí Heřmánek, to boří hranice, naprosto úchvatný hlášky - scéna s autem plným elektroniky, zkouška televizoru - pecka..

Šéfe, vrať se! (1984) (TV film)

Mně se to líbilo úplně stejně jako ten 1.díl, možná to je mojí slabostí pro Nárožného, ten mně nezklame v žádné roli, tady byl zase perfektní.Pár scének na vsi, třeba "mytí zad" a Pepanovy melouchy jsou sice fajn ale když už se konečně dostane do Prahy, rozjede to zas ve velkém .. aneb Chceš vidět třicet klacků v pětistovkách ?...

Šéfe, to je věc! (1982) (TV film)

Přišlo mi to nápadně podobný s filmem Příště budeme chytřejší, staroušku.Nárožný je opravdu šéf jak má být ale když má neschopný komplice, tak se podniká špatně ..

Sanctum (2011)

Nejprve jsem byl silně zvědav na zpracování zajímavého tématu, začátek byl slibný a já doufal že to vydrží po celou stopáž. Bohužel se tak nestalo, neboť zhruba v půlce děje začala pokulhávat logika a závěr to celé úplně zabil..kam se poděla mnohokrát omílaná dekomprese, hlavní hrdina byl vůči ní imunní ??? ...škoda, prostředí vypadalo dobře, pokud to byly exteriéry, tak paráda ..

Na stromě (1971)

Tohle je jedna z mála, možná vůbec jediná, komedie s Louisem, která mně nijak neupoutala.Scéna s lodí byla dobrá ale jinak mi to přišlo takové nucené, příliš na sílu..jediné pozitivum shledávám v postavě reportéra v podání věrného de Funésova parťáka Préboista nadabovaným Luďkem Kopřivou, bomba ..

Otec neznámý aneb Cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka (2001) (TV film)

Heřmánek je tady perfektní, Konvalinková jakbysmet, vhodně doplněné mladičkou Issovou..scény v kasárnách jsou super, vtipné, Budař v roli hajzlíka zaujal, Zdeněk jako ňouma už tolik ne..místy jsem se pobavil ale že bych se válel smíchy, to ne ..Klepla nemám rád a tímto to nenapravil ...

Strom pohádek - O třech synech (1988) (epizoda)

Dvě hvězdičky za Nárožného s Bedrnou ..nejvtipnější byl ponechaný samopodžínač na zarostlé louce :) ten zbytek jaksi zaniká..