Neodolatelná rodinná komedie o trochu výbušném trenérovi univerzitních basketbalových týmů Royi McCormickovi (Martin Lawrence), který si víc užívá řádění kolem hřiště než vítězství. A teď po jednom ze svých dalších výbuchů emocí stojí před situací, kdy může přijít úplně o vše, pokud nedokáže, že umí vyhrávat i s chladnou hlavou. Na scéně se objevují Smelters, tým legračních vysokých mladíků, kteří v životě nevyhráli jediný zápas. Roy zdráhavě tým nešťastníků přebírá a na dlouhé úsměvné cestě k šampionátu zkouší použít všechna svá trenérská kouzla, aby naučil kluky, jak důležitá je oddanost ke hře a týmová spolupráce. Roy nachází novou životní lásku basketbal! (oficiální text distributora)

mysiak

Späť v Hre je asi najviac predvídateľná športová komédia...šablóny každú minútu, otravné deti, otravný Lawrence...no proste nič iné sa nedá čakať viacej od toho ()

blackrain

Jednoduchoučká oddechovka se sympatickým Martinem Lawrencem v hlavní roli. Všechno ale působí tak trochu jako přes kopírák. Od začátku mi bylo jasné, jak vše dopadne. Roy mohl být více vybušnější, takhle nevypadá člověk, kterému rupnou nervy. Petr Čepek v Trháku byl mnohem větší neurotik. Rozerval si tam sako a košili. ()

OG_Swifty

Příjemný rodinný film s bandou outsiderů a coachem, co na ně sere a pak se seberou a vyhrajou.... přesto je to sranda, Martin Lawrence podal opět skvělý výkon, mám toho chlapíka vážně rád :o) ()

Martin741

Priserna nuda na cele s Martin Lawrencom - presne to je film Zpatky ve Hre. Lawrence ako herec vyzera, ze najlepsie obdobie ma za sebou /Bad Boys 1,2, Agent v Sukni ......./ a pribeh je predvidatelny az hroza. Reziser Steve Carr je reziserska lama, to viem uz naisto. No nic to, zasmial som sa asi 1 - 2 x, a to je na komediu SAKRA malo. 10 % ()

bukowski83

No jo rodinné komedie nejsou můj šálek čaje, ale tahle je opravdu trapná, vtipu jako šafránu, Lawrence je nějakej celej oteklej, že mu ani make-up nepomáhá, děj už tu byl předtím asi desetkrát a nad nelogičností většiny scén, zůstává rozum stát. ()

Juto

Tento ospalý film bez humoru, aj keď je nanajvýš neškodný, nájde Lawrence ako bezradného komika. 3/10 ()

oveckaoa odpad!

Větší píčovinu z tohoto žánru jsem ještě nevěděl. Tyhle sportovní filmy mě moc neberou ale tohle je úplně nejhorší ještě. 1 Vtip (jak ta holka zmlátila toho kluka co se jí smál) a spousta patosu a sraček. ()

demented

Nezaujímavý a obohratý príbeh o tom, ako profesionálný basketbalový tréner je vďaka svojim eskapádam nútený trénovať basketbalové mužstvo na základnej škole, ktoré naposledy vyhralo zápas, keď ešte väčšina jeho terajších členov nebola na svete. O tom, že ho dovedie až k víťazstvu, myslím netreba hovoriť. To, že ale vymení svoju profesionálnu kariéru za miesto školskeho poradcu, už bežné nie je a je to skutočne na pováženie. Inak Martin Lawrence riadne stučnel. Ak to takto pôjde ďalej, o nejakých 10 rokov, keď bude natáčať x-té pokračovanie Agenta v sukni (a že ho natočí, o tom nepochybujem), na zamaskovanie za "Velkú mámu" mu bude stačiť parochňa. ()

Ravi

Tuctová sportovní komedie o dětském basketballovém týmu, který vede ksichtující se a tupé hlášky pronášející M. Lawrence. Se vším, co si pod tím dokážete představit. 20% = 1/5 ()

Pavlík

20. 06. 2011 (214.); je obdivuhodné, jak Roy sestavil z nesportovních (většina) středoškoláků dobrý basketbalový tým ()

Radim

Originalita veškerá žádná, ale tento film si na to nehraje. Lawrence je sympaťák, občas se zasmějete a mozek si skvěle odpočine. ()

Hanes88 odpad!

Lawrence mám docela rád, ale tohle se ani jemu nepovedlo. Žádný originální nápad, nic. Hodně špatná komedie. ()

Ricky_CZ

Trochu jsem se bál, co to bude za kravinu, ale byl jsem příjemně překvapen. Na odpoledne ideální film, který pobaví. ()

Yardie

Martina Lawrence a jeho otravné grimasy zrovna nemusím. Ale po půldenním úklidu jsem si řekl, že si zlehka odpočinu u TV a uvidíme. A byl jsem mile překvapen. Sice silácké pózy a ksichty Lawrence z počátku filmu mě trošku naprudili, ale naštěstí toho rychle ubylo. Musím říct, že jsem se celkem dobře bavil Samozřejmě, žáden zázrak to není. Od začátku je jasné, jak to dopadne - zde nejde ani žádné překvapení čekat. Ale celý film je protnut takovou pohodovou a uvolněnou (nevím, jak to přesně popsat) atmosférou, je tam pár skvělých joků a scének, pár úsměvných a prostě celé je to tak nějak na pohodu, že to člověka prostě baví. U mě překvapivě spokojenost. Howgh! ()

senyor

Ďalšia tuctová, veľmi neoriginálna a aj pomerne dosť nudná rodinná komédia z prostredia detského športu, ktorá si nezaslúži komentár. No nedá mi nepozastvaiť sa nad otázkou, prečo vždy, keď chce americký režisér tohto typu filmov poskladať tím netalentovaných a nešikovných športovcov, naberie do filmu obézne deti s okuliarmi a pehami, koré majú spravidla o päť rokov menej než postavy, ktoré predstavujú. Jednak takéto deti basketbal väčšinou nehrajú, a keď hrajú nemusí to automaticky znamenať, že ho hrajú ako... no proste zle... Pripadá mi to veľmi ponižujúce presne pre takéto deti v reálnom živote. ()

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (více)