Je to již téměř rok, co byla v poklidném městečku Shallow Valley spáchána brutální vražda místní dívky, kterou se šerifu Jacku Sheppardovi nepodařilo objasnit. Právě se chystá z města navždy odjet, když se na schodech policejní stanice objeví mladík celý od krve. Jack musí svůj odjezd odložit. Brzy zjistí, že mezi mladíkem a loňskými strašlivými událostmi existují souvislosti... Jaké tajemství leží pohřbeno ve stínech minulosti malého města? Jaké hrůzy ještě čekají v lesích? Někteří lidé by si přáli, aby tyto otázky nebyly nikdy zodpovězeny... (Magic Box)

Moogwi

Klasický béčkový horor, nicméně musím uznat, že při jeho sledování (v noci, tmavý pokoj, sluchátka) v klidu určitě nebudete, infarkt asi nedostanete ale tíživá atmosféra je tu už od začátku filmu, a lehko dýchat se vám určitě nebude. Spousta krve, tlející mrtvolky, odpornosti všeho druhu, to vše tu najdete. Lidi se slabčím žaludkem to asi nedokoukají, ten zbytek, jako jsem já:)) si to bude vychutnávat až do konce. Herecké výkony v podstatě žádné, příběh trapas, uplně jsem ho ani nepodchytil, ale o to v takových filmech ani nejde. A jinak musím pochválit super zvuk a efekty, které dělají atmosféru filmu pořádně hustou. ()

peto580

jedna je za scénu v dome a ,,hororovo" dobré spracované masky ale ináč to bola fakt bieda. Keď sa zamyslím boli vo filme pasáže vďaka ktorým by som nadhodil ešte jednu navrch ale bohužiaľ. Alebo dám. Dám tomu 2 hviezdy. Jedna stále ostáva za tu scénu v dome a druhá je za celkom slušnú atmosfému na to aká blbosť to bola. Fajn, končím a už na profil tohto filmu nikdy nepozriem lebo budem nútený znížiť. ()

giovanni3

Na tak malý rozpočet (jak se zde uvádí) to jistě není zlé, ale... I mizerný rozpočet nezakryje ten špatný scénář, který mne vůbec nebavil a nejednou byl nelogický (viz. jedna z posledních scén, kdy vražedkyně ujíždí autem na plný plyn co nejdál a z domu se vypotácí policista a hle baba ujíždí 3 minuty a chlap slyší nehodu a do 1 minuty je na místě nehody tomu říkám rychlost). Krev mi taky nepřišla moc krvavá jako spíše vodnatá... Nevím nebavil jsme se.. Zvažoval jsme 2z5 skrz rozpočet, ale přeci nebudu dávat * navíc, protože to bylo levné ne? 1z5 ()

misstake

Zajímavé béčko, které chvílemi má atmosféru podobnou Evil deadu. Některé zvraty jsou prapodivné, vyústění taky. Ale je to film, u něhož neodhadnete, co se stane v příští minutě a čekáte, co se z toho vyklube, i když se z toho vyklube blábol. Takže z pohledu nápadů určitě nadstandart. Nevýrazné toporné herecké výkony k béčkům patří. Fandům béčkových hororů určitě doporučuju. ()

Pekisan

Nizkorozpoctak jak lusk, ale so zaujmavym scenarom a chvilu mi trvalo prijst na to o co tam ide a kto je vlastne ten zly. Je sranda sledovat ako cely cas balansuje na pomezi medzi nudnym brakom a atmosferickou chutovkou. Ku koncu (po rozuzleni) to zacina padat na tu horsiu stranu, ale nastastie to rychlo skonci. Vyborny, celkom originalny horor. ()

• Počas úvodných titulkov vidíme záber ženského tela, ktoré je pokryté drobnými muškami. Dotyčné telo v zábere patrí herečke Natalie Avital (Darby), ktorá mala počas natáčania celej scény na sebe okolo 5 000 ovocných mušiek. (Jello Biafra)
  • Film bol natáčaný v okolí Los Angeles. Konkrétne na miestach Topanga Canyon, San Gabriel Damn a Sanna Ranch. Filmovanie trvalo 21 dní. (Jello Biafra)

Časové pásmo bylo změněno