Vztekle tvá

• Česko Druhá strana mince (více)

Terry Wolfmeyerovou (Joan Allen - Tváří v tvář, Bournův mýtus) opustil manžel. Ponechal ji na pokraji zoufalství a napospas čtyřem dospívajícím dcerám. Osamělá žena naváže neobvyklý vztah se svým navenek nevlídným sousedem Dennym Davisem (Kevin Costner - Vzkaz v láhvi, Krajina střelců). Vypadá to, že jediné co ty dva spojuje, je láska k alkoholu. Úsměvný příběh o tom, že štěstí najdeš tam, kde ho nečekáš. (oficiální text distributora)

Jurcekk

Vždy sa rád pozriem na Evan Rachel Wood. Inak priemerný televízny film. V tomto podaní byť alkoholikom nie je nič hrozné. ()

nydahl

Ted jsem to videl v televizi a neni to nic extra pokud se budem bavit jen o filmu. Matka 4 dcer je najednou sama a do zivota v satelitu ji najednou vletej veci jako svatba jedny dcery , nemoc ty druhy , prosoustavani se karierou ty treti , nejakej novej nabijec a takovy ty veci co se Vam dejou kdyz je najednou partner v tahu.Film zcela o nicem a podle me i jako rodina komedie nic moc - ovsem to by tam nesmela hrat Joan Allen - vynikajici vykon v roli vecne nasrany zensky na konci strednich let - nekolikrat jsem se zasmal a to jenom diky jejimu provedeni.Scena pri polivce je super a Allen je duvod proc se na tenhle kus kouknout.Costner jako skoro vzdy neviditelnej.Celkem povedenej dabing hlavne u Allen. Dal bych jednu ale dam 2 hvezdy jenom diky super nasranymu ksichtu a jedovatejm hlaskam Allen ()

Sopholojong

"Male zeny" v modernejsom, hollywoodsky sladkastejsom have s dvoma hviezdami v alkoholovom opare, snaziacimi sa byt vzormi pre do dospelosti vstupujuce dievcata. Tragikomedia, ktorej chyba vacsia tragika v dramatickych scenach, vsetci nakoniec vsetkym odpustia, zbavia sa zazrakom svojich navykovosti a cele to korunuje silno vydieracsky twist, ktory sa v tej dobe pomaly, ale isto prestal nosit. Costner presvieti kazdu scenu, stvorica dievcat je k "nakousnoti" (najma mladucka Rachel Wood), len Joan Allen tu hra jednu nesympaticku, otravnu alkoholicku, ktoru mat doma, tak ju fackam od rana do vecera. ()

lepinla792

Na jedno zhlédnutí v poho, lehce jsem tím filmem prošel, i když ne zcela na plnou pozornost. Bylo tam pár komediálních náznaků, ale ke komedii to dotažené není. ()

Ds_wife odpad!

Vůbec nechápu kam se v tomhle filmu poděly emoce? Vztekle tvá ? Dialogy jsou naprosto monotónní, strašně dlouhá hluchá místa a pak najednou nějaké dramatické téma - out of nowhere - jedna dvě věty a dál se s tím nepracuje. Je to strašná slátanina o ničem. Snažila jsem se najit aspoň jednu malinkou pozitivní věc - no nakonec to bylo jen to, ze to díky bohu skončilo. Protože ty dvě hodiny byly nekonečný. ()

meopta

Bezprostřední spletenec zhrzených pocitů a vodky. Film neurazí, ale je to přesně ten druh, který stačí vidět jen jednou. ()

Keledaia

Film mě celkově zaujal a hodnotím jej velmi kladně. Nebudu rozebírat detailní chybičky, to není potřeba. Sympatické obsazení. ()

koboldek

Postavy jako ze života , ve snímku který vás chce kromě pobavení i donutit myslet. Příjemné překvapení , které přišlo v době kdy se do postav umím vcítit. ()

Rathe

Ze začátku se mi to vůbec nelíbilo, Joan Allen mi přišla trochu zvláštní. Kevin Costner mi bohužel nesedl po celou dobu. Nicméně ženy tohoto filmu (matka a dcery) byly skvělé a moc mi to zpříjemnili. Joan Allen byla v druhé polovině filmu naprosto perfektní. ()

splaty

Mám ráda, když se film tváří obyčejně a nakonec se z něj vyklube překvapení. A na Costnera se moc dobře dívá... ()